Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко: У Києві розпочав працювати вже 20-й сучасний Центр надання адмінпослуг. Відкрили його у Дніпровському районі

06 лютого 2024 року, 14:05

У Києві відкрили вже 20-й сучасний Центр надання адміністративних послуг. Він розпочав працювати на 1-му поверсі Дніпровської районної держадміністрації. Про це повідомив мер столиці Віталій Кличко, який відвідав новий ЦНАП.

«Чимало столичних ЦНАПів розташовані у приміщеннях саме районних держадміністрацій, адже їх робота в адмінбудівлі дозволяє оперативно вирішувати питання громадян, залучаючи різні служби району. За рахунок міського бюджету в будівлі Дніпровської райдержадміністрації здійснили ремонтні роботи на площі 906 кв. м. Облаштували 35 робочих місць адміністраторів. У новому ЦНАПі доступні всі адміністративні послуги: паспортні, соціального характеру, для ветеранів та внутрішньо переміщених осіб, видача водійського посвідчення. Послуги надаються незалежно від реєстрації місця проживання. Високий рівень сервісу гарантують стандарти роботи ЦНАП. Центр є безбар’єрним для осіб із інвалідністю», – підкреслив Віталій Кличко.

Також продовжить роботу філія ЦНАПу, яка знаходиться за адресою: Харківське шосе, 18. Усього в Києві сьогодні працюють і надають послуги мешканцям 20 ЦНАПів. Іще 6-ть місто завершить облаштовувати цього року.

Відкриття Центру надання адміністративних послуг у Дніпровському районі (фото – КМДА, Любов Голуб’ятнікова)

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]