Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Склад та структура

Керівництво Громадської ради
при виконавчому органі Київської міської ради
(Київській міській державній адміністрації)

Голова Громадської ради

КРИВОШЕЯ
Геннадій Григорович

(050) 443 34 41

[email protected]

Заступник голови
Громадської ради

ПАВЛЕНКО
Анатолій Микитович

(050) 411 47 77
[email protected]

Секретар

СЛЕСАРЕНКО
Євгеній Ігорович

(097) 469 60 11
[email protected]

 

Структура Громадської ради
при виконавчому органі Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації)

№ п/п

Назва комітету, робочої групи

ПІБ члена Громадської ради

1.      

Уповноважений Громадської ради при виконавчому органі Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) з питань взаємодії з Верховною Радою України та органами державної влади

Аракелян Артур Олександрович

2.      

Уповноважений Громадської ради при виконавчому органі Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) з питань гендерної політики

Туркеня Інна Григорівна

3.      

Уповноважений Громадської ради при виконавчому органі Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) з питань людей з інвалідністю

Петровський Володимир Борисович

4.      

Експертний комітет

Назаренко Богдан Станіславович - голова
Лазуренко Марина Олександрівна - заступник
Оніщенко Дмитро Миколайович
Сінцов Геннадій Львович
Резніченко Володимир Олександрович
Лисенко Олександр Петрович
Аракелян Артур Олександрович - з дорадчим правом голосу

5.      

Координаційна рада голів громадських рад при районних в місті Києві державних адміністраціях

Сінцов Геннадій Львович - голова
Аракелян Артур Олександрович
Агеєв Андрій Олексійович
Бричук Костянтин Григорович
Білінський Тарас Володимирович
Оніщенко Дмитро Миколайович
Павленко Анатолій Микитович
Терентьєв Всеволод Валерійович
Чесак Віктор Сергійович

6.      

Комітет з питань освіти, молоді та спорту

Потабенко Ігор Валерійович - голова
Салун Владислав Ігорович - заступник
Палієв Юрій Володимирович - заступник
Булах Валентин Володимирович - секретар
Шкулій Євген Валерійович
Трофімчук Костянтин Вікторович
Аракелян Артур Олександрович
Забранський Артем Віталійович
Лазуренко Марина Олександрівна
Чесак Віктор Сергійович

7.      

Комітет з питань охорони здоров'я та соціального захисту, внутрішньо-переміщених осіб та учасників бойових дій

Петровський Володимир Борисович - голова
Скрипка Сергій Миколайович - заступник
Лисенко Олександр Петрович

8.      

Комітет з питань земельних ресурсів, містобудування, архітектури та будівництва

Луценко Геннадій Володимирович - голова
Калько Дмитро Олександрович - заступник
Бричук Костянтин Григорович - заступник
Базік Олег Миколайович - секретар
Тамарін Сергій Васильович
Терентьєв Всеволод Валерійович

9.      

Комітет з питань культури, міжнародних зв'язків та туризму

Степурін Іван Миколайович - голова
Салун Владислав Ігорович – секретар
Білінський Тарас Володимирович
Петровський Володимир Борисович

10.  

Комітет з питань розвитку підприємництва, комунальної власності, торгівлі, житлово-комунальної інфраструктури та інформаційних-комунікаційних технологій

Лисенко Олександр Петрович - голова
Оніщенко Дмитро Миколайович - заступник
Туркеня Інна Григорівна
Шкулій Євген Валерійович
Петровський Володимир Борисович

10.1

Підкомітет з питань фінансів, економіки і аудиту

Саранов Сергій Георгійович - голова

11.  

Комітет з питань протидії корупції та взаємодії з органами безпеки та оборони

Агеєв Андрій Олексійович - голова
Мотін Федір Олександрович - заступник
Резниченко Володимир Олександрович - секретар
Палієв Юрій Володимирович
Туркеня Інна Григорівна

12.  

Комітет з питань транспорту, реклами, благоустрою, екології та галузі поховання

Забранський Артем Віталійович - голова
Шкулій Євген Валерійович - заступник
Трофімчук Костянтин Вікторович - секретар
Агеєв Андрій Олексійович
Аракелян Артур Олександрович
Бричук Констянтин Григорович
Лазуренко Марина Олександрівна
Потабенко Ігор Валерійович
Романенко Олександр Анатолійович
Сербаєва Ельвіра Сергіївна
Шевчук Орест Михайлович

13.  

Комітет з питань місцевого самоврядування та децентралізації

Білінський Тарас Володимирович - голова
Доренський Олександр Миколайович - заступник
Туркеня Інна Григорівна
Мотін Федір Олександрович
Сінцов Геннадій Львович
Луценко Геннадій Володимирович

14.  

Постійна робоча група з питань сучасних викликів та оперативного реагування

Чесак Віктор Сергійович - голова
Туркеня Інна Григорівна
Лазуренко Марина Олександрівна
Тамарін Сергій Васильович

15.  

Постійна робоча група громадського моніторингу реалізації міських цільових програм

Чесак Віктор Сергійович
Петровський Володимир Борисович
Скрипка Сергій Миколайович
Базік Олег Миколайович

 

Список членів  Громадської ради при виконавчому органі Київської міської ради
 (Київській міській державній адміністрації)

Агеєв Андрій Олексійович

Громадська організація «Рада ветеранів АТО Святошинського району міста Києва»

Аракелян Артур Олександрович

Благодійна організація Благодійний фонд «Народні скарби»

Базік Олег Миколайович

Громадська організація асоціація гаражних кооперативів, автостоянок, паркінгів, об'єднань автовласників «Асгард»

Білінський Тарас Володимирович

Громадська спілка «Асоціація місцевого самоврядування»

Бричук Костянтин Григорович

Громадська організація «Всеукраїнський центр протидії корупції та сприяння правоохоронним органам «Антикорупційна ініціатива»

Булах Валентин Володимирович

Громадська організація «Академія з чирлідингу «Енжелс Україна»

Забранський Артем Віталійович

Благодійна організація «Благодійний фонд Ми з тобою»

Калько Дмитро Олексійович

Громадська спілка «Координаційна рада організацій осіб з інвалідністю м. Києва»

Ковальчук Ірина Миколаївна

Громадська організація «Давайте разом»

Кривошея Геннадій Григорович

Благодійна організація «Благодійний фонд «З руки в руку»

Лазуренко Марина Олександрівна

Громадська організація «Комітет захисту соціальних прав населення»

Лисенко Олександр Петрович

Громадська організація «Центр сприяння і розвитку громадських рад України»

Луценко Геннадій Володимирович

Громадська організація «Антикорупційний громадянський рух «Україна - Європейський вибір»

Мотін Федір Олександрович

Благодійна організація «Благодійний фонд «Лівий берег»

Назаренко Богдан Станіславович

Громадська організація «Громадянський рух підтримки реформ»

Оніщенко Дмитро Миколайович

Асоціація «Телекомунікаційна палата України»

Павленко Анатолій Микитович

Благодійна організація «Благодійний фонд «Дніпровський»

Палієв Юрій Володимирович

Громадська організація «Молодіжний клуб джура»

Петровський Володимир Борисович

Громадська організація «Київський міський парламент працездатних осіб з інвалідністю»

Потабенко Ігор Валерійович

Громадська організація «Молодь за вищу освіту»

Резниченко Володимир Олександрович

Всеукраїнське об'єднання громадян «Суспільний захист громадян»

Рубцова Вікторія Миколаївна

Громадська організація «Європейські цінності для України»

Салун Владислав Ігорович

Громадська організація «ЮА ЮНАЙТЕД»

Саранов Сергій Георгійович

Громадська організація «Міжнародна спеціальна антикорупційна колегія»

Сінцов Геннадій Львович

Громадська організація «Громадський рух «Тут починається Київ»

Скрипка Сергій Миколайович

Громадська організація «Київська крайова організація «ВУЛТ»

Слесаренко Євгеній Ігорович

Громадська організація «Соціальний центр мікрорайону «Перспектива-Оболонь»

Степурін Іван Миколайович

Громадська організація «Громадська рада з питань культури та спорту України»

Тамарін Сергій Васильович

Громадська організація «Національний моніторинг»

Терентьєв Всеволод Валерійович

Громадська організація «Голосіївська криївка»

Трофімчук Костянтин Вікторович

Благодійна організація «Шлях до майбутнього»

Туркеня Інна Григорівна

Благодійний фонд «Безпечна Дарниця»

Чесак  Віктор Сергійович

Благодійна організація «Всеукраїнський благодійний фонд «Патріот»

Шкулій Євген Валерійович

 

Громадська організація «Українська федерація натурального пауерліфтингу»

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]