Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

27 листопада 2018 року в актовій залі Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації пройшло засідання тематичної секції II Форуму громадських рад міста Києва "Стан житлово-комунального господарства міста Києва"

Під час проведення тематичної секції учасники розподілилися на робочі групи для активного напрацювання переліку проблемних питань галузі житлово-комунального господарства, які потребують термінового вирішення. Модератором заходу виступив голова комітету з питань житлово-комунальної інфраструктури, благоустрою, ритуальних послуг, екології, енергоефективності та охорони навколишнього середовища Громадської ради при КМДА Олег Попенко.

В засіданні взяли участь перший заступник голови Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації Віктор Сушинець, представниця Департаменту суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) Олена Артеменко, голова Громадської ради при КМДА Богдан Назаренко, голова Громадської ради при Дніпровській районній в місті Києві державній адміністрації Анатолій Павленко, голови профільних комітетів Громадської ради Деснянського району Сергій Колощук та Сергій Троценко, а також представники комунальних підприємств міста, інститутів громадянського суспільства та небайдужі мешканці району.

За результатами засідання було напрацьовано проект резолюції:

 1. Проведення експертного обстеження ліфтового обладнання з метою продовження терміну експлуатації.
 2. Впровадження програми співфінансування з мешканцями робіт по заміні ліфтового обладнання житлових будинків.
 3. Впровадження програми співфінансування з мешканцями проведення капітальних ремонтів.
 4. Впровадження програми охорони ліфтового обладнання.
 5. Сприяння вирішенню питання щодо заміни вентиляційних систем та вікон у житловому будинку № 22 по вул. Райдужна, відповідно до програми та виділених коштів з бюджету міста.
 6. Впровадження комплексної програми по роздільному збору сміття
 7. Введення системи обліку сміттєвих контейнерів власників та орендарів нежитлових приміщень та малих архітектурних форм. Врегулювання питання щодо заключення договорів на вивезення сміття.
 8. Обладнання спеціальних зон для збирання сміття та винесення цих зон до придорожніх територій на які не виходять вікна мешканців житлових будинків.
 9. Контроль за регулярним вивезенням сміття у повному обсязі.
 10. Залучення приватних компаній до вивезення сміття.
 11. Врегулювання питання вивезення великогабаритного та будівельного сміття
 12. Хімічна обробка (дезінфекція) сміттєвих контейнерів та сміттєзбиральних машин.
 13. Заміна зламаних сміттєвих контейнерів.
 14. Використання герметичних сміттєзбиральних машин.

Засідання відбулось в рамках проведення тематичних секцій міського рівня на базі 10 районних в місті Києві державних адміністрацій з метою підготовки ІІ Форуму громадських рад міста Києва «Велика Столиця-2019», який заплановано на 12 грудня 2018 року.

Графік проведення міських секцій можна переглянути за посиланням.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]