Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

30 березня 2021 року відбулось чергове засідання Громадської ради у форматі ZOOM-конференції

Чергове засідання Громадської ради при виконавчому органі Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) було проведено в онлайн форматі на платформі ZOOM.

Під час засідання голова Громадської ради Богдан Назаренко прозвітував за роботу консультативно-дорадчого органу за 2020 рік. В ході засідання було прийнято план роботи Громадської ради на 2021 рік та резолюцію Форуму громадських рад міста Києва «Велика столиця-2021». В тому числі члени Громадської ради розглянули питання організаційного характеру та такі, що мають важливий суспільний вплив.

Також у заході взяв участь перший заступник Департаменту суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Дмитро Рубан та активна громадськість столиці.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]