Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

5 грудня у Подільській райдержадміністрації відбулась тематична секція «Міжнародне співробітництво міст-партнерів. Основні напрямки»

Потенціал розвитку міста Києва та інтерес зарубіжних країн до співпраці обговорили на засіданні в межах підготовки до II-го Форуму Громадських рад міста Києва «Велика Столиця - 2019». Участь у дискусії взяли: голова Громадської ради при виконавчому органі Київської міської ради (КМДА) Богдан Назаренко, голова комітету з питань міжнародних зв’язків Громадської ради при КМДА Тетяна Гойко, голова Громадської ради при Подільській райдержадміністрації Тарас Білінський, начальник відділу перспективного розвитку та координації проектів управління міжнародних зв’язків апарату КМДА Марія Адомайтіс, засновник та керівник міжнародної компанії в галузі комунікацій та телевізійного виробництва Euromedia, виконавчий продюсер Евробачення 2017 в Украіні Павло Грицак, заступник директора Державного підприємства України «Міжнародний дитячий центр «Артек» Сергій Косар, засновник громадської організації «Намисто» Катерина Шестакова та інші.

Засідання відбулось в рамках проведення тематичних секцій міського рівня на базі 10 районних в місті Києві державних адміністрацій з метою підготовки ІІ Форуму громадських рад міста Києва «Велика Столиця-2019», який заплановано на 12 грудня 2018 року. За результатами тематичного секційного засідання напрацьовано проект Резолюції, яка буде оприлюднена на Форумі.

Графік проведення міських секцій можна переглянути за посиланням.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]