Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Богдан Назаренко взяв участь у засіданні Ради голів громадських рад при органах виконавчої влади

04 липня 2019 року під головуванням Державного секретаря Кабінету Міністрів Володимира Бондаренка відбулося засідання оновленого складу Ради голів громадських рад при органах виконавчої влади.

Розпочавши роботу, присутні вирішили прийняти за основу Регламент роботи Ради. Протягом тижня він буде доопрацьований шляхом надсилання пропозицій, зауважень від членів Ради.

Також на засіданні схвалено план роботи Ради на ІІ півріччя 2019 року, яким передбачено проведення зустрічей секцій голів громадських рад, чергових засідань Ради, семінарів щодо основ аналізу політики та Форуму громадських рад для обміну досвідом.

Окремим питанням у порядку денному було зазначено обрання координаторів секцій Ради голів громадських рад при органах виконавчої ради. Під час обговорення кандидатури координатора секції голів громадських рад при Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласних, Київській та Севастопольській міських держадміністраціях було вирішено довірити координування секції Богдану Назаренку.

Крім того обговорено питання удосконалення законодавства в зазначеній сфері, порушувалось питання створення робочої групи, яка буде напрацьовувати пропозиції та зміни до різних нормативно-правових рішень щодо формування та діяльності громадських рад при органах виконавчої влади.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]