Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Громадська рада на ІІ Форумі «Велика столиця – 2019» презентувала стратегію подальших дій

12 грудня 2018 року відбувся ІІ Форум Громадських рад «Велика столиця – 2019», участь у якому взяли близько 300 осіб, серед яких представники громадських рад, міської та районної влади, громадські активісти та небайдужі мешканці міста.

В рамках підготовки до Форуму було проведено 10 тематичних секцій, які відбулись на базі районних державних адміністрацій. Усі засідання проводились за участю голови Громадської ради при виконавчому органі Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації), голови профільного комітету зазначеної Громадської ради, голови Громадської ради при районній в місті Києві державній адміністрації, представників влади та фахових експертів. На кожній районній секції було напрацьовано заключну резолюцію для розгляду на підсумковому засіданні – ІІ Форумі Громадських рад.

Голови профільних комітетів Громадської ради при КМДА доповіли присутнім про проведення районних тематичних секцій та презентували зазначені напрацювання, а учасники Форуму мали можливість додати до них свої пропозиції. В результаті отримали план дій для покращення якості життя киян.

Під час Форуму голова Громадської ради при виконавчому органі Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Богдан Назаренко відзвітував про проведену роботу у 2018 році та повідомив, що на основі резолюції Форуму буде затверджено план роботи Громадської ради на 2019 рік.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]