Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Комітет з питань культури Громадської ради взяв участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Музейні старожитності: колекції, імена, долі»

14-15 листопада 2019 року відбулась  Всеукраїнська науково-практична конференція «Музейні старожитності: колекції, імена, долі», присвячена 120-річчю колекції Національного музею українського народного декоративного мистецтва.

Метою конференції було залучення науковців та дослідників мистецтва до всебічного вивчення музейних колекцій і шляхів їх комплектування, до наукового опрацювання окремих музейних предметів і певних груп пам’яток, а також до проблем атрибуції та реставрації творів.

Участь у заході взяли представники музеїв з різних куточків нашої країни. Їх доповіді, сповнені любові та відданості своїй справі, були спрямовані на подолання проблем, бачення перспектив, на підняття ролі і місця музеїв у XXI столітті.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]