Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Комітет з питань культури привітав публічну бібліотеку імені Лесі Українки з нагоди відзначення 75-річчя

Під час привітання голова комітету з культури, моралі, духовності, охорони культурної спадщини, туризму та рекреації  Громадської ради Лариса Котлякова зазначила: «Сучасний простір бібліотеки Лесі Українки - це не лише література, а й театр, живопис, лекції, концерти, мистецькі вечори, зустрічі з видатними людьми, майстер-класи, інтернет-центр та інші активності для відвідувачів».

Бібліотечні заклади зараз, як ніколи, змагаються за увагу свого читача. Слід зазначити, що у сучасному сьогоденні головним конкурентом за «приз глядацьких симпатій» є навіть не низка розважальних закладів - а додатки у смартфонах та інші сучасні технології. Та незважаючи на перепони працівники бібліотечних закладів роблять усе можливе, щоб бути корисними для людей та прикути їх увагу до літератури.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]