Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Мер Києва Віталій Кличко проінспектував будівництво Подільсько-Воскресенського мосту спільно з представниками Громадської ради

Під час попередньої зустрічі Віталія Кличка з представниками громадських рад міста Києва у стінах мерії було порушено болюче питання для мешканців міста - будівництво Подільсько-Воскресенського мосту та заплановано проведення спільної виїзної наради.

Відтак, вчора відбулось інспектування Подільсько-Воскресенського мосту за участі мера міста Києва Віталія Кличко, його радника Максима Бахматова, керівників профільних структурних підрозділів КМДА, голови Дніпровської РДА, в.о. голови Деснянської РДА, представників забудовника, представників громадських рад міста Києва та  громадських активістів. Загальна кількість присутніх сягала близько 50-ти осіб. Під час обговорень усі учасники мали можливість висловити свої пропозиції та розповісти про своє бачення ситуації.

За ініціативи Максима Бахматова було вирішено провести зустріч у вузькому колі заінтересованих сторін: представника Громадської ради при Деснянській РДА, представника ГО «Русанівські сади», представника забудовника та відповідальних структурних підрозділів. В свою чергу голова Громадської ради при КМДА Богдан Назаренко запропонував обговорити питання з членами Громадської ради, оскільки до її складу входять представники громадських рад при РДА в місті Києві.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]