Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Питання актуальності та методики проведення громадських експертиз обговорили в Оболонській райдержадміністрації

4 грудня в рамках ІІ загальноміського Форуму Громадських рад «Велика Столиця - 2019» в актовій залі Оболонської РДА проведено тематичну секцію на тему: «Громадські експертизи. Актуальність та методика їх проведення». Організатори заходу: Голова комісії з питань експертизи Громадської ради при виконавчому органі Київської міської ради (КМДА) Катерина Шестакова та голова Громадської ради при Оболонській райдержадміністрації Василь Гончарук, засідання проведено за підтримки Молодіжного центру комунікацій.

За порядком денним учасники обговорили наступне:

  1. Актуальність та методика проведення громадських експертиз.
  2. Громадська експертиза як інструмент державного управління та антикорупційної діяльності на практичних прикладах, в тому числі моніторингу реформи освіти.
  3. Громадська експертиза на тему: «Створення та використання спортивної інфраструктури в Оболонському районі м. Києва».
  4. Громадська експертиза як елемент циклу прийняття рішень і оцінки якості результатів проекту.

За результатами проведеного заходу було напрацьовано проект резолюції, який буде запропоновано включити до плану роботи Громадської ради при КМДА на 2019 рік.

Нагадуємо, що за результатами проведення засідань тематичних секцій міського рівня на базі 10 районних в місті Києві державних адміністрацій, 12 грудня 2018 року в Колонній залі КМДА відбудеться ІІ Форум громадських рад міста Києва «Велика Столиця-2019».

Графік проведення міських секцій можна переглянути за посиланням.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]