Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Питання меценатства в культурі обговорили члени громадських рад при Київській міській державній адміністрації та при Комітеті Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики

За ініціативи Лариси Котлякової, голови комітету з культури Громадської ради при виконавчому органі Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) 22 грудня у приміщенні Печерської районної в місті Києві державної адміністрації відбулося спільне засідання Громадської ради при КМДА та при Комітеті Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики на тему «Розвиток культури меценатства в Україні».

Дане засідання проходило на виконання резолюції форуму громадських рад з метою створення всеукраїнської платформи для обговорення та визначення дієвих шляхів впливу на розвиток культури меценатства в Україні.

Участь у засіданні взяв директор Департаменту охорони культурної спадщини КМДА Олександр Нікоряк, голова Громадської ради при КМДА Богдан Назаренко та голова Громадської ради при Комітеті Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики Богдан Кожушко, керівники закладів культури, експерти та культурні діячі.

Учасники засідання обговорювали пропозиції до Закону України, який має створити сприятливі правові умови для меценатів в країні та напрацювали алгоритм подальшої взаємодії у цьому напрямку.

За словами модератора засідання Лариси Котлякової зазначене обговорення є суттєвим кроком для прийняття Закону України про меценатство у сфері культури.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]