Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Представники Громадської ради при КМДА у складі делегації відвідали місто Краків в рамках просвітницького заходу «Днів Києва в Кракові»

Відповідно до Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації» від 28.09.2018 року № 1785«Про направлення до м. Краків (Республіка Польща)» представники Громадської ради Артур Аракелян та Інна Туркеня з робочим візитом відвідали місто Краків.

Офіційна делегація була запрошена до мерії Кракова, ознайомилась з презентацією туристичного та економічного потенціалу міст, мала нагоду побувати на відкритті виставки українських художників “Yellow & Blue”, а особливою честю, серед урочистих заходів з нагоди Днів Києва, став прийом від Президента Кракова.

Зокрема, під час ділового візиту представниками Громадської ради було запропоновано створити Польський культурний центр на базі кінотеатру «Краків» у місті Києві, в рамках багаторічної програми співпраці міст-побратимів. В свою чергу приймаючою стороною було підтримано ініціативу та запропоновано у перспективі створити Український культурний центр у Кракові.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]