Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Продовжується показ фільмів призерів та переможців Міжнародного кінофестивалю «Світло»

У рамках проекту «Світле кіно мандрує бібліотеками» започаткованого за ініціативи голови комітету з питань культури, моралі, духовності, охорони культурної спадщини, туризму та рекреації Громадської ради при Київській міській державній адміністрації Лариси Котлякової продовжується показ фільмів призерів та переможців Міжнародного кінофестивалю «Світло».

Протягом листопада фільми були продемонстровані у Печерському, Голосіївському та Дніпровському районах столиці. Покази фільмів кінофестивалю традиційно відбулися у бібліотечних закладах. Відтак пощастило відвідувачам бібліотек ім. І. Кудрі, ім. О. Кошового, ім. О. Радищева ім. М. Трублаїні. ім. Остапа Вишні, ім. О.Олеся, бібліотек № 8, № 149 та № 150, а також, центральної районно бібліотеки для дітей ім. П.Усенка. Зокрема, покази фільмів кінофестивалю «Світло» було проведено у Літературно-меморіальному музеї М.Рильського.

Глядачі у своїх відгуках відмічали важливість та життєву необхідність саме такого світлого кінопродукту, який надихає на добро.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]