Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У Національному музеї літератури України за сприяння комітету з питань культури Громадської ради відкрилася унікальна художня виставка «Кримська сюїта»

11 жовтня відбулось урочисте відкриття унікальної виставки, яку створили відомі київські художники, члени Міжнародної професійної спілки художників, Костянтин та Світлана Шаповалови.

«Кримська сюїта» – Всеукраїнський проект, в творах якого зображені різноманітні та різнобарвні кримські пейзажі, близькі багатьом затишні куточки невеличких кримських містечок, митці стверджують, що Крим – це українська земля.

На відкритті виставки голова комітету з питань культури, моралі, духовності, охорони культурної спадщини, туризму та рекреації Громадської ради при виконавчому органі Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Лариса Котлякова зауважила велике естетичне, просвітницьке та патріотичне значення даної виставки та висловила побажання, щоб в наших музеях було більше таких експозицій, які несуть світло та натхнення.

З теплими словами привітання звернулися до присутніх генеральний директор музею Сорока Галина Олексіївна та заслужений працівник культури України Олена Володимирівна Юрченко-Микита.

Не менш емоційним був виступ Максима Георгійовича Рильського, онука видатного українського поета М.Т.Рильского. Запам'яталися рядки з поезії його славетного діда, які він процитував: «Глухий байдужий до пісень, сліпий байдужий до картин, байдужий - до цвітіння і розкоші живої природи»... «Картини пана Костянтина та пані Світлани нікого не залишать байдужим», - сказав Максим Рильський-молодший.

На завершення офіційної частини до присутніх звернулися і художники. Вони дякували за привітання і за всі ті теплі слова, що пролунали. Зокрема, Костянтин Шаповалов говорив як сприймали виставку відвідувачі обласних художніх музеїв Чернігова, Черкас та Вінниці. Він також ділився планами на наступний рік. В березні 2020 року виставку «Кримська сюїта» чекає Кропивницький обласний художній музей. Потім її зможуть побачити жителі Полтави, Хмельницького та Сум у обласних художніх музеях.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]