Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

В Департаменті транспортної інфраструктури відбулась зустріч з членами Громадської ради

За попередньою домовленістю під час робочої зустрічі першого заступника голови Київської міської державної адміністрації Миколи Поворозника та керівників підпорядкованих йому структурних підрозділів з Громадською радою відбулась робоча нарада в Департаменті транспортної інфраструктури. Так, на запрошення директора Департаменту Івана Федорова члени Громадської ради мали змогу обговорити у фаховому колі питання галузі, що непокоять громадськість столиці.

У нараді взяли участь директор Департаменту транспортної інфраструктури Іван Федоров, заступник директора Департаменту Дмитро Рахматуллін, та очільники підпорядкованих комунальних підприємств: КП «Київпастранс», КП «Київський метрополітен», КП «Київтранспарксервіс» та КП «Дирекція з будівництва шляхо-транспортних споруд м. Києва».

У ході наради обговорювались наступні питання:

1.Добудова Подільсько-Воскресенського мосту;

2. Будівництво Метро на Троєщину;

3. Ремонт Шулявського шляхопроводу;

4. Правила роботи парковок та гаражних кооперативів.

Зокрема також було розглянуто питання щодо виконання пунктів Резолюції Форуму «Велика Столиця 2019».

На завершення зустрічі було узгоджено співпрацю Департаменту транспортної інфраструктури з профільним комітетом Громадської ради.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]