Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

В Печерському районі проведено заключне засідання із серії міських секцій в рамках підготовки II Форуму Громадських рад міста Києва «Велика Столиця - 2019»

5 грудня в приміщенні мистецького центру «Шоколадний будинок» відбулось засідання у форматі «круглого столу» на тему: «Охорона культурної та історичної спадщини». Засідання організовано головою комітету з питань культури, охорони культурної спадщини Громадської ради при виконавчому органі Київської міської ради (КМДА) Костянтином Трофімчуком та головою Громадської ради при Печерській районній в місті Києві державній адміністрації Артемом Кузнєцовим.

Учасники «круглого столу» обговорили ряд проблемних питань, виносили пропозиції щодо можливих шляхів їх вирішення та пропонували механізми взаємодії представників громадськості і влади у сфері охорони культурної спадщини.

Участь в засіданні взяли представники громадських рад, керівники органів самоорганізації населення, фахові експерти, помічники депутатів Київської міської ради, небайдужі мешканці та представники міської і районної влади. Зокрема, про роботу міської влади у зазначеному напрямку доповів директор Департаменту охорони культурної спадщини Олександр Нікоряк.

За результатами напрацювань було розроблено проект резолюції, який увійде до заключного документу ІІ Форуму Громадських рад міста Києва «Велика Столиця-2019», який відбудеться 12 грудня 2018 року в Колонній залі Київської міської ради та Київської міської державної адміністрації.

Наприкінці засідання усіх учасників тематичної секції почастували гарячим шоколадом за оригінальним рецептом «Шоколадного будиночку».

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]