Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

В рамках підготовки до міського Форуму «Велика столиця – 2019» в Дарницькій райдержадміністрації проведено засідання за «круглим столом» на тему: «Розвиток мережі закладів освіти міста Києва»

29 листопада 2018 року на засіданні «круглого столу» у стінах Дарницької райдержадміністрації обговорили питання розвитку мережі закладів освіти міста Києва. Засідання організували голова комітету з питань освіти і науки, молоді та спорту, сім’ї та дітей Громадської ради при виконавчому органі Київської міської ради (КМДА) Юрій Палієв та голова Громадської ради при Дарницькій районній в місті Києві державній адміністрації Тетяна Гойко. Участь у засіданні взяли освітяни, представники міської та районної влади, фахові експерти та представники громадськості.

Нагадуємо, що за результатами проведення засідань тематичних секцій міського рівня на базі 10 районних в місті Києві державних адміністрацій, 12 грудня 2018 року в Колонній залі КМДА відбудеться ІІ Форум Громадських рад міста Києва «Велика Столиця-2019».

Графік проведення міських секцій можна переглянути за посиланням.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]