Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Відбулась робоча зустріч комітету з питань культури з керівництвом Управління охорони культурної спадщини

Під час зустрічі директор Департаменту охорони культурної спадщини Олександр Никоряк обговорив з членами комітету з питань культури, моралі, духовності, охорони культурної спадщини, туризму та рекреації Громадської ради нагальні питання галузі: внесення об’єктів культурної спадщини до Державного реєстру нерухомих пам’яток України, укладання охоронних договорів, видання розпоряджень та приписів щодо охорони пам’яток, застосування фінансових санкцій, залучення громадських інспекторів для спостереження за станом зберігання та використання пам’яток.

За результатами зустрічі напрацьовано план подальшої взаємодії Громадської ради з Департаментом охорони культурної спадщини з метою удосконалення роботи щодо збереження та використання об’єктів культурної спадщини.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]