Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Вже понад два місяці Київський міський громадський штаб допомоги владі по реалізації заходів для запобігання розповсюдженню коронавірусу працює для захисту громади

Громадською радою при виконавчому органі Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) спільно з громадськими радами при районних в місті Києві державних адміністраціях у березні 2020 року було створено Київський міський громадський штаб допомоги владі по реалізації заходів для запобігання розповсюдженню коронавірусу (далі – Громадський штаб).

Голова Громадської ради при виконавчому органі Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) зазначає: «Громадський штаб здійснює свою діяльність виключно на волонтерських засадах. Ми працюємо у партнерстві з місцевими органами влади та представниками локального бізнесу, що у синергії створило надійну платформу взаєморозуміння, взаємодії та взаємодопомоги».

За цей час Громадським штабом було налагоджено системну взаємодію з Єдиним центром координації дій для допомоги малозахищеним киянам, а також, регулярно надаються пропозиції для врахування у роботі місцевої влади. Серед окремих досягнень громадського штабу можна зазначити наступне: організація мобільних груп швидкого реагування, регулярне проведення дезінфекції окремих житлових та нежитлових приміщень, організація пошиття та подальше направлення захисних масок до медичних закладів, організація транспортних перевезень для працівників медичної галузі, забезпечення продуктовими наборами багатодітних сімей та дитячих будинків сімейного типу, надання гуманітарної допомоги різного типу для мало захищених верств населення та інше.

Інформація про результати діяльності Громадського штабу публікується на інформаційному ресурсі «Київ.орг».

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]