Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Засідання робочої групи по опрацюванню закону про меценатство в сфері культури

23 червня у «Центрі публічної комунікації та інформації» відбулося перше засідання робочої групи, яка працюватиме над формуванням нормативно-правової бази, спрямованої на підтримку, розвиток меценатства та регулювання меценатської допомоги у сфері культури через внесення змін до положень деяких законів України, а саме «Про благодійну діяльність та благодійні організації», «Про культуру» та «Про рекламу».

Засідання і робота в цьому напрямку були ініційовані громадськими радами при Київській міській державній адміністрації (КМДА) та Комітеті з питань гуманітарної та інформаційної політики Верховної Ради України.

В засіданні взяли участь члени громадських рад, представники провідних закладів культури України, Українського культурного фонду, громадські діячі, юристи.

Було озвучено багато слушних пропозицій, над якими працюватиму юристи та члени робочої групи задля того, щоб система залучення фінансових та інших ресурсів для суб’єктів діяльності у сфері культури в повній мірі відповідала запитам суспільства і стимулювала розвиток меценатства в Україні.

Учасники цієї ініціативи планують і в подальшому проводити подібні робочі зустрічі та  надавати свої напрацювання до Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]