Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Де отримати психологічну допомогу при алко- та наркозалежності?

У Києві в межах роботи Центрів соціальних служб для сім”ї, дітей та молоді (ЦСССДМ) працює служба соціально-профілактичної роботи для допомоги наркозалежним та сім’ям, що зіткнулися з проблемами наркоманії та алкоголізму та інших залежностей.

Куди звернутись за допомогою

  • Центр соціально-психологічної підтримки сімей з неповнолітніми, які мають досвід вживання психоактивних речовин, де можна отримати консультацію нарколога та психолога особами з проблемами, що пов’язані з вживанням алкоголю, наркотичних речовин, ігровою, мережевою залежностями та члени їх сімей. Контакти центрів соціальних служб шукайте на сайті ЦСССДМ;

  • Інформаційна консультаційна соціально-наркологічна приймальня діє при Київському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за адресою вул. О. Довженка, 2, кабінет 13 б, телефон для довідок (044) 453 40 63; 097-702-97-35; 063-158-50-21.

  • Члени сімей осіб з алко- і наркозалежністю можуть отримати інформаційні, соціально-педагогічні та психологічні послуги в «Школі для батьків» за адресою вул. О. Довженка, 2, кабінет 22, телефон для довідок (044) 453 40 63.

Де отримати медичну допомогу при алко- та наркозалежності читайте за посиланням. 

 


 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]