Версія для людей із вадами зору

27 лютого підсумують роботу територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту населення та визначать завдання на 2017 рік

(подію завершено)

27
лютого понеділок
час проведення 10:00
Колонна зала КМДА

27 лютого о 10:00 у Київській міській державній адміністрації під керівництвом заступника голови КМДА Петра Пантелеєва підведуть підсумки роботи територіальної підсистеми міста Києва та ланок єдиної державної системи цивільного захисту населення за 2016 рік, а також визначать завдання на 2017 рік.

Про результати роботи за минулий рік і основні завдання на поточний рік у сфері цивільного захисту звітуватимуть начальник Управління з питань надзвичайних ситуацій КМДА Роман Ткачук і начальник ГУ ДСНС України в м. Києві Андрій Ватолін.

Після виступу доповідачів будуть вручені подяки працівникам у сфері цивільного захисту за важливий внесок у вирішення завдань із запобігання надзвичайним ситуаціям, роботу з населенням, збереженням його життя та здоров’я.

 

Місце проведення: вул. Хрещатик, 36, Колонна зала, КМДА

 

Телефони для акредитації представників ЗМІ: (044) 202 74 61, 202 74 48

Акредитуватися представники ЗМІ також можуть, надіславши лист з інформацією про назву ЗМІ, прізвище та ім’я журналістів та їхні контактні дані на електронну адресу: uizdpi@gmail.com (у темі листа обов’язково зазначити назву події)

 

Контактна особа: Грамотна Юлія, (096) 379 27 72

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua