Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

27 лютого підсумують роботу територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту населення та визначать завдання на 2017 рік

(подію завершено)

27
лютого понеділок
час проведення 10:00
Колонна зала КМДА

27 лютого о 10:00 у Київській міській державній адміністрації під керівництвом заступника голови КМДА Петра Пантелеєва підведуть підсумки роботи територіальної підсистеми міста Києва та ланок єдиної державної системи цивільного захисту населення за 2016 рік, а також визначать завдання на 2017 рік.

Про результати роботи за минулий рік і основні завдання на поточний рік у сфері цивільного захисту звітуватимуть начальник Управління з питань надзвичайних ситуацій КМДА Роман Ткачук і начальник ГУ ДСНС України в м. Києві Андрій Ватолін.

Після виступу доповідачів будуть вручені подяки працівникам у сфері цивільного захисту за важливий внесок у вирішення завдань із запобігання надзвичайним ситуаціям, роботу з населенням, збереженням його життя та здоров’я.

 

Місце проведення: вул. Хрещатик, 36, Колонна зала, КМДА

 

Телефони для акредитації представників ЗМІ: (044) 202 74 61, 202 74 48

Акредитуватися представники ЗМІ також можуть, надіславши лист з інформацією про назву ЗМІ, прізвище та ім’я журналістів та їхні контактні дані на електронну адресу: [email protected] (у темі листа обов’язково зазначити назву події)

 

Контактна особа: Грамотна Юлія, (096) 379 27 72

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]