Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Допомога людям з інвалідністю

На базі Київського міського центру соціальних служб здійснюється методичне забезпечення проведення в територіальній громаді Києва соціальної роботи, надання соціальних послуг, соціальної підтримки особам/сім’ям із дітьми, де один чи кілька членів мають інвалідність та/або перебувають у складних життєвих обставинах; організації навчальних заходів з питань соціальної роботи, надання соціальних послуг, а саме:

  • соціальний захід «Методичне забезпечення соціальної роботи з сім’ями, де один чи кілька членів мають інвалідність у громаді Києва «Методичний центр «Самостійне життя». Адреса: вул. Олександра Довженка, 2, каб. 14, 044-456-11-28;
  • навчання за соціальною послугою «Базовий курс навчання фізичних осіб, які надають соціальні послуги з догляду без здійснення підприємницької діяльності».

Соціальна послуга догляду вдома – це заходи, що проводяться за місцем проживання (вдома) отримувача соціальної послуги протягом робочого дня надавача соціальної послуги і полягають у наданні допомоги в самообслуговуванні особам, які частково або повністю втратили / не набули здатності до самообслуговування (Постанова КМУ від 06.10 2021 р. № 1040). Відповідно до законодавства особа, яка планує надавати соціальну послугу з догляду, повинна пройти навчання. Навчання відбувається як офлайн – набираються групи, так і дистанційно – створена навчальна платформа, де учасники у зручному для них режимі проходять навчання і складають іспит.

Для цього необхідно звернутися до районного Управління соціального захисту населення із заявою та пакетом документів. Після цього з направлення потрібно звернутися за адресою: вул. Олександра Довженка, 2 (метро «Шулявська», будинок біля кіностудії Олександра Довженка) в кімнату 33, 33-А, 34. Телефон для довідок: 044-456-67-59 або 096-014-95-86.

Також Київський міський центр соціальних служб проводить традиційні щорічні соціоадаптаційні заходи.

  • Київський міський фестиваль творчості «Повіримо у себе» (вересень-грудень). Мета фестивалю – надати можливість талановитим людям з інвалідністю презентувати власну творчість широкому колу глядачів територіальної громади Києва, а також створити можливості для реалізації мрій учасників фестивалю. Телефон для довідок: 044-456-67-59 або 096-319-19-49.
  • Міський фестиваль спортивної рибної ловлі для дітей та молоді з порушеннями опорно-рухового апарату «Золота рибка» (літній період). Метою заходу є залучення дітей та молоді з різними нозологіями до спортивних змагань з рибної ловлі, як засобу реабілітації, шляхом участі у змаганнях, командної роботи, спілкування, отримання позитивних емоцій, розвитку здібностей, самостійних навичок і життя в суспільстві.

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]