Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Конкурс на заміщення посади директора Літературно-меморіального музею-квартири П.Г. Тичини

Оголошення Департаменту культури КМДА
Дата оприлюднення
24 січня 2022 року

Департамент культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) відповідно до ст. 21 Закону України «Про культуру» оголошує конкурс на заміщення посади директора Літературно-меморіального музею-квартири П.Г. Тичини.

Кваліфікаційні вимоги: вища освіта, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіння державною мовою та здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов'язки.

Документи: заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних; автобіографія, що містить прізвище, ім'я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду, місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв'язку, відомості про наявність чи відсутність судимості; копія документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту; два рекомендаційні листи довільної форми, мотиваційний лист довільної форми.

Додатково просимо подати копії документів про трудову діяльність та проекти програм розвитку Літературно-меморіального музею-квартири   П.Г. Тичини на один і п'ять років.

Початок прийому документів від кандидатів з 24 січня 2022 року протягом 30 днів з дня оголошення конкурсу, по 22 лютого 2022 року.

Початок формування конкурсної комісії з 24 січня 2022 року.

Конкурсна комісія проводить перше засідання через 10 днів після закінчення строку приймання документів.

Пропозиції від громадських організацій у сфері культури відповідного функціонального спрямування щодо кандидатів до складу конкурсної комісії Департамент культури приймає по 15 лютого 2022 року.

Прийом документів здійснюється за адресою: м. Київ, бульв. Т.Г.Шевченка, 3, е-пошта - [email protected]. Довідки за тел. 279-52-82, 279-72-51

Фінансова звітність  Літературно-меморіального музею-квартири П.Г. Тичини

Інформація про Літературно-меморіальний музей-квартиру П.Г. Тичини

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]