Версія для людей із вадами зору

Пояснювальна записка до щорічного звіту про хід виконання міської цільової програми «Сприяння розвитку громадянського суспільства у м. Києві на 2020 - 2022 рр.» за 2020 рік

Звітність Департаменту суспільних комунікацій КМДА
Дата оприлюднення
29 січня 2021 року

1. Узагальнені результати виконання завдань та заходів програми:

Кількість заходів програми, од.

Відсоток виконаних заходів, %

Всього

Виконаних

Невиконаних

26

24

2

92,31

1.1. Перелік найбільш вагомих виконаних заходів

1.1.1. Проведення:
щорічного Київського Форуму організацій громадянського суспільства.

1.1.2. Проведення ярмарку проєктів громадських організацій «ТОП-100» та відбору успішних практик реалізації громадських ініціатив у вирішенні питань місцевого значення.

1.2.3. Проведення міського конкурсу проєктів «Громадська перспектива: прозора  влада та активна громада» за участю інститутів  громадянського суспільства ( організаційне забезпечення діяльності робочої групи).

1.6.2. Забезпечення проведення міського конкурсу проєктів та програм розвитку місцевого самоврядування.

1.5.1. Проведення загальноміських офіційних заходів з нагоди державних, міських свят та знаменних дат, а саме:
Дня Соборності України,
Дня пам’яті Героїв Крут,
Дня Героїв Небесної Сотні,
Дня народження Тараса Шевченка,
Дня Європи,
Дня пам’яті жертв політичних репресій,
Дня Конституції України,
Дня національного прапора в столиці України – місті Києві,
Дня Державного Прапора України,
Дня незалежності України,
Дня пам’яті жертв Бабиного Яру,
Дня захисника України,
Дня пам'яті жертв голодоморів,
Дня Гідності та Свободи,
Дня місцевого самоврядування,
Дня сусіда
та в разі потреби (за окремим дорученням керівництва держави та міста) здійснювати організаційне забезпечення інших тематичних заходів.

1.6.4. Забезпечення здійснення фінансової підтримки діяльності органів самоорганізації населення міста Києва.

1.2. Перелік найбільш вагомих невиконаних заходів

 

1.3.1. Вивчення міжнародного досвіду щодо взаємодії влади з організаціями громадянського суспільства та налагодження зв’язків з відповідними підрозділами місцевих органів влади іноземних країн

Причини невиконання: У зв’язку із введенням в дію деяких обмежувальних заходів, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами та доповненнями), розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 16.03.2020 № 444, заходи не проведено.

1.6.6. Організаційне забезпечення  візитів керівників органів самоорганізації населення по Україні для участі у заходах, пов'язаних з питаннями діяльності органів самоорганізації населення, розвитку місцевого самоврядування

Причини невиконання: У зв’язку з дією протягом більшої частини року обмежувальних карантинних заходів щодо проведення масових заходів, у 2020 році не вдалося, з об’єктивної причини, організувати візит керівників ОСН міста Києва до колег в м. Одеса для вивчення і застосування українського досвіду діяльності ОСН, сучасних напрямків розвитку самоорганізації населення.

2. Оцінка ефективності виконання програми

Результативні показники

Індикатори програми

Кількість результативних
показників, од.

Відсоток виконаних, %

Кількість індикаторів програми, од.

Відсоток досягнутих, %

Всього

Виконано

Невиконано

Всього

Досягнуто

Недосягнуто

20

20

0

100

2

2

0

100

3. Обґрунтування причин невиконання (низького виконання) програми в цілому

В цілому, завдання, визначені міською цільовою програмою "Сприяння розвитку громадянського суспільства у м. Києві на 2020 - 2022 рр." на 2020 рік, виконані.
Не виконано два заходи у зв’язку із введенням в дію деяких обмежувальних заходів, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами та доповненнями), розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 16.03.2020 № 444.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua