Версія для людей із вадами зору

Пояснювальна записка до щорічного звіту про хід виконання міської цільової програми «Сприяння розвитку громадянського суспільства у м. Києві на 2020 - 2022 рр.» за I квартал 2021 року

Звітність Департаменту суспільних комунікацій КМДА
Дата оприлюднення
29 квітня 2021 року

1. Узагальнені результати виконання завдань та заходів програми:

Кількість заходів програми, од.

Відсоток виконаних заходів, %

Всього

Виконаних

Невиконаних

26

4

 

22

15, 38

1.1. Перелік найбільш вагомих виконаних заходів

1.1.5. Забезпечення проведення публічних консультацій з громадськістю (конференцій, громадських слухань, засідань за круглим столом, зборів, електронних консультацій тощо) з питань сприяння розвитку громадянського суспільства та актуальних питань соціально-економічного та гуманітарного розвитку міста Києва.

1.5.4. 09.02.2021 організаційно забезпечено проведення засідання комісії з питань встановлення пам’ятних знаків в м. Києві. За результатами було підтримано встановлення 5 меморіальних дощок.

1.2. Перелік найбільш вагомих невиконаних заходів

1.1.1. Проведення щорічного Київського Форуму організацій громадянського суспільства;

районних Форумів організацій громадянського суспільства.

Причини невиконання: проведення щорічного Київського Форуму організацій громадянського суспільства заплановано на листопад 2021 року.

Проведення районних Форумів організацій громадянського суспільства заплановано на травень – вересень 2021 року.

1.1.2. Проведення ярмарку проєктів громадських організацій «ТОП-100» та відбору успішних практик реалізації громадських ініціатив у вирішенні питань місцевого значення.

Причини невиконання: Проведення ярмарку проєктів громадських організацій «ТОП-100» та відбору успішних практик реалізації громадських ініціатив у вирішенні питань місцевого значення заплановано на вересень 2021 року.

1.4.3. Здійснення соціологічного дослідження стану розвитку громадянського суспільства в місті Києві, діяльності органів самоорганізації населення м. Києва, дослідження щодо участі громадян у формуванні та реалізації державної політики «Пульс столиці»:

збір та створення інформаційного банку даних;

аналіз інформаційних даних;

підготовка висновків, розробка та запровадження рекомендацій.

Причини невиконання: проведення процедури відкритих торгів на закупівлю послуг на електронному майданчику PROZZORO планується у II кварталі 2021 року. Проведення соціологічного дослідження заплановано на вересень 2021 року. Видання методичного посібника заплановано після проведення дослідження у II півріччі 2021 року.

1.6.5.Забезпечення фінансування органів самоорганізації населення для здійснення капітальних видатків.

Причини невиконання: забезпечення фінансування ОСНів для здійснення капітальних видатків буде здійснювались у ІІ кварталі 2021 року.

2. Оцінка ефективності виконання програми.

Результативні показники

Індикатори програми

Кількість результативних
показників, од.

Відсоток виконаних, %

Кількість індикаторів
програми, од.

Відсоток досягнутих, %

Всього

Виконано

Невиконано

Всього

Досягнуто

Недосягнуто

20

-

-

-

2

-

-

-

Результативні показники, індикатори програми будуть визначені за результатами 2021 року.

3. Обґрунтування причин невиконання (низького виконання) програми в цілому.

Відповідно до визначених строків виконання міської цільової програми «Сприяння розвитку громадянського суспільства у місті Києві на 2020–2022 рр.» протягом I кварталу 2021 року Департаментом суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) вжито необхідних планових заходів для досягнення конкретних, кінцевих результатів у 2021 році.

Комплекс заходів, спрямований на формування ефективної моделі взаємодії громади з київською міською владою, окреслений міською цільовою програмою для реалізації у 2021 році, у повному обсязі буде реалізовано Департаментом суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) до кінця 2021 року, відповідно до встановлених строків виконання, за умови відповідного фінансування, а також з урахуванням масштабів та динаміки суспільно-політичних та соціально-економічних процесів.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua