Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Проект рішення Київської міської ради «Про організацію перевезення пасажирів та оплату проїзду на міських маршрутах (лініях) загального користування у м. Києві»

Повідомлення про оприлюднення

Відповідно до статей 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, депутат Київської міської ради Бохняк Володимир Ярославович повідомляє про оприлюднення проекту рішення Київської міської ради «Про організацію перевезення пасажирів та оплату проїзду на міських маршрутах (лініях) загального користування у м. Києві».
Головним розробником проекту регуляторного акту є депутат Київської міської ради Бохняк Володимир Ярославович.
Даний проект рішення підготовлений з метою формування транспортної мережі м. Києва, забезпечення прозорості адміністрування сфери транспортних послуг, здійснення дослідження та обліку показників транспортної мобільності, запровадження єдиної автоматизованої системи обліку оплати проїзду, забезпечення регулярності та прогнозованості міського транспорту загального користування у м. Києві.
Зауваження та пропозиції приймаються протягом одного місяця з дня офіційного оприлюднення цього проекту рішення у письмовому або електронному вигляді за адресами:
1. Поштова адреса: 01044, м. Київ, вул. Хрещатик, 36, каб. 419 – депутат Київської міської ради Бохняк Володимир Ярославович.
2. Електронна адреса: [email protected].

Проект

Відповідно до Кодексу України про адміністративні правопорушення, статей 10, 11, 28, 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 20, 22, 23, 43-46 Закону України «Про автомобільний транспорт», Закону України «Про публічні закупівлі», статей 8, 11, 12 Закону України «Про міський електричний транспорт», Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті», постанови Кабінету Міністрів України від 18.02.1997 № 176, постанови Кабінету Міністрів України від 05.04.1999 № 541, постанови Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081, постанови Кабінету Міністрів України від 25.10.2017 № 812, постанови Кабінету Міністрів України від 14.03.2018 № 196, постанови Кабінету Міністрів України від 14.03.2018 № 197, наказу Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 09.10.2006 № 329 «Про затвердження Правил користування трамваєм і тролейбусом у містах України», з метою формування транспортної мережі м. Києва, забезпечення прозорості адміністрування сфери транспортних послуг, здійснення дослідження та обліку показників транспортної мобільності, запровадження єдиної автоматизованої системи обліку оплати проїзду, забезпечення регулярності та прогнозованості міського транспорту загального користування у м. Києві, Київська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Затвердити Порядок про організацію перевезення пасажирів та оплату проїзду на міських маршрутах (лініях) загального користування у м. Києві згідно з додатком 1 до цього рішення.
 2. Затвердити Типовий договір про здійснення перевезення пасажирів на міському автобусному маршруті загального користування у м. Києві згідно з додатком 2 до цього рішення.
 3. Затвердити Типовий договір про організацію надання транспортних послуг з перевезення пасажирів на міському трамвайному (тролейбусному) маршруті загального користування у м. Києві згідно з додатком 3 до цього рішення.
 4. Затвердити Типовий договір про організацію надання транспортних послуг з перевезення пасажирів на лініях міського електричного транспорту (швидкісного трамваю, метрополітену, фунікулеру, міської електрички) загального користування у м. Києві згідно з додатком 4 до цього рішення.
 5. Доручити виконавчому органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації):
  5.1 Затвердити Правила користування міським пасажирським автомобільним транспортом у м. Києві та Правила користування міським електричним транспортом у м. Києві відповідно до положень цього рішення.
  5.2 Здійснити формування транспортної мережі м. Києва на підставі досліджень транспортної мобільності, у тому числі – її прогнозованих показників, відповідно до Остаточного звіту для Світового банку «Дослідження сталого розвитку міського транспорту», розробленого на замовлення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) у 2015 році.
  5.3 Здійснити організаційно-правові заходи щодо реалізації цього рішення та вирішити в установленому порядку питання фінансування таких заходів.
  5.4 Привести всі свої нормативно-правові акти у відповідність до положень цього рішення.
 6. Встановити, що договори про організацію перевезень пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування м. Києва та договори про організацію надання транспортних послуг з перевезення пасажирів на маршрутах (лініях) міського електричного транспорту загального користування у м. Києві, укладені до набрання чинності цього рішення, є чинними до закінчення строку їх дії.
 7. Це рішення набирає чинності з дня його офіційного оприлюднення в газеті Київської міської ради «Хрещатик».
 8. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань транспорту, зв'язку та реклами, на постійну комісію Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку та на постійну комісію Київської міської ради з питань торгівлі, підприємництва та регуляторної політики.

 

Київський міський голова                                          В. Кличко

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]