Версія для людей із вадами зору

Проєкт розпорядження КМДА «Про внесення змін до Тарифів на послуги з вивезення побутових відходів, що надаються підприємствами»

Проєкти нормативно-правових та інших актів
Дата оприлюднення
02 листопада 2020 року

Відповідно до підпункту 2 пункту «а» статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», підпункту 2 пункту 3 статті 4 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», з метою упорядкування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів, що надаються підприємствами:

1. Позицію 11 Тарифів на послуги з вивезення побутових відходів, що надаються підприємствами, погоджених розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 18 листопада 2009 року № 1298  «Про встановлення та погодження тарифів на послуги з вивезення побутових відходів для інших споживачів», виключити.

2. Це розпорядження набирає чинності з дня його оприлюднення.   


Голова                                                                                    Віталій КЛИЧКО

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua