Версія для людей із вадами зору

Проєкт розпорядження КМДА «Про встановлення тарифів на теплову енергію, що виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії, ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ДОМОБУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ РОСИЧІ»

Проєкти нормативно-правових та інших актів
Дата оприлюднення
23 липня 2019 року

Відповідно до статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 20 Закону України «Про теплопостачання», постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 1992 року № 731 «Про затвердження Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади», з метою встановлення тарифів на теплову енергію, що виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії:

1. Встановити тарифи на теплову енергію, що виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії, ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ДОМОБУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ РОСИЧІ», що додаються.
2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 10 червня 2019 № 1044 «Про встановлення тарифів на теплову енергію, що виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії, ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ДОМОБУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ РОСИЧІ», зареєстроване в Головному територіальному управлінні юстиції у місті Києві 19 червня 2019 року за № 162/2339.
3. Це розпорядження набирає чинності з дня його оприлюднення.
4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов’язків.


Голова                                                                                             Віталій КЛИЧКО

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження виконавчого органу
Київської міської ради
(Київської міської державної адміністрації)
____________________ №________

Тарифи
на теплову енергію, що виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії,
ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ДОМОБУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ РОСИЧІ»

 

Споживачі

Тариф, грн  за 1 Гкал

без ПДВ

з ПДВ

1

Бюджетні установи

1590,49

1908,59


Директор Департаменту економіки та інвестицій                                                               Наталія  МЕЛЬНИК

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua