Версія для людей із вадами зору

Проєкт розпорядження КМДА «Про встановлення тарифів на теплову енергію, що виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії, ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КИЇВ ЦЕНТР»

Проєкти нормативно-правових та інших актів
Дата оприлюднення
25 листопада 2020 року

Відповідно до статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 13, 20 Закону України «Про теплопостачання», постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 1992 року № 731 «Про затвердження Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади», з метою встановлення тарифів на теплову енергію, що виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії:

1. Установити тарифи на теплову енергію, що виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії, ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КИЇВ ЦЕНТР», що додаються.

2. Це розпорядження набирає чинності з дня його оприлюднення.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов’язків.


Голова                                                Віталій КЛИЧКО

*****

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження виконавчого органу
Київської міської ради
(Київської міської державної адміністрації)
____________________ №________

Тарифи
на теплову енергію, що виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії,
ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КИЇВ ЦЕНТР»

 

Споживачі

Тариф, грн  за 1 Гкал

без ПДВ

з ПДВ

1

Бюджетні установи

1281,45

1537,74


Директор Департаменту економіки та інвестицій                                                Наталія МЕЛЬНИК     

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua