Версія для людей із вадами зору

Проєкт розпорядження КМДА «Про встановлення тарифів на теплову енергію, що виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії, ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ВЄНІ ВІДЕ ВІЧЕ»

Проєкти нормативно-правових та інших актів
Дата оприлюднення
16 квітня 2021 року

Відповідно до статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 13, 20 Закону України «Про теплопостачання», постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 1992 року № 731 «Про затвердження Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади», з метою встановлення тарифів на теплову енергію, що виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії:

1. Встановити тарифи на теплову енергію, що виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії, ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ВЄНІ ВІДЕ ВІЧЕ», що додаються.

2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 26 лютого 2020 року № 351 «Про встановлення тарифів на теплову енергію, що виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії, ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ВЄНІ ВІДЕ ВІЧЕ», зареєстроване в Центральному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м. Київ)  10 березня 2020 року за № 47/50.

3. Це розпорядження набирає чинності з дня його оприлюднення.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов’язків.


Голова                                                                                          Віталій КЛИЧКО      

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження виконавчого
органу Київської міської ради
(Київської міської державної адміністрації)
____________________ № _____

Тарифи
на теплову енергію, що виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії, ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ
ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ВЄНІ ВІДЕ ВІЧЕ»

Споживачі

Тариф, грн за 1 Гкал

без ПДВ

з ПДВ

1

Бюджетні установи

1281,07

1537,28


Директор Департаменту економіки та інвестицій
виконавчого органу Київської міської ради
(Київської міської державної адміністрації)                                                                                   Наталія МЕЛЬНИК

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua