Версія для людей із вадами зору

Проєкт розпорядження КМДА «Про встановлення тарифу на послуги з користування громадськими вбиральнями, які надає спеціалізоване водогосподарське комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київводфонд»

Проєкти нормативно-правових та інших актів
Дата оприлюднення
14 червня 2021 року

Відповідно до статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 15 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», постанов Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2016 року № 107 «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з користування громадськими вбиральнями в населених пунктах», від 28 грудня 1992 року № 731 «Про затвердження Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади», з метою встановлення тарифу на послуги з користування громадськими вбиральнями на економічно обґрунтованому рівні:

  1. Установити тариф на послуги з користування громадськими вбиральнями, які надає спеціалізоване водогосподарське комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київводфонд», що додається.
  2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 3 травня 2018 року № 744 «Про встановлення тарифу на послуги з користування громадськими вбиральнями, які надає спеціалізоване водогосподарське комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київводфонд», зареєстроване в Головному територіальному управлінні Міністерства юстиції у місті Києві 21 травня 2018 року за № 118/1966.
  3. Це розпорядження набирає чинності з дня його оприлюднення.
  4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов’язків.

Голова                                             Віталій КЛИЧКО

*****

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження виконавчого
органу Київської міської ради
(Київської міської державної
адміністрації)

Тариф
на послуги з користування громадськими вбиральнями, які надає спеціалізоване водогосподарське комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київводфонд»

Найменування послуги

 

Одиниця виміру

Тариф за одиницю виміру, грн з ПДВ

 

Користування стаціонарними громадськими вбиральнями

 

 

1 послуга

 

10,00

 

Директор Департаменту економіки
та інвестицій виконавчого органу
Київської міської ради (Київської
міської державної адміністрації)                                          Наталія МЕЛЬНИК

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua