Версія для людей із вадами зору

Проєкт розпорядження КМДА «Про встановлення внесків та структури внесків за обслуговування вузлів комерційного обліку послуги з централізованого водопостачанняПрАТ «АК «Київводоканал»

Проєкти нормативно-правових та інших актів
Дата оприлюднення
30 серпня 2019 року

Відповідно до підпункту 19 пункту «а» статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пункту 1 статті 17 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», абзацу 8 пункту 1 статті 6 Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», постанов Кабінету Міністрів України від 05 липня 2019 року № 690 «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення і типових договорів про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення» та   від 28 грудня 1992 року № 731 «Про затвердження Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади», наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05 червня 2018 року№ 129 «Про затвердження Методики визначення розміру внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку та їх розподілу між споживачами комунальних послуг, власниками (співвласниками) приміщень, обладнаних індивідуальними системами опалення та/або гарячого водопостачання»,з метоюнадання послуг на належному рівні:

  1. Встановитирозміри внесків за обслуговування вузлів комерційного обліку послуги з централізованого водопостачанняПрАТ «АК «Київводоканал»,що додаються.
  2. Встановитиструктуру внесків за обслуговування вузлів комерційного обліку послуги з централізованого водопостачання, які знаходяться у власності ПрАТ «АК «Київводоканал», що додається.
  3. Встановитиструктуру внесків за обслуговування вузлів комерційного обліку послуги з централізованого водопостачання, які знаходяться у власності споживачів, що додається.
  4. Це розпорядження набирає чинності з дня його оприлюднення.
  5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов’язків.


Голова                                                                                        Віталій КЛИЧКО

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua