Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Проєкт розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Про встановлення тарифів на теплову енергію, виробництво теплової енергії, транспортування теплової енергії, постачання теплової енергії, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води для населення КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО»

Проєкти нормативно-правових та інших актів
Дата оприлюднення
27 вересня 2021 року

Рішення про розмір тарифів, що діятимуть в опалювальному сезоні 2021/22, залежатиме винятково від застосування механізму компенсації різниці в тарифах з боку держави і затверджуватиметься окремим розпорядженням.

В той же час, відповідно до законодавчо встановленої процедури, виконавчий орган Київської міської ради (Київська міська державна адміністрація) зобов’язана підготувати ПРОЄКТ розпорядження щодо економічно обґрунтованих тарифів на теплову енергію та комунальні послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води за результатами розгляду розрахункових документів КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» (листи від 29.06.2021 № 28АУ/01/1у/2/2608, від 09.09.2021 № 28АУ/01/1у/1/3678).

Звертаємо увагу, зазначений документ є проєктом, розпорядження про встановлення та застосування тарифів буде опубліковане окремо після рішення щодо механізму компенсації з боку держави.


Відповідно до статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 13, 20 Закону України «Про теплопостачання», статті 4 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», статті 3 Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01 червня 2011 року № 869 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 03 квітня 2019 року № 291), постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 1992 року № 731 «Про затвердження Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади», з метою встановлення економічно обґрунтованих тарифів:

 1. Встановити тарифи на теплову енергію КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО», що додаються.
 2. Встановити тарифи на теплову енергію окремо для кожного багатоквартирного будинку, обладнаного системою автономного теплопостачання, без урахування витрат на оснащення будівель вузлами комерційного обліку КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО», що додаються.
 3. Встановити тарифи на виробництво теплової енергії КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО», що додаються.
 4. Встановити тарифи на виробництво теплової енергії окремо для кожного багатоквартирного будинку, обладнаного системою автономного теплопостачання, КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО», що додаються.
 5. Встановити тарифи на транспортування теплової енергії КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО», що додаються.
 6. Встановити тарифи на постачання теплової енергії КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО», що додаються.
 7. Встановити тарифи на постачання теплової енергії окремо для кожного багатоквартирного будинку, обладнаного системою автономного теплопостачання, без урахування витрат на оснащення будівель вузлами комерційного обліку КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО», що додаються.
 8. Встановити тарифи на послугу з постачання теплової енергії КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ
  КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО», що додаються.
 9. Встановити тарифи на послугу з постачання теплової енергії окремо для кожного багатоквартирного будинку, обладнаного системою автономного теплопостачання, без урахування витрат на оснащення будівель вузлами комерційного обліку КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО», що додаються.
 10. Встановити тарифи на послугу з постачання гарячої води КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ
  КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО», що додаються.
 11. Встановити тарифи на послугу з постачання гарячої води, що виробляється за допомогою системи автономного теплопостачання, без урахування витрат на оснащення будівель вузлами комерційного обліку окремо для кожного багатоквартирного будинку, КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО», що додаються.
 12. Взяти до відома, що структуру тарифів на теплову енергію КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО», встановлених пунктом 1 цього розпорядження, визначено згідно з додатками 1-6.
 13. Взяти до відома, що структуру тарифів на теплову енергію окремо для кожного багатоквартирного будинку, обладнаного системою автономного теплопостачання, без урахування витрат на оснащення будівель вузлами комерційного обліку КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО», встановлених пунктом 2 цього розпорядження, визначено згідно з додатками 7–13.
 14. Взяти до відома, що структуру тарифів на виробництво теплової енергії КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО», встановлених пунктом 3 цього розпорядження, визначено згідно з додатком 14.
 15. Взяти до відома, що структуру тарифів на виробництво теплової енергії окремо для кожного багатоквартирного будинку, обладнаного системою автономного теплопостачання, КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО», встановлених пунктом 4 цього розпорядження, визначено згідно з додатками 15–21.
 16. Взяти до відома, що структуру тарифів на транспортування теплової енергії КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО», встановлених пунктом 5 цього розпорядження, визначено згідно з додатками 22-23.
 17. Взяти до відома, що структуру тарифів на постачання теплової енергії КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО», встановлених пунктом 6 цього розпорядження, визначено згідно з додатками 24-27.
 18. Взяти до відома, що структуру тарифів на постачання теплової енергії окремо для кожного багатоквартирного будинку, обладнаного системою автономного теплопостачання, без урахування витрат на оснащення будівель вузлами комерційного обліку КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО», встановлених пунктом 7 цього розпорядження, визначено згідно з додатками 28–34.
 19. Взяти до відома, що структуру тарифів на послугу з постачання теплової енергії КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО», встановлених пунктом 8 цього розпорядження, визначено згідно з додатками 35-40.
 20. Взяти до відома, що структуру тарифів на послугу з постачання теплової енергії окремо для кожного багатоквартирного будинку, обладнаного системою автономного теплопостачання, без урахування витрат на оснащення будівель вузлами комерційного обліку КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО», встановлених пунктом 9 цього розпорядження, визначено згідно з додатками 41–47.
 21. Взяти до відома, що структуру тарифів на послугу з постачання гарячої води КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО», встановлених пунктом 10 цього розпорядження, визначено згідно з додатками 48-53.
 22. Взяти до відома, що структуру тарифів на послугу з постачання гарячої води, що виробляється за допомогою системи автономного теплопостачання, без урахування витрат на оснащення будівель вузлами комерційного обліку окремо для кожного багатоквартирного будинку КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО», встановлених пунктом 11 цього розпорядження, визначено згідно з додатками 54–58.
 23. Взяти до відома, що тарифи на послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО», встановлені пунктами 8–11 цього розпорядження, застосовуються за умови укладення договорів про надання відповідних послуг згідно із Законом України «Про житлово-комунальні послуги».
 24. Це розпорядження набирає чинності з дня його оприлюднення та діє до 30 вересня 2022 року.
 25. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов’язків.

Голова                                                       Віталій КЛИЧКО

*****

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження виконавчого органу
Київської міської ради
(Київської міської державної адміністрації)
___________________№______

Тарифи
на теплову енергію КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО»

 

Найменування тарифу

Споживачі

 

Тариф,

грн за 1 Гкал

без ПДВ

з ПДВ

1

Теплова енергія без урахування витрат на утримання та ремонт центральних теплових пунктів, з урахуванням витрат на утримання та ремонт індивідуальних теплових пунктів, з урахуванням витрат на оснащення будівель вузлами комерційного обліку

Населення

1 984,62

2 381,54

2

Теплова енергія без урахування витрат на утримання та ремонт центральних теплових пунктів, з урахуванням витрат на утримання та ремонт індивідуальних теплових пунктів, без урахування витрат на оснащення будівель вузлами комерційного обліку

Населення

1 936,72

2 324,06

3

Теплова енергія з урахуванням витрат на утримання та ремонт центральних теплових пунктів, без урахування витрат на утримання та ремонт індивідуальних теплових пунктів, з урахуванням витрат на оснащення будівель вузлами комерційного обліку

Населення

1 789,96

2 147,95

4

Теплова енергія з урахуванням витрат на утримання та ремонт центральних теплових пунктів, без урахування витрат на утримання та ремонт індивідуальних теплових пунктів, без урахування витрат на оснащення будівель вузлами комерційного обліку

Населення

1 742,06

2 090,47

5

Теплова енергія без урахування витрат на утримання та ремонт центральних теплових пунктів, без урахування витрат на утримання та ремонт індивідуальних теплових пунктів, з урахуванням витрат на оснащення будівель вузлами комерційного обліку

Населення

1 797,50

2 157,00

6

Теплова енергія без урахування витрат на утримання та ремонт центральних теплових пунктів, без урахування витрат на утримання та ремонт індивідуальних теплових пунктів, без урахування витрат на оснащення будівель вузлами комерційного обліку

Населення

1 749,60

2 099,52

 

Директор Департаменту економіки
та інвестицій виконавчого органу
Київської міської ради (Київської
міської державної адміністрації)                                    Наталія МЕЛЬНИК

 

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження виконавчого органу
Київської міської ради
(Київської міської державної адміністрації)
___________________№______

Тарифи
на теплову енергію окремо для кожного багатоквартирного будинку, обладнаного системою автономного теплопостачання, без урахування витрат на оснащення будівель вузлами комерційного обліку КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО»

Адреса

Споживачі

Тариф, грн

за 1 Гкал

Назва (вулиці, проспекту, провулку тощо)

№ будинку

без ПДВ

з ПДВ

1

Вул. Боткіна

4

Населення

1252,93

1503,52

2

Вул. Добрий Шлях

64

2126,70

2552,04

3

Вул. Кудрявська

16

1726,11

2071,33

4

Вул. Кудрявська

27/29

1702,72

2043,26

5

Вул. Михайла Максимовича

7

1225,76

1470,91

6

Вул. Шполянська

6-а

1829,07

2194,88

7

Кудрявський узвіз

2

1640,31

1968,37

 

Директор Департаменту економіки
та інвестицій виконавчого органу
Київської міської ради (Київської
міської державної адміністрації)                                    Наталія МЕЛЬНИК

 

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження виконавчого органу
Київської міської ради
(Київської міської державної адміністрації)
___________________№______

Тарифи
на виробництво теплової енергії КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО»

 

Споживачі

Тариф, грн за 1 Гкал

без ПДВ

з ПДВ

1

Населення

1166,65

1399,98

 

Директор Департаменту економіки
та інвестицій виконавчого органу
Київської міської ради (Київської
міської державної адміністрації)                                    Наталія МЕЛЬНИК

 

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження виконавчого органу
Київської міської ради
(Київської міської державної адміністрації)
___________________№______

Тарифи
на виробництво теплової енергії окремо для кожного багатоквартирного будинку, обладнаного системою автономного теплопостачання, КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО»

Адреса

Споживачі

Тариф, грн

за 1 Гкал

Назва (вулиці, проспекту, провулку тощо)

№ будинку

без ПДВ

з ПДВ

1

Вул. Боткіна

4

Населення

1252,26

1502,71

2

Вул. Добрий Шлях

64

2126,03

2551,24

3

Вул. Кудрявська

16

1723,44

2070,53

4

Вул. Кудрявська

27/29

1702,05

2042,46

5

Вул. Михайла Максимовича

7

1225,09

1470,11

6

Вул. Шполянська

6-а

1828,40

2194,08

7

Кудрявський узвіз

2

1639,64

1967,57

 

Директор Департаменту економіки
та інвестицій виконавчого органу
Київської міської ради (Київської
міської державної адміністрації)                                    Наталія МЕЛЬНИК

 

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження виконавчого органу
Київської міської ради
(Київської міської державної адміністрації)
___________________№______

Тарифи
на транспортування теплової енергії КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО»

 

Найменування тарифу

Тариф,

грн за 1 Гкал

без ПДВ

з ПДВ

1

Транспортування теплової енергії з урахуванням витрат на утримання та ремонт центральних теплових пунктів

565,90

679,08

2

Транспортування теплової енергії без урахування витрат на утримання та ремонт центральних теплових пунктів

573,44

688,13

 

Директор Департаменту економіки
та інвестицій виконавчого органу
Київської міської ради (Київської
міської державної адміністрації)                                    Наталія МЕЛЬНИК

 

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження виконавчого органу
Київської міської ради
(Київської міської державної адміністрації)
___________________№______

Тарифи
на постачання теплової енергії КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО»

 

Найменування тарифу

Тариф,

грн за 1 Гкал

без ПДВ

з ПДВ

1

Постачання теплової енергії з урахуванням витрат на утримання та ремонт індивідуальних теплових пунктів, з урахуванням витрат на оснащення будівель вузлами комерційного обліку

244,53

293,44

2

Постачання теплової енергії з урахуванням витрат на утримання та ремонт індивідуальних теплових пунктів, без урахування витрат на оснащення будівель вузлами комерційного обліку

196,63

235,96

3

Постачання теплової енергії без урахування витрат на утримання та ремонт індивідуальних теплових пунктів, з урахуванням витрат на оснащення будівель вузлами комерційного обліку

57,41

68,89

4

Постачання теплової енергії без урахування витрат на утримання та ремонт індивідуальних теплових пунктів, без урахування витрат на оснащення будівель вузлами комерційного обліку

9,51

11,41

 

Директор Департаменту економіки
та інвестицій виконавчого органу
Київської міської ради (Київської
міської державної адміністрації)                                    Наталія МЕЛЬНИК

 

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження виконавчого органу
Київської міської ради
(Київської міської державної адміністрації)
___________________№______

Тарифи
на постачання теплової енергії окремо для кожного багатоквартирного будинку, обладнаного системою автономного теплопостачання, без урахування витрат на оснащення будівель вузлами комерційного обліку КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО»

Адреса

Тариф,

грн за 1 Гкал

Назва (вулиці, проспекту, провулку тощо)

№ будинку

без ПДВ

з ПДВ

1

Вул. Боткіна

4

0,67

0,80

2

Вул. Добрий Шлях

64

0,67

0,80

3

Вул. Кудрявська

16

0,67

0,80

4

Вул. Кудрявська

27/29

0,67

0,80

5

Вул. Михайла Максимовича

7

0,67

0,80

6

Вул. Шполянська

6-а

0,67

0,80

7

Кудрявський узвіз

2

0,67

0,80

 

Директор Департаменту економіки
та інвестицій виконавчого органу
Київської міської ради (Київської
міської державної адміністрації)                                    Наталія МЕЛЬНИК

 

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження виконавчого органу
Київської міської ради
(Київської міської державної адміністрації)
___________________№______

Тарифи
на послугу з постачання теплової енергії КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО»

 

Найменування тарифу

Споживачі

Тариф,

грн за 1 Гкал

без ПДВ

з ПДВ

1

Послуга з постачання теплової енергії без урахування витрат на утримання та ремонт центральних теплових пунктів, з урахуванням витрат на утримання та ремонт індивідуальних теплових пунктів, з урахуванням витрат на оснащення будівель вузлами комерційного обліку

Населення

1 984,62

2 381,54

2

Послуга з постачання теплової енергії без урахування витрат на утримання та ремонт центральних теплових пунктів, з урахуванням витрат на утримання та ремонт індивідуальних теплових пунктів, без урахування витрат на оснащення будівель вузлами комерційного обліку

Населення

1 936,72

2 324,06

3

Послуга з постачання теплової енергії з урахуванням витрат на утримання та ремонт центральних теплових пунктів, без урахування витрат на утримання та ремонт індивідуальних теплових пунктів, з урахуванням витрат на оснащення будівель вузлами комерційного обліку

Населення

1 789,96

2 147,95

4

Послуга з постачання теплової енергії з урахуванням витрат на утримання та ремонт центральних теплових пунктів, без урахування витрат на утримання та ремонт індивідуальних теплових пунктів, без урахування витрат на оснащення будівель вузлами комерційного обліку

Населення

1 742,06

2 090,47

5

Послуга з постачання теплової енергії без урахування витрат на утримання та ремонт центральних теплових пунктів, без урахування витрат на утримання та ремонт індивідуальних теплових пунктів, з урахуванням витрат на оснащення будівель вузлами комерційного обліку

Населення

1 797,50

2 157,00

6

Послуга з постачання теплової енергії без урахування витрат на утримання та ремонт центральних теплових пунктів, без урахування витрат на утримання та ремонт індивідуальних теплових пунктів, без урахування витрат на оснащення будівель вузлами комерційного обліку

Населення

1 749,60

2 099,52

 

Директор Департаменту економіки
та інвестицій виконавчого органу
Київської міської ради (Київської
міської державної адміністрації)                                    Наталія МЕЛЬНИК

 

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження виконавчого органу
Київської міської ради
(Київської міської державної адміністрації)
___________________№______

Тарифи
на послугу з постачання теплової енергії окремо для кожного багатоквартирного будинку, обладнаного системою автономного теплопостачання, без урахування витрат на оснащення будівель вузлами комерційного обліку КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО»

Адреса

Споживачі

Тариф, грн

за 1 Гкал

Назва (вулиці, проспекту, провулку тощо)

№ будинку

без ПДВ

з ПДВ

1

Вул. Боткіна

4

Населення

1252,93

1503,52

2

Вул. Добрий Шлях

64

2126,70

2552,04

3

Вул. Кудрявська

16

1726,11

2071,33

4

Вул. Кудрявська

27/29

1702,72

2043,26

5

Вул. Михайла Максимовича

7

1225,76

1470,91

6

Вул. Шполянська

6-а

1829,07

2194,88

7

Кудрявський узвіз

2

1640,31

1968,37

 

Директор Департаменту економіки
та інвестицій виконавчого органу
Київської міської ради (Київської
міської державної адміністрації)                                    Наталія МЕЛЬНИК

 

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження виконавчого органу
Київської міської ради
(Київської міської державної адміністрації)
___________________№______

Тарифи
на послугу з постачання гарячої води КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО»

 

Найменування тарифу

Споживачі

Тариф,

грн за 1 куб. м

без ПДВ

з ПДВ

1

Послуга з постачання гарячої води без урахування витрат на утримання та ремонт центральних теплових пунктів, з урахуванням витрат на утримання та ремонт індивідуальних теплових пунктів, з урахуванням витрат на оснащення будівель вузлами комерційного обліку

Населення

99,86

119,83

2

Послуга з постачання гарячої води без урахування витрат на утримання та ремонт центральних теплових пунктів, з урахуванням витрат на утримання та ремонт індивідуальних теплових пунктів, без урахування витрат на оснащення будівель вузлами комерційного обліку

Населення

97,78

117,34

3

Послуга з постачання гарячої води з урахуванням витрат на утримання та ремонт центральних теплових пунктів, без урахування витрат на утримання та ремонт індивідуальних теплових пунктів, з урахуванням витрат на оснащення будівель вузлами комерційного обліку

Населення

91,19

109,43

4

Послуга з постачання гарячої води з урахуванням витрат на утримання та ремонт центральних теплових пунктів, без урахування витрат на утримання та ремонт індивідуальних теплових пунктів, без урахування витрат на оснащення будівель вузлами комерційного обліку

Населення

88,97

106,76

5

Послуга з постачання гарячої води без урахування витрат на утримання та ремонт центральних теплових пунктів, без урахування витрат на утримання та ремонт індивідуальних теплових пунктів, з урахуванням витрат на оснащення будівель вузлами комерційного обліку

Населення

91,31

109,57

6

Послуга з постачання гарячої води без урахування витрат на утримання та ремонт центральних теплових пунктів, без урахування витрат на утримання та ремонт індивідуальних теплових пунктів, без урахування витрат на оснащення будівель вузлами комерційного обліку

Населення

89,33

107,20

 

Директор Департаменту економіки
та інвестицій виконавчого органу
Київської міської ради (Київської
міської державної адміністрації)                                    Наталія МЕЛЬНИК

 

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження виконавчого органу
Київської міської ради
(Київської міської державної адміністрації)
___________________№______

Тарифи
на послугу з постачання гарячої води, що виробляється за допомогою системи автономного теплопостачання, без урахування витрат на оснащення будівель вузлами комерційного обліку окремо для кожного багатоквартирного будинку КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО»

Адреса

Споживачі

Тариф, грн

за 1 куб. м

Назва (вулиці, проспекту, провулку тощо)

№ будинку

без ПДВ

з ПДВ

1

Вул. Боткіна

4

Населення

67,34

80,81

2

Вул. Добрий Шлях

64

106,41

127,69

3

Вул. Кудрявська

27/29

86,83

104,20

4

Вул. Михайла Максимовича

7

66,04

79,25

5

Вул. Шполянська

6-а

101,29

121,55

 

Директор Департаменту економіки
та інвестицій виконавчого органу
Київської міської ради (Київської
міської державної адміністрації)                                    Наталія МЕЛЬНИК

 

 

 

Додаток 1
до розпорядження виконавчого органу
Київської міської ради
(Київської міської державної адміністрації)
____________________ №________

Структура тарифів на теплову енергію без урахування витрат на утримання та ремонт центральних теплових пунктів, з урахуванням витрат на утримання та ремонт індивідуальних теплових пунктів, з урахування витрат на оснащення будівель вузлами комерційного обліку КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО»

Найменування показників

населення

грн/Гкал

1

2

3

1

Планована виробнича собівартість, у т. ч.:

1 825,94

1.1

Прямі матеріальні витрати, у т. ч.:

1 054,82

1.1.1

На придбання палива

359,44

1.1.2

На оплату послуги з транспортування природного газу

7,94

1.1.3

На оплату послуги з розподілу природного газу

22,83

1.1.4

На придбання електроенергії для технологічних потреб

75,68

1.1.5

На холодну воду для технологічних потреб та водовідведення

6,60

1.1.6

На придбання теплової енергії в інших суб'єктів господарювання

0,00

1.1.7

На теплову енергію, вироблену власними ТЕЦ, ТЕС, АЕС, КГУ

507,42

1.1.8

На теплову енергію, вироблену власними установками, що використовують альтернативні джерела енергії

20,64

1.1.9

На транспортування власної та/або купованої теплової енергії іншими суб'єктами господарювання

0,00

1.1.10

Матеріали, запасні частини та інші матеріальні ресурси

54,27

1.2

Прямі витрати на оплату праці

180,20

1.3

Інші прямі витрати, у т. ч.:

490,74

1.3.1

Відрахування на соціальні заходи

39,64

1.3.2

Амортизація

2,56

1.3.3

На покриття втрат власної теплової енергії в теплових мережах, у тому числі:

380,05

1.3.3.1

Понаднормативні втрати

0,00

1.3.4

На покриття втрат теплової енергії інших ліцензіатів у власних теплових мережах, у тому числі:

0,00

1.3.4.1

Понаднормативні втрати

0,00

1.3.5

Інші прямі витрати

68,49

1.4

Загальновиробничі витрати, у т. ч.:

100,18

1.4.1

На оплату праці

67,47

1.4.2

Відрахування на соціальні заходи

14,84

1.4.3

Інші витрати

17,87

2

Адміністративні витрати, у т. ч.:

23,24

2.1

На оплату праці

11,58

2.2

Відрахування на соціальні заходи

2,54

2.3

Інші витрати

9,12

3

Витрати на збут, у т. ч.:

0,00

3.1

На оплату праці

0,00

3.2

Відрахування на соціальні заходи

0,00

3.3

Інші витрати

0,00

4

Інші операційні витрати

0,00

5

Фінансові витрати

0,00

6

Повна собівартість

1 849,18

7

Витрати на відшкодування втрат

0,00

8

Перерахування витрат

0,00

9

Планований прибуток, у т.ч.:

135,44

9.1

Податок на прибуток

24,38

9.2

Резервний капітал та дивіденди

0,00

9.3

На здійснення заходів інвестиційної програми (інвестиційна складова), у тому числі:

58,21

9.3.1

На оснащення будівель вузлами комерційного обліку

39,28

9.4

На забезпечення обігових коштів

52,85

9.5

Інше використання прибутку

0,00

10

Тариф на теплову енергію, грн/Гкал, без ПДВ

1 984,62

11

Податок на додану вартість

396,92

12

Тариф на теплову енергію, грн/Гкал, з ПДВ

2 381,54

 

Директор Департаменту економіки
та інвестицій виконавчого органу
Київської міської ради (Київської
міської державної адміністрації)                                    Наталія МЕЛЬНИК

 

 

 

Додаток 2
до розпорядження виконавчого органу
Київської міської ради
(Київської міської державної адміністрації)
____________________ №________

Структура тарифів на теплову енергію без урахування витрат на утримання та ремонт центральних теплових пунктів, з урахуванням витрат на утримання та ремонт індивідуальних теплових пунктів, без урахування витрат на оснащення будівель вузлами комерційного обліку КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО»

Найменування показників

населення

грн/Гкал

1

2

3

1

Планована виробнича собівартість, у т. ч.:

1 825,94

1.1

Прямі матеріальні витрати, у т. ч.:

1 054,82

1.1.1

На придбання палива

359,44

1.1.2

На оплату послуги з транспортування природного газу

7,94

1.1.3

На оплату послуги з розподілу природного газу

22,83

1.1.4

На придбання електроенергії для технологічних потреб

75,68

1.1.5

На холодну воду для технологічних потреб та водовідведення

6,60

1.1.6

На придбання теплової енергії в інших суб'єктів господарювання

0,00

1.1.7

На теплову енергію, вироблену власними ТЕЦ, ТЕС, АЕС, КГУ

507,42

1.1.8

На теплову енергію, вироблену власними установками, що використовують альтернативні джерела енергії

20,64

1.1.9

На транспортування власної та/або купованої теплової енергії іншими суб'єктами господарювання

0,00

1.1.10

Матеріали, запасні частини та інші матеріальні ресурси

54,27

1.2

Прямі витрати на оплату праці

180,20

1.3

Інші прямі витрати, у т. ч.:

490,74

1.3.1

Відрахування на соціальні заходи

39,64

1.3.2

Амортизація

2,56

1.3.3

На покриття втрат власної теплової енергії в теплових мережах, у тому числі:

380,05

1.3.3.1

Понаднормативні втрати

0,00

1.3.4

На покриття втрат теплової енергії інших ліцензіатів у власних теплових мережах, у тому числі:

0,00

1.3.4.1

Понаднормативні втрати

0,00

1.3.5

Інші прямі витрати

68,49

1.4

Загальновиробничі витрати, у т. ч.:

100,18

1.4.1

Витрати на оплату праці

67,47

1.4.2

Відрахування на соціальні заходи

14,84

1.4.3

Інші витрати

17,87

2

Адміністративні витрати, у т. ч.:

23,24

2.1

Витрати на оплату праці

11,58

2.2

Відрахування на соціальні заходи

2,54

2.3

Інші витрати

9,12

3

Витрати на збут, у т. ч.:

0,00

3.1

Витрати на оплату праці

0,00

3.2

Відрахування на соціальні заходи

0,00

3.3

Інші витрати

0,00

4

Інші операційні витрати

0,00

5

Фінансові витрати

0,00

6

Повна собівартість

1 849,18

7

Витрати на відшкодування втрат

0,00

8

Перерахування витрат

0,00

9

Планований прибуток, у т.ч.:

87,54

9.1

Податок на прибуток

15,76

9.2

Резервний капітал та дивіденди

0,00

9.3

На здійснення заходів інвестиційної програми (інвестиційна складова), у тому числі:

18,93

9.3.1

На оснащення будівель вузлами комерційного обліку

0,00

9.4

На забезпечення обігових коштів

52,85

9.5

Інше використання прибутку

0,00

10

Тариф на теплову енергію, грн/Гкал, без ПДВ

1 936,72

11

Податок на додану вартість

387,34

12

Тариф на теплову енергію, грн/Гкал, з ПДВ

2 324,06

 

Директор Департаменту економіки
та інвестицій виконавчого органу
Київської міської ради (Київської
міської державної адміністрації)                                    Наталія МЕЛЬНИК

 

 

 

Додаток 3
до розпорядження виконавчого органу
Київської міської ради
(Київської міської державної адміністрації)
____________________ №________

Структура тарифів на теплову енергію з урахуванням витрат на утримання та ремонт центральних теплових пунктів, без урахування витрат на утримання та ремонт індивідуальних теплових пунктів, з урахування витрат на оснащення будівель вузлами комерційного обліку КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО»

Найменування показників

населення

грн/Гкал

1

2

3

1

Планована виробнича собівартість, у т. ч.:

1 640,33

1.1

Прямі матеріальні витрати, у т. ч.:

1 036,27

1.1.1

На придбання палива

359,44

1.1.2

На оплату послуги з транспортування природного газу

7,94

1.1.3

На оплату послуги з розподілу природного газу

22,83

1.1.4

На придбання електроенергії для технологічних потреб

88,49

1.1.5

На холодну воду для технологічних потреб та водовідведення

6,56

1.1.6

На придбання теплової енергії в інших суб'єктів господарювання

0,00

1.1.7

На теплову енергію, вироблену власними ТЕЦ, ТЕС, АЕС, КГУ

507,42

1.1.8

На теплову енергію, вироблену власними установками, що використовують альтернативні джерела енергії

20,64

1.1.9

На транспортування власної та/або купованої теплової енергії іншими суб'єктами господарювання

0,00

1.1.10

Матеріали, запасні частини та інші матеріальні ресурси

22,95

1.2

Прямі витрати на оплату праці

112,36

1.3

Інші прямі витрати, у т. ч.:

391,52

1.3.1

Відрахування на соціальні заходи

24,72

1.3.2

Амортизація

2,35

1.3.3

На покриття втрат власної теплової енергії в теплових мережах, у тому числі:

270,21

1.3.3.1

Понаднормативні втрати

0,00

1.3.4

На покриття втрат теплової енергії інших ліцензіатів у власних теплових мережах, у тому числі:

39,33

1.3.4.1

Понаднормативні втрати

0,00

1.3.5

Інші прямі витрати

54,91

1.4

Загальновиробничі витрати, у т. ч.:

100,18

1.4.1

Витрати на оплату праці

67,47

1.4.2

Відрахування на соціальні заходи

14,84

1.4.3

Інші витрати

17,87

2

Адміністративні витрати, у т. ч.:

23,24

2.1

Витрати на оплату праці

11,58

2.2

Відрахування на соціальні заходи

2,54

2.3

Інші витрати

9,12

3

Витрати на збут, у т. ч.:

0,00

3.1

Витрати на оплату праці

0,00

3.2

Відрахування на соціальні заходи

0,00

3.3

Інші витрати

0,00

4

Інші операційні витрати

0,00

5

Фінансові витрати

0,00

6

Повна собівартість

1 663,57

7

Витрати на відшкодування втрат

0,00

8

Перерахування витрат

0,00

9

Планований прибуток, у т.ч.:

126,39

9.1

Податок на прибуток

22,75

9.2

Резервний капітал та дивіденди

0,00

9.3

На здійснення заходів інвестиційної програми (інвестиційна складова), у т.ч.:

58,21

9.3.1

На оснащення будівель вузлами комерційного обліку

39,28

9.4

На забезпечення обігових коштів

45,43

9.5

Інше використання прибутку

0,00

10

Тариф на теплову енергію, грн/Гкал, без ПДВ

1 789,96

11

Податок на додану вартість

357,99

12

Тариф на теплову енергію, грн/Гкал, з ПДВ

2 147,95

 

Директор Департаменту економіки
та інвестицій виконавчого органу
Київської міської ради (Київської
міської державної адміністрації)                                    Наталія МЕЛЬНИК

 

 

 

Додаток 4
до розпорядження виконавчого органу
Київської міської ради
(Київської міської державної адміністрації)
____________________ №________

Структура тарифів на теплову енергію з урахуванням витрат на утримання та ремонт центральних теплових пунктів, без урахування витрат на утримання та ремонт індивідуальних теплових пунктів, без урахування витрат на оснащення будівель вузлами комерційного обліку КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО»

Найменування показників

населення

грн/Гкал

1

2

3

1

Планована виробнича собівартість, у т. ч.:

1 640,33

1.1

Прямі матеріальні витрати, у т. ч.:

1 036,27

1.1.1

На придбання палива

359,44

1.1.2

На оплату послуги з транспортування природного газу

7,94

1.1.3

На оплату послуги з розподілу природного газу

22,83

1.1.4

На придбання електроенергії для технологічних потреб

88,49

1.1.5

На холодну воду для технологічних потреб та водовідведення

6,56

1.1.6

На придбання теплової енергії в інших суб'єктів господарювання

0,00

1.1.7

На теплову енергію, вироблену власними ТЕЦ, ТЕС, АЕС, КГУ

507,42

1.1.8

На теплову енергію, вироблену власними установками, що використовують альтернативні джерела енергії

20,64

1.1.9

На транспортування власної та/або купованої теплової енергії іншими суб'єктами господарювання

0,00

1.1.10

Матеріали, запасні частини та інші матеріальні ресурси

22,95

1.2

Прямі витрати на оплату праці

112,36

1.3

Інші прямі витрати, у т. ч.:

391,52

1.3.1

Відрахування на соціальні заходи

24,72

1.3.2

Амортизація

2,35

1.3.3

На покриття втрат власної теплової енергії в теплових мережах, у тому числі:

270,21

1.3.3.1

Понаднормативні втрати

0,00

1.3.4

На покриття втрат теплової енергії інших ліцензіатів у власних теплових мережах, у тому числі:

39,33

1.3.4.1

Понаднормативні втрати

0,00

1.3.5

Інші прямі витрати

54,91

1.4

Загальновиробничі витрати, у т. ч.:

100,18

1.4.1

Витрати на оплату праці

67,47

1.4.2

Відрахування на соціальні заходи

14,84

1.4.3

Інші витрати

17,87

2

Адміністративні витрати, у т. ч.:

23,24

2.1

Витрати на оплату праці

11,58

2.2

Відрахування на соціальні заходи

2,54

2.3

Інші витрати

9,12

3

Витрати на збут, у т. ч.:

0,00

3.1

Витрати на оплату праці

0,00

3.2

Відрахування на соціальні заходи

0,00

3.3

Інші витрати

0,00

4

Інші операційні витрати

0,00

5

Фінансові витрати

0,00

6

Повна собівартість

1 663,57

7

Витрати на відшкодування втрат

0,00

8

Перерахування витрат

0,00

9

Планований прибуток, у т.ч.:

78,49

9.1

Податок на прибуток

14,13

9.2

Резервний капітал та дивіденди

0,00

9.3

На здійснення заходів інвестиційної програми (інвестиційна складова), у т.ч.:

18,93

9.3.1

На оснащення будівель вузлами комерційного обліку

0,00

9.4

На забезпечення обігових коштів

45,43

9.5

Інше використання прибутку

0,00

10

Тариф на теплову енергію, грн/Гкал, без ПДВ

1 742,06

11

Податок на додану вартість

348,41

12

Тариф на теплову енергію, грн/Гкал, з ПДВ

2 090,47

 

Директор Департаменту економіки
та інвестицій виконавчого органу
Київської міської ради (Київської
міської державної адміністрації)                                    Наталія МЕЛЬНИК

 

 

 

Додаток 5
до розпорядження виконавчого органу
Київської міської ради
(Київської міської державної адміністрації)
____________________ №________

Структура тарифів на теплову енергію без урахування витрат на утримання та ремонт центральних теплових пунктів, без урахування витрат на утримання та ремонт індивідуальних теплових пунктів, з урахування витрат на оснащення будівель вузлами комерційного обліку КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО»

Найменування показників

населення

грн/Гкал

1

2

3

1

Планована виробнича собівартість, у т. ч.:

1 647,52

1.1

Прямі матеріальні витрати, у т. ч.:

1 007,65

1.1.1

На придбання палива

359,44

1.1.2

На оплату послуги з транспортування природного газу

7,94

1.1.3

На оплату послуги з розподілу природного газу

22,83

1.1.4

На придбання електроенергії для технологічних потреб

65,71

1.1.5

На холодну воду для технологічних потреб та водовідведення

6,55

1.1.6

На придбання теплової енергії в інших суб'єктів господарювання

0,00

1.1.7

На теплову енергію, вироблену власними ТЕЦ, ТЕС, АЕС, КГУ

507,42

1.1.8

На теплову енергію, вироблену власними установками, що використовують альтернативні джерела енергії

20,64

1.1.9

На транспортування власної та/або купованої теплової енергії іншими суб'єктами господарювання

0,00

1.1.10

Матеріали, запасні частини та інші матеріальні ресурси

17,12

1.2

Прямі витрати на оплату праці

93,71

1.3

Інші прямі витрати, у т. ч.:

445,98

1.3.1

Відрахування на соціальні заходи

20,61

1.3.2

Амортизація

2,31

1.3.3

На покриття втрат власної теплової енергії в теплових мережах, у тому числі:

380,05

1.3.3.1

Понаднормативні втрати

0,00

1.3.4

На покриття втрат теплової енергії інших ліцензіатів у власних теплових мережах, у тому числі:

0,00

1.3.4.1

Понаднормативні втрати

0,00

1.3.5

Інші прямі витрати

43,01

1.4

Загальновиробничі витрати, у т. ч.:

100,18

1.4.1

Витрати на оплату праці

67,47

1.4.2

Відрахування на соціальні заходи

14,84

1.4.3

Інші витрати

17,87

2

Адміністративні витрати, у т. ч.:

23,24

2.1

Витрати на оплату праці

11,58

2.2

Відрахування на соціальні заходи

2,54

2.3

Інші витрати

9,12

3

Витрати на збут, у т. ч.:

0,00

3.1

Витрати на оплату праці

0,00

3.2

Відрахування на соціальні заходи

0,00

3.3

Інші витрати

0,00

4

Інші операційні витрати

0,00

5

Фінансові витрати

0,00

6

Повна собівартість

1 670,76

7

Витрати на відшкодування втрат

0,00

8

Перерахування витрат

0,00

9

Планований прибуток, у т.ч.:

126,74

9.1

Податок на прибуток

22,81

9.2

Резервний капітал та дивіденди

0,00

9.3

На здійснення заходів інвестиційної програми (інвестиційна складова), у т.ч.:

58,21

9.3.1

На оснащення будівель вузлами комерційного обліку

39,28

9.4

На забезпечення обігових коштів

45,72

9.5

Інше використання прибутку

0,00

10

Тариф на теплову енергію, грн/Гкал, без ПДВ

1 797,50

11

Податок на додану вартість

359,50

12

Тариф на теплову енергію, грн/Гкал, з ПДВ

2 157,00

 

Директор Департаменту економіки
та інвестицій виконавчого органу
Київської міської ради (Київської
міської державної адміністрації)                                    Наталія МЕЛЬНИК

 

 

 

Додаток 6
до розпорядження виконавчого органу
Київської міської ради
(Київської міської державної адміністрації)
____________________ №________

Структура тарифів на теплову енергію без урахування витрат на утримання та ремонт центральних теплових пунктів, без урахування витрат на утримання та ремонт індивідуальних теплових пунктів, без урахування витрат на оснащення будівель вузлами комерційного обліку КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО»

Найменування показників

населення

грн/Гкал

1

2

3

1

Планована виробнича собівартість, у т. ч.:

1 647,52

1.1

Прямі матеріальні витрати, у т. ч.:

1 007,65

1.1.1

На придбання палива

359,44

1.1.2

На оплату послуги з транспортування природного газу

7,94

1.1.3

На оплату послуги з розподілу природного газу

22,83

1.1.4

На придбання електроенергії для технологічних потреб

65,71

1.1.5

На холодну воду для технологічних потреб та водовідведення

6,55

1.1.6

На придбання теплової енергії в інших суб'єктів господарювання

0,00

1.1.7

На теплову енергію, вироблену власними ТЕЦ, ТЕС, АЕС, КГУ

507,42

1.1.8

На теплову енергію, вироблену власними установками, що використовують альтернативні джерела енергії

20,64

1.1.9

На транспортування власної та/або купованої теплової енергії іншими суб'єктами господарювання

0,00

1.1.10

Матеріали, запасні частини та інші матеріальні ресурси

17,12

1.2

Прямі витрати на оплату праці

93,71

1.3

Інші прямі витрати, у т. ч.:

445,98

1.3.1

Відрахування на соціальні заходи

20,61

1.3.2

Амортизація

2,31

1.3.3

На покриття втрат власної теплової енергії в теплових мережах, у тому числі:

380,05

1.3.3.1

Понаднормативні втрати

0,00

1.3.4

На покриття втрат теплової енергії інших ліцензіатів у власних теплових мережах, у тому числі:

0,00

1.3.4.1

Понаднормативні втрати

0,00

1.3.5

Інші прямі витрати

43,01

1.4

Загальновиробничі витрати, у т. ч.:

100,18

1.4.1

Витрати на оплату праці

67,47

1.4.2

Відрахування на соціальні заходи

14,84

1.4.3

Інші витрати

17,87

2

Адміністративні витрати, у т. ч.:

23,24

2.1

Витрати на оплату праці

11,58

2.2

Відрахування на соціальні заходи

2,54

2.3

Інші витрати

9,12

3

Витрати на збут, у т. ч.:

0,00

3.1

Витрати на оплату праці

0,00

3.2

Відрахування на соціальні заходи

0,00

3.3

Інші витрати

0,00

4

Інші операційні витрати

0,00

5

Фінансові витрати

0,00

6

Повна собівартість

1 670,76

7

Витрати на відшкодування втрат

0,00

8

Перерахування витрат

0,00

9

Планований прибуток, у т.ч.:

78,84

9.1

Податок на прибуток

14,19

9.2

Резервний капітал та дивіденди

0,00

9.3

На здійснення заходів інвестиційної програми (інвестиційна складова), у т.ч.:

18,93

9.3.1

На оснащення будівель вузлами комерційного обліку

0,00

9.4

На забезпечення обігових коштів

45,72

9.5

Інше використання прибутку

0,00

10

Тариф на теплову енергію, грн/Гкал, без ПДВ

1 749,60

11

Податок на додану вартість

349,92

12

Тариф на теплову енергію, грн/Гкал, з ПДВ

2 099,52

 

Директор Департаменту економіки
та інвестицій виконавчого органу
Київської міської ради (Київської
міської державної адміністрації)                                    Наталія МЕЛЬНИК

 

 

 

Додаток 7
до розпорядження виконавчого органу
Київської міської ради
(Київської міської державної адміністрації)
____________________ №________

Структура тарифів на теплову енергію окремо для кожного багатоквартирного будинку, обладнаного системою автономного теплопостачання, без урахування витрат на оснащення будівель вузлами комерційного обліку КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО»
вул. Боткіна, 4

Найменування показників

населення

грн/Гкал

1

2

3

1

Планована виробнича собівартість, у т. ч.:

1 174,62

1.1

Прямі матеріальні витрати, у т. ч.:

953,73

1.1.1

На придбання палива

841,80

1.1.2

На оплату послуги з транспортування природного газу

18,59

1.1.3

На оплату послуги з розподілу природного газу

52,90

1.1.4

На придбання електроенергії для технологічних потреб

33,87

1.1.5

На холодну воду для технологічних потреб та водовідведення

3,76

1.1.6

Матеріали, запасні частини та інші матеріальні ресурси

2,81

1.2

Прямі витрати на оплату праці

76,01

1.3

Інші прямі витрати, у т. ч.:

58,56

1.3.1

Відрахування на соціальні заходи

16,72

1.3.2

Амортизація

32,31

1.3.3

Інші прямі витрати

9,53

1.4

Загальновиробничі витрати, у т. ч.:

86,32

1.4.1

Витрати на оплату праці

58,13

1.4.2

Відрахування на соціальні заходи

12,79

1.4.3

Інші витрати

15,40

2

Адміністративні витрати, у т. ч.:

20,04

2.1

Витрати на оплату праці

9,98

2.2

Відрахування на соціальні заходи

2,19

2.3

Інші витрати

7,87

3

Витрати на збут, у т. ч.:

0,00

3.1

Витрати на оплату праці

0,00

3.2

Відрахування на соціальні заходи

0,00

3.3

Інші витрати

0,00

4

Інші операційні витрати

0,00

5

Фінансові витрати

0,00

6

Повна собівартість

1 194,66

7

Витрати на відшкодування втрат

0,00

8

Перерахування витрат

0,00

9

Планований прибуток, у т.ч.:

58,27

9.1

Податок на прибуток

10,48

9.2

Резервний капітал та дивіденди

0,00

9.3

На здійснення заходів інвестиційної програми (інвестиційна складова), у тому числі:

0,00

9.3.1

На оснащення будівель вузлами комерційного обліку

0,00

9.4

На забезпечення обігових коштів

47,79

9.5

Інше використання прибутку

0,00

10

Тариф на теплову енергію, грн/Гкал, без ПДВ

1 252,93

11

Податок на додану вартість

250,59

12

Тариф на теплову енергію, грн/Гкал, з ПДВ

1 503,52

 

Директор Департаменту економіки
та інвестицій виконавчого органу
Київської міської ради (Київської
міської державної адміністрації)                                    Наталія МЕЛЬНИК

 

 

 

Додаток 8
до розпорядження виконавчого органу
Київської міської ради
(Київської міської державної адміністрації)
____________________ №________

Структура тарифів на теплову енергію окремо для кожного багатоквартирного будинку, обладнаного системою автономного теплопостачання, без урахування витрат на оснащення будівель вузлами комерційного обліку КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО»
вул. Добрий шлях, 64 

Найменування показників

населення

грн/Гкал

1

2

3

1

Планована виробнича собівартість, у т. ч.:

1 993,80

1.1

Прямі матеріальні витрати, у т. ч.:

1 572,77

1.1.1

На придбання палива

1 184,18

1.1.2

На оплату послуги з транспортування природного газу

26,16

1.1.3

На оплату послуги з розподілу природного газу

52,92

1.1.4

На придбання електроенергії для технологічних потреб

194,78

1.1.5

На холодну воду для технологічних потреб та водовідведення

10,56

1.1.6

Матеріали, запасні частини та інші матеріальні ресурси

104,17

1.2

Прямі витрати на оплату праці

76,05

1.3

Інші прямі витрати, у т. ч.:

198,54

1.3.1

Відрахування на соціальні заходи

16,73

1.3.2

Амортизація

28,04

1.3.3

Інші прямі витрати

153,77

1.4

Загальновиробничі витрати, у т. ч.:

146,44

1.4.1

Витрати на оплату праці

98,62

1.4.2

Відрахування на соціальні заходи

21,70

1.4.3

Інші витрати

26,12

2

Адміністративні витрати, у т. ч.:

33,98

2.1

Витрати на оплату праці

16,92

2.2

Відрахування на соціальні заходи

3,72

2.3

Інші витрати

13,34

3

Витрати на збут, у т. ч.:

0,00

3.1

Витрати на оплату праці

0,00

3.2

Відрахування на соціальні заходи

0,00

3.3

Інші витрати

0,00

4

Інші операційні витрати

0,00

5

Фінансові витрати

0,00

6

Повна собівартість

2 027,78

7

Витрати на відшкодування втрат

0,00

8

Перерахування витрат

0,00

9

Планований прибуток, у т.ч.:

98,92

9.1

Податок на прибуток

17,80

9.2

Резервний капітал та дивіденди

0,00

9.3

На здійснення заходів інвестиційної програми (інвестиційна складова), у тому числі:

0,00

9.3.1

На оснащення будівель вузлами комерційного обліку

0,00

9.4

На забезпечення обігових коштів

81,12

9.5

Інше використання прибутку

0,00

10

Тариф на теплову енергію, грн/Гкал, без ПДВ

2 126,70

11

Податок на додану вартість

425,34

12

Тариф на теплову енергію, грн/Гкал, з ПДВ

2 552,04

 

Директор Департаменту економіки
та інвестицій виконавчого органу
Київської міської ради (Київської
міської державної адміністрації)                                    Наталія МЕЛЬНИК

 

 

 

 

Додаток 9
до розпорядження виконавчого органу
Київської міської ради
(Київської міської державної адміністрації)
____________________ №________

Структура тарифів на теплову енергію окремо для кожного багатоквартирного будинку, обладнаного системою автономного теплопостачання, без урахування витрат на оснащення будівель вузлами комерційного обліку КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО»
вул. Кудрявська, 16

Найменування показників

населення

грн/Гкал

1

2

3

1

Планована виробнича собівартість, у т. ч.:

1 612,56

1.1

Прямі матеріальні витрати, у т. ч.:

1 243,80

1.1.1

На придбання палива

997,37

1.1.2

На оплату послуги з транспортування природного газу

22,03

1.1.3

На оплату послуги з розподілу природного газу

53,06

1.1.4

На придбання електроенергії для технологічних потреб

99,43

1.1.5

На холодну воду для технологічних потреб та водовідведення

4,93

1.1.6

Матеріали, запасні частини та інші матеріальні ресурси

66,98

1.2

Прямі витрати на оплату праці

76,25

1.3

Інші прямі витрати, у т. ч.:

149,19

1.3.1

Відрахування на соціальні заходи

16,78

1.3.2

Амортизація

64,54

1.3.3

Інші прямі витрати

67,87

1.4

Загальновиробничі витрати, у т. ч.:

143,32

1.4.1

Витрати на оплату праці

96,51

1.4.2

Відрахування на соціальні заходи

21,24

1.4.3

Інші витрати

25,57

2

Адміністративні витрати, у т. ч.:

33,26

2.1

Витрати на оплату праці

16,56

2.2

Відрахування на соціальні заходи

3,64

2.3

Інші витрати

13,06

3

Витрати на збут, у т. ч.:

0,00

3.1

Витрати на оплату праці

0,00

3.2

Відрахування на соціальні заходи

0,00

3.3

Інші витрати

0,00

4

Інші операційні витрати

0,00

5

Фінансові витрати

0,00

6

Повна собівартість

1 645,82

7

Витрати на відшкодування втрат

0,00

8

Перерахування витрат

0,00

9

Планований прибуток, у т.ч.:

80,29

9.1

Податок на прибуток

14,45

9.2

Резервний капітал та дивіденди

0,00

9.3

На здійснення заходів інвестиційної програми (інвестиційна складова), у тому числі:

0,00

9.3.1

На оснащення будівель вузлами комерційного обліку

0,00

9.4

На забезпечення обігових коштів

65,84

9.5

Інше використання прибутку

0,00

10

Тариф на теплову енергію, грн/Гкал, без ПДВ

1 726,11

11

Податок на додану вартість

345,22

12

Тариф на теплову енергію, грн/Гкал, з ПДВ

2 071,33

 

Директор Департаменту економіки
та інвестицій виконавчого органу
Київської міської ради (Київської
міської державної адміністрації)                                    Наталія МЕЛЬНИК

 

 

 

 

Додаток 10
до розпорядження виконавчого органу
Київської міської ради
(Київської міської державної адміністрації)
____________________ №________

Структура тарифів на теплову енергію окремо для кожного багатоквартирного будинку, обладнаного системою автономного теплопостачання, без урахування витрат на оснащення будівель вузлами комерційного обліку КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО»
вул. Кудрявська, 27/29

Найменування показників

населення

грн/Гкал

1

2

3

1

Планована виробнича собівартість, у т. ч.:

1 596,19

1.1

Прямі матеріальні витрати, у т. ч.:

1 256,37

1.1.1

На придбання палива

1 050,01

1.1.2

На оплату послуги з транспортування природного газу

23,19

1.1.3

На оплату послуги з розподілу природного газу

52,89

1.1.4

На придбання електроенергії для технологічних потреб

62,36

1.1.5

На холодну воду для технологічних потреб та водовідведення

8,22

1.1.6

Матеріали, запасні частини та інші матеріальні ресурси

59,70

1.2

Прямі витрати на оплату праці

76,00

1.3

Інші прямі витрати, у т. ч.:

146,10

1.3.1

Відрахування на соціальні заходи

16,72

1.3.2

Амортизація

47,89

1.3.3

Інші прямі витрати

81,49

1.4

Загальновиробничі витрати, у т. ч.:

117,72

1.4.1

Витрати на оплату праці

79,28

1.4.2

Відрахування на соціальні заходи

17,44

1.4.3

Інші витрати

21,00

2

Адміністративні витрати, у т. ч.:

27,33

2.1

Витрати на оплату праці

13,61

2.2

Відрахування на соціальні заходи

2,99

2.3

Інші витрати

10,73

3

Витрати на збут, у т. ч.:

0,00

3.1

Витрати на оплату праці

0,00

3.2

Відрахування на соціальні заходи

0,00

3.3

Інші витрати

0,00

4

Інші операційні витрати

0,00

5

Фінансові витрати

0,00

6

Повна собівартість

1 623,52

7

Витрати на відшкодування втрат

0,00

8

Перерахування витрат

0,00

9

Планований прибуток, у т.ч.:

79,20

9.1

Податок на прибуток

14,25

9.2

Резервний капітал та дивіденди

0,00

9.3

На здійснення заходів інвестиційної програми (інвестиційна складова), у тому числі:

0,00

9.3.1

На оснащення будівель вузлами комерційного обліку

0,00

9.4

На забезпечення обігових коштів

64,95

9.5

Інше використання прибутку

0,00

10

Тариф на теплову енергію, грн/Гкал, без ПДВ

1 702,72

11

Податок на додану вартість

340,54

12

Тариф на теплову енергію, грн/Гкал, з ПДВ

2 043,26

 

Директор Департаменту економіки
та інвестицій виконавчого органу
Київської міської ради (Київської
міської державної адміністрації)                                    Наталія МЕЛЬНИК

 

 

 

 

Додаток 11
до розпорядження виконавчого органу
Київської міської ради
(Київської міської державної адміністрації)
____________________ №________

Структура тарифів на теплову енергію окремо для кожного багатоквартирного будинку, обладнаного системою автономного теплопостачання, без урахування витрат на оснащення будівель вузлами комерційного обліку КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО»
вул. Михайла Максимовича, 7

Найменування показників

населення

грн/Гкал

1

2

3

1

Планована виробнича собівартість, у т. ч.:

1149,16

1.1

Прямі матеріальні витрати, у т. ч.:

904,24

1.1.1

На придбання палива

817,80

1.1.2

На оплату послуги з транспортування природного газу

18,06

1.1.3

На оплату послуги з розподілу природного газу

52,91

1.1.4

На придбання електроенергії для технологічних потреб

7,91

1.1.5

На холодну воду для технологічних потреб та водовідведення

2,05

1.1.6

Матеріали, запасні частини та інші матеріальні ресурси

5,51

1.2

Прямі витрати на оплату праці

76,04

1.3

Інші прямі витрати, у т. ч.:

84,47

1.3.1

Відрахування на соціальні заходи

16,73

1.3.2

Амортизація

58,46

1.3.3

Інші прямі витрати

9,28

1.4

Загальновиробничі витрати, у т. ч.:

84,41

1.4.1

Витрати на оплату праці

56,84

1.4.2

Відрахування на соціальні заходи

12,51

1.4.3

Інші витрати

15,06

2

Адміністративні витрати, у т. ч.:

19,59

2.1

Витрати на оплату праці

9,76

2.2

Відрахування на соціальні заходи

2,14

2.3

Інші витрати

7,69

3

Витрати на збут, у т. ч.:

0,00

3.1

Витрати на оплату праці

0,00

3.2

Відрахування на соціальні заходи

0,00

3.3

Інші витрати

0,00

4

Інші операційні витрати

0,00

5

Фінансові витрати

0,00

6

Повна собівартість

1168,75

7

Витрати на відшкодування втрат

0,00

8

Перерахування витрат

0,00

9

Планований прибуток, у т.ч.:

57,01

9.1

Податок на прибуток

10,26

9.2

Резервний капітал та дивіденди

0,00

9.3

На здійснення заходів інвестиційної програми (інвестиційна складова), у тому числі:

0,00

9.3.1

На оснащення будівель вузлами комерційного обліку

0,00

9.4

На забезпечення обігових коштів

46,75

9.5

Інше використання прибутку

0,00

10

Тариф на теплову енергію, грн/Гкал, без ПДВ

1225,76

11

Податок на додану вартість

245,15

12

Тариф на теплову енергію, грн/Гкал, з ПДВ

1470,91

 

Директор Департаменту економіки
та інвестицій виконавчого органу
Київської міської ради (Київської
міської державної адміністрації)                                    Наталія МЕЛЬНИК

 

 

 

 

Додаток 12
до розпорядження виконавчого органу
Київської міської ради
(Київської міської державної адміністрації)
____________________ №________

Структура тарифів на теплову енергію окремо для кожного багатоквартирного будинку, обладнаного системою автономного теплопостачання, без урахування витрат на оснащення будівель вузлами комерційного обліку КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО»
вул. Шполянська, 6-а

Найменування показників

населення

грн/Гкал

1

2

3

1

Планована виробнича собівартість, у т. ч.:

1 714,76

1.1

Прямі матеріальні витрати, у т. ч.:

1 053,79

1.1.1

На придбання палива

947,38

1.1.2

На оплату послуги з транспортування природного газу

0,00

1.1.3

На оплату послуги з розподілу природного газу

0,00

1.1.4

На придбання електроенергії для технологічних потреб

86,77

1.1.5

На холодну воду для технологічних потреб та водовідведення

4,03

1.1.6

Матеріали, запасні частини та інші матеріальні ресурси

15,61

1.2

Прямі витрати на оплату праці

76,16

1.3

Інші прямі витрати, у т. ч.:

458,86

1.3.1

Відрахування на соціальні заходи

16,76

1.3.2

Амортизація

240,09

1.3.3

Інші прямі витрати

202,01

1.4

Загальновиробничі витрати, у т. ч.:

125,95

1.4.1

Витрати на оплату праці

84,82

1.4.2

Відрахування на соціальні заходи

18,66

1.4.3

Інші витрати

22,47

2

Адміністративні витрати, у т. ч.:

29,24

2.1

Витрати на оплату праці

14,56

2.2

Відрахування на соціальні заходи

3,20

2.3

Інші витрати

11,48

3

Витрати на збут, у т. ч.:

0,00

3.1

Витрати на оплату праці

0,00

3.2

Відрахування на соціальні заходи

0,00

3.3

Інші витрати

0,00

4

Інші операційні витрати

0,00

5

Фінансові витрати

0,00

6

Повна собівартість

1 744,00

7

Витрати на відшкодування втрат

0,00

8

Перерахування витрат

0,00

9

Планований прибуток, у т.ч.:

85,07

9.1

Податок на прибуток

15,31

9.2

Резервний капітал та дивіденди

0,00

9.3

На здійснення заходів інвестиційної програми (інвестиційна складова), у тому числі:

0,00

9.3.1

На оснащення будівель вузлами комерційного обліку

0,00

9.4

На забезпечення обігових коштів

69,76

9.5

Інше використання прибутку

0,00

10

Тариф на теплову енергію, грн/Гкал, без ПДВ

1 829,07

11

Податок на додану вартість

365,81

12

Тариф на теплову енергію, грн/Гкал, з ПДВ

2 194,88

 

Директор Департаменту економіки
та інвестицій виконавчого органу
Київської міської ради (Київської
міської державної адміністрації)                                    Наталія МЕЛЬНИК

 

 

 

 

Додаток 13
до розпорядження виконавчого органу
Київської міської ради
(Київської міської державної адміністрації)
____________________ №________

Структура тарифів на теплову енергію окремо для кожного багатоквартирного будинку, обладнаного системою автономного теплопостачання, без урахування витрат на оснащення будівель вузлами комерційного обліку КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО»
узвіз Кудрявський, 2

Найменування показників

населення

грн/Гкал

1

2

3

1

Планована виробнича собівартість, у т. ч.:

1 536,17

1.1

Прямі матеріальні витрати, у т. ч.:

1 217,11

1.1.1

На придбання палива

942,75

1.1.2

На оплату послуги з транспортування природного газу

20,82

1.1.3

На оплату послуги з розподілу природного газу

52,97

1.1.4

На придбання електроенергії для технологічних потреб

135,36

1.1.5

На холодну воду для технологічних потреб та водовідведення

3,15

1.1.6

Матеріали, запасні частини та інші матеріальні ресурси

62,06

1.2

Прямі витрати на оплату праці

76,11

1.3

Інші прямі витрати, у т. ч.:

123,02

1.3.1

Відрахування на соціальні заходи

16,75

1.3.2

Амортизація

50,91

1.3.3

Інші прямі витрати

55,36

1.4

Загальновиробничі витрати, у т. ч.:

119,93

1.4.1

Витрати на оплату праці

80,77

1.4.2

Відрахування на соціальні заходи

17,77

1.4.3

Інші витрати

21,39

2

Адміністративні витрати, у т. ч.:

27,84

2.1

Витрати на оплату праці

13,86

2.2

Відрахування на соціальні заходи

3,05

2.3

Інші витрати

10,93

3

Витрати на збут, у т. ч.:

0,00

3.1

Витрати на оплату праці

0,00

3.2

Відрахування на соціальні заходи

0,00

3.3

Інші витрати

0,00

4

Інші операційні витрати

0,00

5

Фінансові витрати

0,00

6

Повна собівартість

1 564,01

7

Витрати на відшкодування втрат

0,00

8

Перерахування витрат

0,00

9

Планований прибуток, у т.ч.:

76,30

9.1

Податок на прибуток

13,73

9.2

Резервний капітал та дивіденди

0,00

9.3

На здійснення заходів інвестиційної програми (інвестиційна складова), у тому числі:

0,00

9.3.1

На оснащення будівель вузлами комерційного обліку

0,00

9.4

На забезпечення обігових коштів

62,57

9.5

Інше використання прибутку

0,00

10

Тариф на теплову енергію, грн/Гкал, без ПДВ

1 640,31

11

Податок на додану вартість

328,06

12

Тариф на теплову енергію, грн/Гкал, з ПДВ

1 968,37

 

Директор Департаменту економіки
та інвестицій виконавчого органу
Київської міської ради (Київської
міської державної адміністрації)                                    Наталія МЕЛЬНИК

 

 

 

Додаток 14
до розпорядження виконавчого органу
Київської міської ради
(Київської міської державної адміністрації)
____________________ №________

Структура тарифів на виробництво теплової енергії КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО»

Найменування показників

населення

грн/Гкал

1

2

3

1

Планована виробнича собівартість, у т. ч.:

1 117,03

1.1

Прямі матеріальні витрати, у т. ч.:

971,18

1.1.1

На придбання палива

359,44

1.1.2

На оплату послуги з транспортування природного газу

7,94

1.1.3

На оплату послуги з розподілу природного газу

22,83

1.1.4

На придбання електроенергії для технологічних потреб

41,89

1.1.5

На холодну воду для технологічних потреб та водовідведення

5,82

1.1.6

На придбання теплової енергії в інших суб'єктів господарювання

0,00

1.1.7

На теплову енергію, вироблену власними ТЕЦ, ТЕС, АЕС, КГУ

507,42

1.1.7.1

витрати на паливо у собівартості теплової енергії власних ТЕЦ, ТЕС, АЕС, КГУ

427,03

1.1.8

На теплову енергію, вироблену власними установками, що використовують альтернативні джерела енергії

20,64

1.1.9

Матеріали, запасні частини та інші матеріальні ресурси

5,20

1.2

Прямі витрати на оплату праці

34,41

1.3

Інші прямі витрати, у т. ч.:

25,61

1.3.1

Відрахування на соціальні заходи

7,57

1.3.2

Амортизація

0,21

1.3.3

Інші прямі витрати

17,83

1.4

Загальновиробничі витрати, у т. ч.:

85,83

1.4.1

Витрати на оплату праці

57,80

1.4.2

Відрахування на соціальні заходи

12,72

1.4.3

Інші витрати

15,31

2

Адміністративні витрати, у т. ч.:

19,91

2.1

витрати на оплату праці

9,92

2.2

Відрахування на соціальні заходи

2,18

2.3

Інші витрати

7,81

3

Інші операційні витрати

0,00

4

Фінансові витрати

0,00

5

Повна собівартість

1 136,94

6

Витрати на відшкодування втрат

0,00

7

Перерахування витрат

0,00

8

Планований прибуток, у т.ч.:

29,71

8.1

Податок на прибуток

5,35

8.2

Резервний капітал та дивіденди

0,00

8.3

На здійснення заходів інвестиційної програми (інвестиційна складова)

0,00

8.4

На забезпечення обігових коштів

24,36

8.5

Інше використання прибутку

0,00

9

Тариф на виробництво теплової енергії, грн/Гкал

1 166,65

10

Податок на додану вартість

233,33

11

Тариф на виробництво теплової енергії, грн/Гкал з ПДВ

1 399,98

 

Директор Департаменту економіки
та інвестицій виконавчого органу
Київської міської ради (Київської
міської державної адміністрації)                                    Наталія МЕЛЬНИК

 

 

 

 

Додаток 15
до розпорядження виконавчого органу
Київської міської ради
(Київської міської державної адміністрації)
____________________ №________

Структура тарифів на виробництво теплової енергії окремо для кожного багатоквартирного будинку, обладнаного системою автономного теплопостачання, КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО»
вул. Боткіна, 4

Найменування показників

населення

грн/Гкал

1

2

3

1

Планова виробнича собівартість, у т. ч.:

1 174,00

1.1

Прямі матеріальні витрати, у т. ч.:

953,73

1.1.1

На придбання палива

841,80

1.1.2

На оплату послуги з транспортування природного газу

18,59

1.1.3

На оплату послуги з розподілу природного газу

52,90

1.1.4

На придбання електроенергії для технологічних потреб

33,87

1.1.5

На холодну воду для технологічних потреб та водовідведення

3,76

1.1.6

Матеріали, запасні частини та інші матеріальні ресурси

2,81

1.2

Прямі витрати на оплату праці

75,65

1.3

Інші прямі витрати, у т. ч.:

58,35

1.3.1

Відрахування на соціальні заходи

16,64

1.3.2

Амортизація

32,29

1.3.3

Інші прямі витрати

9,42

1.4

Загальновиробничі витрати, у т. ч.:

86,27

1.4.1

Витрати на оплату праці

58,10

1.4.2

Відрахування на соціальні заходи

12,78

1.4.3

Інші витрати

15,39

2

Адміністративні витрати, у т. ч.:

20,02

2.1

Витрати на оплату праці

9,97

2.2

Відрахування на соціальні заходи

2,19

2.3

Інші витрати

7,86

3

Інші операційні витрати

0,00

4

Фінансові витрати

0,00

5

Повна собівартість

1 194,02

6

Витрати на відшкодування втрат

0,00

7

Перерахування витрат

0,00

8

Планований прибуток, у т.ч.:

58,24

8.1

Податок на прибуток

10,48

8.2

Резервний капітал та дивіденди

0,00

8.3

На здійснення заходів інвестиційної програми (інвестиційна складова)

0,00

8.4

На забезпечення обігових коштів

47,76

8.5

Інше використання прибутку

0,00

9

Вартість виробництва теплової енергії за відповідним тарифом

1 252,26

10

Тариф на виробництво теплової енергії, грн/Гкал

1 252,26

11

Податок на додану вартість

250,45

12

Тариф на виробництво теплової енергії, грн/Гкал з ПДВ

1 502,71

 

Директор Департаменту економіки
та інвестицій виконавчого органу
Київської міської ради (Київської
міської державної адміністрації)                                    Наталія МЕЛЬНИК

 

 

 

 

Додаток 16
до розпорядження виконавчого органу
Київської міської ради
(Київської міської державної адміністрації)
____________________ №________

Структура тарифів на виробництво теплової енергії окремо для кожного багатоквартирного будинку, обладнаного системою автономного теплопостачання, КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО»
вул. Добрий шлях, 64

Найменування показників

населення

грн/Гкал

1

2

3

1

Планова виробнича собівартість, у т. ч.:

1 993,18

1.1

Прямі матеріальні витрати, у т. ч.:

1 572,77

1.1.1

На придбання палива

1 184,18

1.1.2

На оплату послуги з транспортування природного газу

26,16

1.1.3

На оплату послуги з розподілу природного газу

52,92

1.1.4

На придбання електроенергії для технологічних потреб

194,78

1.1.5

На холодну воду для технологічних потреб та водовідведення

10,56

1.1.6

Матеріали, запасні частини та інші матеріальні ресурси

104,17

1.2

Прямі витрати на оплату праці

75,69

1.3

Інші прямі витрати, у т. ч.:

198,33

1.3.1

Відрахування на соціальні заходи

16,65

1.3.2

Амортизація

28,02

1.3.3

Інші прямі витрати

153,66

1.4

Загальновиробничі витрати, у т. ч.:

146,39

1.4.1

Витрати на оплату праці

98,59

1.4.2

Відрахування на соціальні заходи

21,69

1.4.3

Інші витрати

26,11

2

Адміністративні витрати, у т. ч.:

33,96

2.1

Витрати на оплату праці

16,91

2.2

Відрахування на соціальні заходи

3,72

2.3

Інші витрати

13,33

3

Інші операційні витрати

0,00

4

Фінансові витрати

0,00

5

Повна собівартість

2 027,14

6

Витрати на відшкодування втрат

0,00

7

Перерахування витрат

0,00

8

Планований прибуток, у т.ч.:

98,89

8.1

Податок на прибуток

17,80

8.2

Резервний капітал та дивіденди

0,00

8.3

На здійснення заходів інвестиційної програми (інвестиційна складова)

0,00

8.4

На забезпечення обігових коштів

81,09

8.5

Інше використання прибутку

0,00

9

Вартість виробництва теплової енергії за

відповідним тарифом

2 126,03

10

Тариф на виробництво теплової енергії, грн/Гкал

2 126,03

11

Податок на додану вартість

425,21

12

Тариф на виробництво теплової енергії, грн/Гкал з ПДВ

2 551,24

 

Директор Департаменту економіки
та інвестицій виконавчого органу
Київської міської ради (Київської
міської державної адміністрації)                                    Наталія МЕЛЬНИК

 

 

 

 

Додаток 17
до розпорядження виконавчого органу
Київської міської ради
(Київської міської державної адміністрації)
____________________ №________

Структура тарифів на виробництво теплової енергії окремо для кожного багатоквартирного будинку, обладнаного системою автономного теплопостачання, КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО»
вул. Кудрявська, 16 

Найменування показників

грн/Гкал

1

2

3

1

Планова виробнича собівартість, у т. ч.:

1 611,94

1.1

Прямі матеріальні витрати, у т. ч.:

1 243,80

1.1.1

На придбання палива

997,37

1.1.2

На оплату послуги з транспортування природного газу

22,03

1.1.3

На оплату послуги з розподілу природного газу

53,06

1.1.4

На придбання електроенергії для технологічних потреб

99,43

1.1.5

На холодну воду для технологічних потреб та водовідведення

4,93

1.1.6

Матеріали, запасні частини та інші матеріальні ресурси

66,98

1.2

Прямі витрати на оплату праці

75,89

1.3

Інші прямі витрати, у т. ч.:

148,98

1.3.1

Відрахування на соціальні заходи

16,70

1.3.2

Амортизація

64,52

1.3.3

Інші прямі витрати

67,76

1.4

Загальновиробничі витрати, у т. ч.:

143,27

1.4.1

Витрати на оплату праці

96,48

1.4.2

Відрахування на соціальні заходи

21,23

1.4.3

Інші витрати

25,56

2

Адміністративні витрати, у т. ч.:

33,24

2.1

Витрати на оплату праці

16,55

2.2

Відрахування на соціальні заходи

3,64

2.3

Інші витрати

13,05

3

Інші операційні витрати

0,00

4

Фінансові витрати

0,00

5

Повна собівартість

1 645,18

6

Витрати на відшкодування втрат

0,00

7

Перерахування витрат

0,00

8

Планований прибуток, у т.ч.:

80,26

8.1

Податок на прибуток

14,45

8.2

Резервний капітал та дивіденди

0,00

8.3

На здійснення заходів інвестиційної програми (інвестиційна складова)

0,00

8.4

На забезпечення обігових коштів

65,81

8.5

Інше використання прибутку

0,00

9

Вартість виробництва теплової енергії за

відповідним тарифом

1 725,44

10

Тариф на виробництво теплової енергії, грн/Гкал

1 725,44

11

Податок на додану вартість

345,09

12

Тариф на виробництво теплової енергії, грн/Гкал з ПДВ

2 070,53

 

Директор Департаменту економіки
та інвестицій виконавчого органу
Київської міської ради (Київської
міської державної адміністрації)                                    Наталія МЕЛЬНИК

 

 

 

 

Додаток 18
до розпорядження виконавчого органу
Київської міської ради
(Київської міської державної адміністрації)
____________________ №________

Структура тарифів на виробництво теплової енергії окремо для кожного багатоквартирного будинку, обладнаного системою автономного теплопостачання, КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО»
вул. Кудрявська, 27/29 

Найменування показників

населення

грн/Гкал

1

2

3

1

Планова виробнича собівартість, у т. ч.:

1 595,57

1.1

Прямі матеріальні витрати, у т. ч.:

1 256,37

1.1.1

На придбання палива

1 050,01

1.1.2

На оплату послуги з транспортування природного газу

23,19

1.1.3

На оплату послуги з розподілу природного газу

52,89

1.1.4

На придбання електроенергії для технологічних потреб

62,36

1.1.5

На холодну воду для технологічних потреб та водовідведення

8,22

1.1.6

Матеріали, запасні частини та інші матеріальні ресурси

59,70

1.2

Прямі витрати на оплату праці

75,64

1.3

Інші прямі витрати, у т. ч.:

145,89

1.3.1

Відрахування на соціальні заходи

16,64

1.3.2

Амортизація

47,87

1.3.3

Інші прямі витрати

81,38

1.4

Загальновиробничі витрати, у т. ч.:

117,67

1.4.1

Витрати на оплату праці

79,25

1.4.2

Відрахування на соціальні заходи

17,43

1.4.3

Інші витрати

20,99

2

Адміністративні витрати, у т. ч.:

27,31

2.1

Витрати на оплату праці

13,60

2.2

Відрахування на соціальні заходи

2,99

2.3

Інші витрати

10,72

3

Інші операційні витрати

0,00

4

Фінансові витрати

0,00

5

Повна собівартість

1 622,88

6

Витрати на відшкодування втрат

0,00

7

Перерахування витрат

0,00

8

Планований прибуток, у т.ч.:

79,17

8.1

Податок на прибуток

14,25

8.2

Резервний капітал та дивіденди

0,00

8.3

На здійснення заходів інвестиційної програми (інвестиційна складова)

0,00

8.4

На забезпечення обігових коштів

64,92

8.5

Інше використання прибутку

0,00

9

Вартість виробництва теплової енергії за відповідним тарифом

1 702,05

10

Тариф на виробництво теплової енергії, грн/Гкал

1 702,05

11

Податок на додану вартість

340,41

12

Тариф на виробництво теплової енергії, грн/Гкал з ПДВ

2 042,46

 

Директор Департаменту економіки
та інвестицій виконавчого органу
Київської міської ради (Київської
міської державної адміністрації)                                    Наталія МЕЛЬНИК

 

 

 

 

Додаток 19
до розпорядження виконавчого органу
Київської міської ради
(Київської міської державної адміністрації)
____________________ №________

Структура тарифів на виробництво теплової енергії окремо для кожного багатоквартирного будинку, обладнаного системою автономного теплопостачання, КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО»
вул. Михайла Максимовича, 7 

Найменування показників

населення

грн/Гкал

1

2

3

1

Планова виробнича собівартість, у т. ч.:

1 148,54

1.1

Прямі матеріальні витрати, у т. ч.:

904,24

1.1.1

На придбання палива

817,80

1.1.2

На оплату послуги з транспортування природного газу

18,06

1.1.3

На оплату послуги з розподілу природного газу

52,91

1.1.4

На придбання електроенергії для технологічних потреб

7,91

1.1.5

На холодну воду для технологічних потреб та водовідведення

2,05

1.1.6

Матеріали, запасні частини та інші матеріальні ресурси

5,51

1.2

Прямі витрати на оплату праці

75,68

1.3

Інші прямі витрати, у т. ч.:

84,26

1.3.1

Відрахування на соціальні заходи

16,65

1.3.2

Амортизація

58,44

1.3.3

Інші прямі витрати

9,17

1.4

Загальновиробничі витрати, у т. ч.:

84,36

1.4.1

Витрати на оплату праці

56,81

1.4.2

Відрахування на соціальні заходи

12,50

1.4.3

Інші витрати

15,05

2

Адміністративні витрати, у т. ч.:

19,57

2.1

Витрати на оплату праці

9,75

2.2

Відрахування на соціальні заходи

2,14

2.3

Інші витрати

7,68

3

Інші операційні витрати

0,00

4

Фінансові витрати

0,00

5

Повна собівартість

1 168,11

6

Витрати на відшкодування втрат

0,00

7

Перерахування витрат

0,00

8

Планований прибуток, у т.ч.:

56,98

8.1

Податок на прибуток

10,26

8.2

Резервний капітал та дивіденди

0,00

8.3

На здійснення заходів інвестиційної програми (інвестиційна складова)

0,00

8.4

На забезпечення обігових коштів

46,72

8.5

Інше використання прибутку

0,00

9

Вартість виробництва теплової енергії за

відповідним тарифом

1 225,09

10

Тариф на виробництво теплової енергії, грн/Гкал

1 225,09

11

Податок на додану вартість

245,02

12

Тариф на виробництво теплової енергії, грн/Гкал з ПДВ

1 470,11

 

Директор Департаменту економіки
та інвестицій виконавчого органу
Київської міської ради (Київської
міської державної адміністрації)                                    Наталія МЕЛЬНИК

 

 

 

 

Додаток 20
до розпорядження виконавчого органу
Київської міської ради
(Київської міської державної адміністрації)
____________________ №________

 

Структура тарифів на виробництво теплової енергії окремо для кожного багатоквартирного будинку, обладнаного системою автономного теплопостачання, КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО»
вул. Шполянська, 6-а

Найменування показників

населення

грн/Гкал

1

2

3

1

Планова виробнича собівартість, у т. ч.:

1 714,14

1.1

Прямі матеріальні витрати, у т. ч.:

1 053,79

1.1.1

На придбання палива

947,38

1.1.2

На оплату послуги з транспортування природного газу

0,00

1.1.3

На оплату послуги з розподілу природного газу

0,00

1.1.4

На придбання електроенергії для технологічних потреб

86,77

1.1.5

На холодну воду для технологічних потреб та водовідведення

4,03

1.1.6

Матеріали, запасні частини та інші матеріальні ресурси

15,61

1.2

Прямі витрати на оплату праці

75,80

1.3

Інші прямі витрати, у т. ч.:

458,65

1.3.1

Відрахування на соціальні заходи

16,68

1.3.2

Амортизація

240,07

1.3.3

Інші прямі витрати

201,90

1.4

Загальновиробничі витрати, у т. ч.:

125,90

1.4.1

Витрати на оплату праці

84,79

1.4.2

Відрахування на соціальні заходи

18,65

1.4.3

Інші витрати

22,46

2

Адміністративні витрати, у т. ч.:

29,22

2.1

Витрати на оплату праці

14,55

2.2

Відрахування на соціальні заходи

3,20

2.3

Інші витрати

11,47

3

Інші операційні витрати

0,00

4

Фінансові витрати

0,00

5

Повна собівартість

1 743,36

6

Витрати на відшкодування втрат

0,00

7

Перерахування витрат

0,00

8

Планований прибуток, у т.ч.:

85,04

8.1

Податок на прибуток

15,31

8.2

Резервний капітал та дивіденди

0,00

8.3

На здійснення заходів інвестиційної програми (інвестиційна складова)

0,00

8.4

На забезпечення обігових коштів

69,73

8.5

Інше використання прибутку

0,00

9

Вартість виробництва теплової енергії за відповідним тарифом

1 828,40

10

Тариф на виробництво теплової енергії, грн/Гкал

1 828,40

11

Податок на додану вартість

365,68

12

Тариф на виробництво теплової енергії, грн/Гкал з ПДВ

2 194,08

 

Директор Департаменту економіки
та інвестицій виконавчого органу
Київської міської ради (Київської
міської державної адміністрації)                                    Наталія МЕЛЬНИК

 

 

 

 

Додаток 20
до розпорядження виконавчого органу
Київської міської ради
(Київської міської державної адміністрації)
____________________ №________

 

Структура тарифів на виробництво теплової енергії окремо для кожного багатоквартирного будинку, обладнаного системою автономного теплопостачання, КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО»
узвіз Кудрявський, 2 

Найменування показників

населення

грн/Гкал

1

2

3

1

Планова виробнича собівартість, у т. ч.:

1 535,55

1.1

Прямі матеріальні витрати, у т. ч.:

1 217,11

1.1.1

На придбання палива

942,75

1.1.2

На оплату послуги з транспортування природного газу

20,82

1.1.3

На оплату послуги з розподілу природного газу

52,97

1.1.4

На придбання електроенергії для технологічних потреб

135,36

1.1.5

На холодну воду для технологічних потреб та водовідведення

3,15

1.1.6

Матеріали, запасні частини та інші матеріальні ресурси

62,06

1.2

Прямі витрати на оплату праці

75,75

1.3

Інші прямі витрати, у т. ч.:

122,81

1.3.1

Відрахування на соціальні заходи

16,67

1.3.2

Амортизація

50,89

1.3.3

Інші прямі витрати

55,25

1.4

Загальновиробничі витрати, у т. ч.:

119,88

1.4.1

Витрати на оплату праці

80,74

1.4.2

Відрахування на соціальні заходи

17,76

1.4.3

Інші витрати

21,38

2

Адміністративні витрати, у т. ч.:

27,82

2.1

Витрати на оплату праці

13,85

2.2

Відрахування на соціальні заходи

3,05

2.3

Інші витрати

10,92

3

Інші операційні витрати

0,00

4

Фінансові витрати

0,00

5

Повна собівартість

1 563,37

6

Витрати на відшкодування втрат

0,00

7

Перерахування витрат

0,00

8

Планований прибуток, у т.ч.:

76,27

8.1

Податок на прибуток

13,73

8.2

Резервний капітал та дивіденди

0,00

8.3

На здійснення заходів інвестиційної програми (інвестиційна складова)

0,00

8.4

На забезпечення обігових коштів

62,54

8.5

Інше використання прибутку

0,00

9

Вартість виробництва теплової енергії за відповідним тарифом

1 639,64

10

Тариф на виробництво теплової енергії, грн/Гкал

1 639,64

11

Податок на додану вартість

327,93

12

Тариф на виробництво теплової енергії, грн/Гкал з ПДВ

1 967,57

 

Директор Департаменту економіки
та інвестицій виконавчого органу
Київської міської ради (Київської
міської державної адміністрації)                                    Наталія МЕЛЬНИК

 

 

 

 

Додаток 22
до розпорядження виконавчого органу
Київської міської ради
(Київської міської державної адміністрації)
____________________ №________

Структура тарифів на транспортування теплової енергії з урахуванням витрат на утримання та ремонт центральних теплових пунктів КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО»

Найменування показників

Тариф

грн/Гкал

1

2

3

1

Планована виробнича собівартість, у т. ч.:

515,30

1.1

Прямі матеріальні витрати, у т.ч.:

65,09

1.1.1

На придбання електроенергії для технологічних потреб

46,60

1.1.2

На транспортування теплової енергії іншими суб’єктами господарювання

0,00

1.1.3

На холодну воду для технологічних потреб та водовідведення

0,74

1.1.4

Матеріали, запасні частини та інші матеріальні ресурси

17,75

1.2

Прямі витрати на оплату праці

72,94

1.3

Інші прямі витрати, у т. ч.:

364,64

1.3.1

Відрахування на соціальні заходи

16,05

1.3.2

Амортизація

2,12

1.3.3

На покриття втрат власної теплової енергії в теплових мережах власним споживачам, у т.ч.:

270,21

1.3.3.1

Понаднормативні втрати

 

1.3.4

На покриття втрат теплової енергії інших ліцензіатів у власних теплових мережах, у т.ч.:

39,33

1.3.4.1

Понаднормативні втрати

 

1.3.5

Інші прямі витрати

36,93

1.4

Загальновиробничі витрати, у т. ч.:

12,63

1.4.1

На оплату праці

8,51

1.4.2

Відрахування на соціальні заходи

1,87

1.4.3

Інші витрати

2,25

2

Адміністративні витрати, у т. ч.:

2,93

2.1

На оплату праці

1,46

2.2

Відрахування на соціальні заходи

0,32

2.3

Інші витрати

1,15

3

Інші операційні витрати

0,00

4

Фінансові витрати

0,00

5

Повна собівартість

518,23

6

Витрати на відшкодування втрат

0,00

7

Перерахування витрат

0,00

8

Планований прибуток, у т.ч.:

47,67

8.1

Податок на прибуток

8,58

8.2

Резервний капітал та дивіденди

0,00

8.3

На здійснення заходів інвестиційної програми (інвестиційна складова)

18,36

8.4

На забезпечення обігових коштів

20,73

8.5

Інше використання прибутку

0,00

9

Тариф на транспортування теплової енергії, грн/Гкал

565,90

10

Податок на додану вартість

113,18

11

Тариф на транспортування теплової енергії, грн/Гкал з ПДВ

679,08

 

Директор Департаменту економіки
та інвестицій виконавчого органу
Київської міської ради (Київської
міської державної адміністрації)                                    Наталія МЕЛЬНИК

 

 

 

Додаток 23
до розпорядження виконавчого органу
Київської міської ради
(Київської міської державної адміністрації)
____________________ №________

Структура тарифів на транспортування теплової енергії без урахуванням витрат на утримання та ремонт центральних теплових пунктів КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» 

Найменування показників

Тариф

грн/Гкал

1

2

3

1

Планована виробнича собівартість, у т. ч.:

522,49

1.1

Прямі матеріальні витрати, у т.ч.:

36,47

1.1.1

На придбання електроенергії для технологічних потреб

23,82

1.1.2

На транспортування теплової енергії іншими суб’єктами господарювання

0,00

1.1.3

На холодну воду для технологічних потреб та водовідведення

0,73

1.1.4

Матеріали, запасні частини та інші матеріальні ресурси

11,92

1.2

Прямі витрати на оплату праці

54,29

1.3

Інші прямі витрати, у т. ч.:

419,10

1.3.1

Відрахування на соціальні заходи

11,94

1.3.2

Амортизація

2,08

1.3.3

На покриття втрат власної теплової енергії в теплових мережах власним споживачам, у т.ч.:

380,05

1.3.3.1

Понаднормативні втрати

0,00

1.3.4

На покриття втрат теплової енергії інших ліцензіатів у власних теплових мережах, у т.ч.:

0,00

1.3.4.1

Понаднормативні втрати

 

1.3.5

Інші прямі витрати

25,03

1.4

Загальновиробничі витрати, у т. ч.:

12,63

1.4.1

На оплату праці

8,51

1.4.2

Відрахування на соціальні заходи

1,87

1.4.3

Інші витрати

2,25

2

Адміністративні витрати, у т. ч.:

2,93

2.1

На оплату праці

1,46

2.2

Відрахування на соціальні заходи

0,32

2.3

Інші витрати

1,15

3

Інші операційні витрати

0,00

4

Фінансові витрати

0,00

5

Повна собівартість

525,42

6

Витрати на відшкодування втрат

0,00

7

Перерахування витрат

0,00

8

Планований прибуток, у т.ч.:

48,02

8.1

Податок на прибуток

8,64

8.2

Резервний капітал та дивіденди

0,00

8.3

На здійснення заходів інвестиційної програми (інвестиційна складова)

18,36

8.4

На забезпечення обігових коштів

21,02

8.5

Інше використання прибутку

0,00

9

Тариф на транспортування теплової енергії, грн/Гкал

573,44

10

Податок на додану вартість

114,69

11

Тариф на транспортування теплової енергії, грн/Гкал з ПДВ

688,13

 

Директор Департаменту економіки
та інвестицій виконавчого органу
Київської міської ради (Київської
міської державної адміністрації)                                    Наталія МЕЛЬНИК

 

 

 

 

Додаток 24
до розпорядження виконавчого органу
Київської міської ради
(Київської міської державної адміністрації)
____________________ №________

Структура тарифів на постачання теплової енергії з урахуванням витрат на утримання та ремонт індивідуальних теплових пунктів, з урахуванням витрат на оснащення будівель вузлами комерційного обліку КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» 

Найменування показників

Тариф

грн/Гкал

1

2

3

1

Планована виробнича собівартість, у т. ч.:

186,42

1.1

Прямі матеріальні витрати у т.ч.:

47,18

1.1.1

На придбання електроенергії для технологічних потреб

9,97

1.1.2

Інші прямі матеріальні витрати

0,00

1.2

Прямі витрати на оплату праці

91,50

1.3

Інші прямі витрати, у т. ч.:

46,02

1.3.1

Відрахування на соціальні заходи

20,13

1.3.2

Амортизація

0,27

1.3.3

Інші прямі витрати

25,62

1.4

Загальновиробничі витрати, у т. ч.:

1,72

1.4.1

На оплату праці

1,16

1.4.2

Відрахування на соціальні заходи

0,25

1.4.3

Інші витрати

0,31

2

Адміністративні витрати, у т. ч.:

0,40

2.1

На оплату праці

0,20

2.2

Відрахування на соціальні заходи

0,04

2.3

Інші витрати

0,16

3

Витрати на збут, у т.ч.:

0,00

3.1

На оплату праці

0,00

3.2

Відрахування на соціальні заходи

0,00

3.3

Інші витрати

0,00

4

Інші операційні витрати

0,00

5

Фінансові витрати

0,00

6

Повна собівартість

186,82

7

Витрати на відшкодування втрат

0,00

8

Перерахування витрат

0,00

9

Планований прибуток, у т.ч.:

57,71

9.1

Податок на прибуток

10,39

9.2

Резервний капітал та дивіденди

0,00

9.3

На здійснення заходів інвестиційної програми (інвестиційна складова), у тому числі:

39,85

9.3.1

На оснащення будівель вузлами комерційного обліку

39,28

9.4

На забезпечення обігових коштів

7,47

9.5

Інше використання прибутку

0,00

10

Тариф на постачання теплової енергії, грн/Гкал

244,53

11

Податок на додану вартість

48,91

12

Тариф на постачання теплової енергії, грн/Гкал з ПДВ

293,44

 

Директор Департаменту економіки
та інвестицій виконавчого органу
Київської міської ради (Київської
міської державної адміністрації)                                    Наталія МЕЛЬНИК

 

 

 

 

Додаток 25
до розпорядження виконавчого органу
Київської міської ради
(Київської міської державної адміністрації)
____________________ №________

Структура тарифів на постачання теплової енергії з урахуванням витрат на утримання та ремонт індивідуальних теплових пунктів, без урахування витрат на оснащення будівель вузлами комерційного обліку КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» 

Найменування показників

Тариф

грн/Гкал

1

2

3

1

Планована виробнича собівартість, у т. ч.:

186,42

1.1

Прямі матеріальні витрати у т.ч.:

47,18

1.1.1

На придбання електроенергії для технологічних потреб

9,97

1.1.2

Інші прямі матеріальні витрати

0,00

1.2

Прямі витрати на оплату праці

91,50

1.3

Інші прямі витрати, у т. ч.:

46,02

1.3.1

Відрахування на соціальні заходи

20,13

1.3.2

Амортизація

0,27

1.3.3

Інші прямі витрати

25,62

1.4

Загальновиробничі витрати, у т. ч.:

1,72

1.4.1

На оплату праці

1,16

1.4.2

Відрахування на соціальні заходи

0,25

1.4.3

Інші витрати

0,31

2

Адміністративні витрати, у т. ч.:

0,40

2.1

На оплату праці

0,20

2.2

Відрахування на соціальні заходи

0,04

2.3

Інші витрати

0,16

3

Витрати на збут, у т.ч.:

0,00

3.1

На оплату праці

0,00

3.2

Відрахування на соціальні заходи

0,00

3.3

Інші витрати

0,00

4

Інші операційні витрати

0,00

5

Фінансові витрати

0,00

6

Повна собівартість

186,82

7

Витрати на відшкодування втрат

0,00

8

Перерахування витрат

0,00

9

Планований прибуток, у т.ч.:

9,81

9.1

Податок на прибуток

1,77

9.2

Резервний капітал та дивіденди

0,00

9.3

На здійснення заходів інвестиційної програми (інвестиційна складова), у тому числі:

0,57

9.3.1

На оснащення будівель вузлами комерційного обліку

0,00

9.4

На забезпечення обігових коштів

7,47

9.5

Інше використання прибутку

0,00

10

Тариф на постачання теплової енергії, грн/Гкал

196,63

11

Податок на додану вартість

39,33

12

Тариф на постачання теплової енергії, грн/Гкал з ПДВ

235,96

 

Директор Департаменту економіки
та інвестицій виконавчого органу
Київської міської ради (Київської
міської державної адміністрації)                                    Наталія МЕЛЬНИК

 

 

 

 

Додаток 26
до розпорядження виконавчого органу
Київської міської ради
(Київської міської державної адміністрації)
____________________ №________

Структура тарифів на постачання теплової енергії без урахування витрат на утримання та ремонт індивідуальних теплових пунктів, з урахуванням витрат на оснащення будівель вузлами комерційного обліку КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» 

Найменування показників

Тариф

грн/Гкал

1

2

3

1

Планована виробнича собівартість, у т. ч.:

8,00

1.1

Прямі матеріальні витрати у т.ч.:

0,00

1.1.1

На придбання електроенергії для технологічних потреб

0,00

1.1.2

Інші прямі матеріальні витрати

0,00

1.2

Прямі витрати на оплату праці

5,01

1.3

Інші прямі витрати, у т. ч.:

1,27

1.3.1

Відрахування на соціальні заходи

1,10

1.3.2

Амортизація

0,02

1.3.3

Інші прямі витрати

0,15

1.4

Загальновиробничі витрати, у т. ч.:

1,72

1.4.1

На оплату праці

1,16

1.4.2

Відрахування на соціальні заходи

0,25

1.4.3

Інші витрати

0,31

2

Адміністративні витрати, у т. ч.:

0,40

2.1

На оплату праці

0,20

2.2

Відрахування на соціальні заходи

0,04

2.3

Інші витрати

0,16

3

Витрати на збут, у т.ч.:

0,00

3.1

На оплату праці

0,00

3.2

Відрахування на соціальні заходи

0,00

3.3

Інші витрати

0,00

4

Інші операційні витрати

0,00

5

Фінансові витрати

0,00

6

Повна собівартість

8,40

7

Витрати на відшкодування втрат

0,00

8

Перерахування витрат

0,00

9

Планований прибуток, у т.ч.:

49,01

9.1

Податок на прибуток

8,82

9.2

Резервний капітал та дивіденди

0,00

9.3

На здійснення заходів інвестиційної програми (інвестиційна складова), у тому числі:

39,85

9.3.1

На оснащення будівель вузлами комерційного обліку

39,28

9.4

На забезпечення обігових коштів

0,34

9.5

Інше використання прибутку

0,00

10

Тариф на постачання теплової енергії, грн/Гкал

57,41

11

Податок на додану вартість

11,48

12

Тариф на постачання теплової енергії, грн/Гкал з ПДВ

68,89

 

Директор Департаменту економіки
та інвестицій виконавчого органу
Київської міської ради (Київської
міської державної адміністрації)                                    Наталія МЕЛЬНИК

 

 

 

 

Додаток 27
до розпорядження виконавчого органу
Київської міської ради
(Київської міської державної адміністрації)
____________________ №________

Структура тарифів на постачання теплової енергії без урахування витрат на утримання та ремонт індивідуальних теплових пунктів, без урахування витрат на оснащення будівель вузлами комерційного обліку КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» 

Найменування показників

Тариф

грн/Гкал

1

2

3

1

Планована виробнича собівартість, у т. ч.:

8,00

1.1

Прямі матеріальні витрати у т.ч.:

0,00

1.1.1

На придбання електроенергії для технологічних потреб

0,00

1.1.2

Інші прямі матеріальні витрати

0,00

1.2

Прямі витрати на оплату праці

5,01

1.3

Інші прямі витрати, у т. ч.:

1,27

1.3.1

Відрахування на соціальні заходи

1,10

1.3.2

Амортизація

0,02

1.3.3

Інші прямі витрати

0,15

1.4

Загальновиробничі витрати, у т. ч.:

1,72

1.4.1

На оплату праці

1,16

1.4.2

Відрахування на соціальні заходи

0,25

1.4.3

Інші витрати

0,31

2

Адміністративні витрати, у т. ч.:

0,40

2.1

На оплату праці

0,20

2.2

Відрахування на соціальні заходи

0,04

2.3

Інші витрати

0,16

3

Витрати на збут, у т.ч.:

0,00

3.1

На оплату праці

0,00

3.2

Відрахування на соціальні заходи

0,00

3.3

Інші витрати

0,00

4

Інші операційні витрати

0,00

5

Фінансові витрати

0,00

6

Повна собівартість

8,40

7

Витрати на відшкодування втрат

0,00

8

Перерахування витрат

0,00

9

Планований прибуток, у т.ч.:

1,11

9.1

Податок на прибуток

0,20

9.2

Резервний капітал та дивіденди

0,00

9.3

На здійснення заходів інвестиційної програми (інвестиційна складова), у тому числі:

0,57

9.3.1

На оснащення будівель вузлами комерційного обліку

0,00

9.4

На забезпечення обігових коштів

0,34

9.5

Інше використання прибутку

0,00

10

Тариф на постачання теплової енергії, грн/Гкал

9,51

11

Податок на додану вартість

1,90

12

Тариф на постачання теплової енергії, грн/Гкал з ПДВ

11,41

 

Директор Департаменту економіки
та інвестицій виконавчого органу
Київської міської ради (Київської
міської державної адміністрації)                                    Наталія МЕЛЬНИК

 

 

 

 

Додаток 28
до розпорядження виконавчого органу
Київської міської ради
(Київської міської державної адміністрації)
____________________ №________

Структура тарифів на постачання теплової енергії окремо для кожного багатоквартирного будинку, обладнаного системою автономного теплопостачання, без урахування витрат на оснащення будівель вузлами комерційного обліку КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО»
вул. Боткіна, 4

Найменування показників

Тариф

грн/Гкал

1

Планована виробнича собівартість, у т. ч.:

0,62

1.1

Прямі матеріальні витрати, у т.ч.:

0,00

1.1.1

На придбання електроенергії для технологічних потреб

0,00

1.1.2

Інші прямі матеріальні витрати

0,00

1.2

Прямі витрати на оплату праці

0,36

1.3

Інші прямі витрати, у т. ч.:

0,21

1.3.1

Відрахування на соціальні заходи

0,08

1.3.2

Амортизація

0,02

1.3.3

Інші прямі витрати

0,11

1.4

Загальновиробничі витрати, у т. ч.:

0,05

1.4.1

На оплату праці

0,03

1.4.2

Відрахування на соціальні заходи

0,01

1.4.3

Інші витрати

0,01

2

Адміністративні витрати, у т. ч.:

0,02

2.1

На оплату праці

0,01

2.2

Відрахування на соціальні заходи

0,00

2.3

Інші витрати

0,01

3

Витрати на збут

0,00

3.1

На оплату праці

0,00

3.2

Відрахування на соціальні заходи

0,00

3.3.

Інші витрати

0,00

4

Інші операційні витрати

0,00

5

Фінансові витрати

0,00

6

Повна собівартість

0,64

7

Витрати на відшкодування втрат

0,00

8

Перерахування витрат

0,00

9

Планований прибуток, у т.ч.:

0,03

9.1

Податок на прибуток

0,01

9.2

Резервний капітал та дивіденди

0,00

9.3

На здійснення заходів інвестиційної програми (інвестиційна складова), у тому числі:

0,00

9.3.1

На оснащення будівель вузлами комерційного обліку

0,00

9.4

На забезпечення обігових коштів

0,03

9.5

Інше використання прибутку

0,00

10

Тариф на постачання теплової енергії, грн/Гкал

0,67

11

Податок на додану вартість

0,13

12

Тариф на постачання теплової енергії, грн/Гкал з ПДВ

0,80

 

Директор Департаменту економіки
та інвестицій виконавчого органу
Київської міської ради (Київської
міської державної адміністрації)                                    Наталія МЕЛЬНИК

 

 

 

 

Додаток 29
до розпорядження виконавчого органу
Київської міської ради
(Київської міської державної адміністрації)
____________________ №________

Структура тарифів на постачання теплової енергії окремо для кожного багатоквартирного будинку, обладнаного системою автономного теплопостачання, без урахування витрат на оснащення будівель вузлами комерційного обліку КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО»
вул. Добрий шлях, 64

Найменування показників

Тариф

грн/Гкал

1

Планована виробнича собівартість, у т. ч.:

0,62

1.1

Прямі матеріальні витрати, у т.ч.:

0,00

1.1.1

На придбання електроенергії для технологічних потреб

0,00

1.1.2

Інші прямі матеріальні витрати

0,00

1.2

Прямі витрати на оплату праці

0,36

1.3

Інші прямі витрати, у т. ч.:

0,21

1.3.1

Відрахування на соціальні заходи

0,08

1.3.2

Амортизація

0,02

1.3.3

Інші прямі витрати

0,11

1.4

Загальновиробничі витрати, у т. ч.:

0,05

1.4.1

На оплату праці

0,03

1.4.2

Відрахування на соціальні заходи

0,01

1.4.3

Інші витрати

0,01

2

Адміністративні витрати, у т. ч.:

0,02

2.1

На оплату праці

0,01

2.2

Відрахування на соціальні заходи

0,00

2.3

Інші витрати

0,01

3

Витрати на збут

0,00

3.1

На оплату праці

0,00

3.2

Відрахування на соціальні заходи

0,00

3.3.

Інші витрати

0,00

4

Інші операційні витрати

0,00

5

Фінансові витрати

0,00

6

Повна собівартість

0,64

7

Витрати на відшкодування втрат

0,00

8

Перерахування витрат

0,00

9

Планований прибуток, у т.ч.:

0,03

9.1

Податок на прибуток

0,01

9.2

Резервний капітал та дивіденди

0,00

9.3

На здійснення заходів інвестиційної програми (інвестиційна складова), у тому числі:

0,00

9.3.1

На оснащення будівель вузлами комерційного обліку

0,00

9.4

На забезпечення обігових коштів

0,03

9.5

Інше використання прибутку

0,00

10

Тариф на постачання теплової енергії, грн/Гкал

0,67

11

Податок на додану вартість

0,13

12

Тариф на постачання теплової енергії, грн/Гкал з ПДВ

0,80

 

Директор Департаменту економіки
та інвестицій виконавчого органу
Київської міської ради (Київської
міської державної адміністрації)                                    Наталія МЕЛЬНИК

 

 

 

 

Додаток 30
до розпорядження виконавчого органу
Київської міської ради
(Київської міської державної адміністрації)
____________________ №________

Структура тарифів на постачання теплової енергії окремо для кожного багатоквартирного будинку, обладнаного системою автономного теплопостачання, без урахування витрат на оснащення будівель вузлами комерційного обліку КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО»
вул. Кудрявська, 16

Найменування показників

Тариф

грн/Гкал

1

Планована виробнича собівартість, у т. ч.:

0,62

1.1

Прямі матеріальні витрати, у т.ч.:

0,00

1.1.1

На придбання електроенергії для технологічних потреб

0,00

1.1.2

Інші прямі матеріальні витрати

0,00

1.2

Прямі витрати на оплату праці

0,36

1.3

Інші прямі витрати, у т. ч.:

0,21

1.3.1

Відрахування на соціальні заходи

0,08

1.3.2

Амортизація

0,02

1.3.3

Інші прямі витрати

0,11

1.4

Загальновиробничі витрати, у т. ч.:

0,05

1.4.1

На оплату праці

0,03

1.4.2

Відрахування на соціальні заходи

0,01

1.4.3

Інші витрати

0,01

2

Адміністративні витрати, у т. ч.:

0,02

2.1

На оплату праці

0,01

2.2

Відрахування на соціальні заходи

0,00

2.3

Інші витрати

0,01

3

Витрати на збут

0,00

3.1

На оплату праці

0,00

3.2

Відрахування на соціальні заходи

0,00

3.3.

Інші витрати

0,00

4

Інші операційні витрати

0,00

5

Фінансові витрати

0,00

6

Повна собівартість

0,64

7

Витрати на відшкодування втрат

0,00

8

Перерахування витрат

0,00

9

Планований прибуток, у т.ч.:

0,03

9.1

Податок на прибуток

0,01

9.2

Резервний капітал та дивіденди

0,00

9.3

На здійснення заходів інвестиційної програми (інвестиційна складова), у тому числі:

0,00

9.3.1

На оснащення будівель вузлами комерційного обліку

0,00

9.4

На забезпечення обігових коштів

0,03

9.5

Інше використання прибутку

0,00

10

Тариф на постачання теплової енергії, грн/Гкал

0,67

11

Податок на додану вартість

0,13

12

Тариф на постачання теплової енергії, грн/Гкал з ПДВ

0,80

 

Директор Департаменту економіки
та інвестицій виконавчого органу
Київської міської ради (Київської
міської державної адміністрації)                                    Наталія МЕЛЬНИК

 

 

 

 

Додаток 31
до розпорядження виконавчого органу
Київської міської ради
(Київської міської державної адміністрації)
____________________ №________

Структура тарифів на постачання теплової енергії окремо для кожного багатоквартирного будинку, обладнаного системою автономного теплопостачання, без урахування витрат на оснащення будівель вузлами комерційного обліку КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО»
вул. Кудрявська, 27/29

Найменування показників

Тариф

грн/Гкал

1

Планована виробнича собівартість, у т. ч.:

0,62

1.1

Прямі матеріальні витрати, у т.ч.:

0,00

1.1.1

На придбання електроенергії для технологічних потреб

0,00

1.1.2

Інші прямі матеріальні витрати

0,00

1.2

Прямі витрати на оплату праці

0,36

1.3

Інші прямі витрати, у т. ч.:

0,21

1.3.1

Відрахування на соціальні заходи

0,08

1.3.2

Амортизація

0,02

1.3.3

Інші прямі витрати

0,11

1.4

Загальновиробничі витрати, у т. ч.:

0,05

1.4.1

На оплату праці

0,03

1.4.2

Відрахування на соціальні заходи

0,01

1.4.3

Інші витрати

0,01

2

Адміністративні витрати, у т. ч.:

0,02

2.1

На оплату праці

0,01

2.2

Відрахування на соціальні заходи

0,00

2.3

Інші витрати

0,01

3

Витрати на збут

0,00

3.1

На оплату праці

0,00

3.2

Відрахування на соціальні заходи

0,00

3.3.

Інші витрати

0,00

4

Інші операційні витрати

0,00

5

Фінансові витрати

0,00

6

Повна собівартість

0,64

7

Витрати на відшкодування втрат

0,00

8

Перерахування витрат

0,00

9

Планований прибуток, у т.ч.:

0,03

9.1

Податок на прибуток

0,01

9.2

Резервний капітал та дивіденди

0,00

9.3

На здійснення заходів інвестиційної програми (інвестиційна складова), у тому числі:

0,00

9.3.1

На оснащення будівель вузлами комерційного обліку

0,00

9.4

На забезпечення обігових коштів

0,03

9.5

Інше використання прибутку

0,00

10

Тариф на постачання теплової енергії, грн/Гкал

0,67

11

Податок на додану вартість

0,13

12

Тариф на постачання теплової енергії, грн/Гкал з ПДВ

0,80

 

Директор Департаменту економіки
та інвестицій виконавчого органу
Київської міської ради (Київської
міської державної адміністрації)                                    Наталія МЕЛЬНИК

 

 

 

 

Додаток 32
до розпорядження виконавчого органу
Київської міської ради
(Київської міської державної адміністрації)
____________________ №________

Структура тарифів на постачання теплової енергії окремо для кожного багатоквартирного будинку, обладнаного системою автономного теплопостачання, без урахування витрат на оснащення будівель вузлами комерційного обліку КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО»
вул. Михайла Максимовича, 7 

Найменування показників

Тариф

грн/Гкал

1

Планована виробнича собівартість, у т. ч.:

0,62

1.1

Прямі матеріальні витрати, у т.ч.:

0,00

1.1.1

На придбання електроенергії для технологічних потреб

0,00

1.1.2

Інші прямі матеріальні витрати

0,00

1.2

Прямі витрати на оплату праці

0,36

1.3

Інші прямі витрати, у т. ч.:

0,21

1.3.1

Відрахування на соціальні заходи

0,08

1.3.2

Амортизація

0,02

1.3.3

Інші прямі витрати

0,11

1.4

Загальновиробничі витрати, у т. ч.:

0,05

1.4.1

На оплату праці

0,03

1.4.2

Відрахування на соціальні заходи

0,01

1.4.3

Інші витрати

0,01

2

Адміністративні витрати, у т. ч.:

0,02

2.1

На оплату праці

0,01

2.2

Відрахування на соціальні заходи

0,00

2.3

Інші витрати

0,01

3

Витрати на збут

0,00

3.1

На оплату праці

0,00

3.2

Відрахування на соціальні заходи

0,00

3.3.

Інші витрати

0,00

4

Інші операційні витрати

0,00

5

Фінансові витрати

0,00

6

Повна собівартість

0,64

7

Витрати на відшкодування втрат

0,00

8

Перерахування витрат

0,00

9

Планований прибуток, у т.ч.:

0,03

9.1

Податок на прибуток

0,01

9.2

Резервний капітал та дивіденди

0,00

9.3

На здійснення заходів інвестиційної програми (інвестиційна складова), у тому числі:

0,00

9.3.1

На оснащення будівель вузлами комерційного обліку

0,00

9.4

На забезпечення обігових коштів

0,03

9.5

Інше використання прибутку

0,00

10

Тариф на постачання теплової енергії, грн/Гкал

0,67

11

Податок на додану вартість

0,13

12

Тариф на постачання теплової енергії, грн/Гкал з ПДВ

0,80

 

Директор Департаменту економіки
та інвестицій виконавчого органу
Київської міської ради (Київської
міської державної адміністрації)                                    Наталія МЕЛЬНИК

 

 

 

 

Додаток 33
до розпорядження виконавчого органу
Київської міської ради
(Київської міської державної адміністрації)
____________________ №________

Структура тарифів на постачання теплової енергії окремо для кожного багатоквартирного будинку, обладнаного системою автономного теплопостачання, без урахування витрат на оснащення будівель вузлами комерційного обліку КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО»
вул. Шполянська, 6-а

Найменування показників

Тариф

грн/Гкал

1

Планована виробнича собівартість, у т. ч.:

0,62

1.1

Прямі матеріальні витрати, у т.ч.:

0,00

1.1.1

На придбання електроенергії для технологічних потреб

0,00

1.1.2

Інші прямі матеріальні витрати

0,00

1.2

Прямі витрати на оплату праці

0,36

1.3

Інші прямі витрати, у т. ч.:

0,21

1.3.1

Відрахування на соціальні заходи

0,08

1.3.2

Амортизація

0,02

1.3.3

Інші прямі витрати

0,11

1.4

Загальновиробничі витрати, у т. ч.:

0,05

1.4.1

На оплату праці

0,03

1.4.2

Відрахування на соціальні заходи

0,01

1.4.3

Інші витрати

0,01

2

Адміністративні витрати, у т. ч.:

0,02

2.1

На оплату праці

0,01

2.2

Відрахування на соціальні заходи

0,00

2.3

Інші витрати

0,01

3

Витрати на збут

0,00

3.1

На оплату праці

0,00

3.2

Відрахування на соціальні заходи

0,00

3.3.

Інші витрати

0,00

4

Інші операційні витрати

0,00

5

Фінансові витрати

0,00

6

Повна собівартість

0,64

7

Витрати на відшкодування втрат

0,00

8

Перерахування витрат

0,00

9

Планований прибуток, у т.ч.:

0,03

9.1

Податок на прибуток

0,01

9.2

Резервний капітал та дивіденди

0,00

9.3

На здійснення заходів інвестиційної програми (інвестиційна складова), у тому числі:

0,00

9.3.1

На оснащення будівель вузлами комерційного обліку

0,00

9.4

На забезпечення обігових коштів

0,03

9.5

Інше використання прибутку

0,00

10

Тариф на постачання теплової енергії, грн/Гкал

0,67

11

Податок на додану вартість

0,13

12

Тариф на постачання теплової енергії, грн/Гкал з ПДВ

0,80

 

Директор Департаменту економіки
та інвестицій виконавчого органу
Київської міської ради (Київської
міської державної адміністрації)                                    Наталія МЕЛЬНИК

 

 

 

 

Додаток 34
до розпорядження виконавчого органу
Київської міської ради
(Київської міської державної адміністрації)
____________________ №________

Структура тарифів на постачання теплової енергії окремо для кожного багатоквартирного будинку, обладнаного системою автономного теплопостачання, без урахування витрат на оснащення будівель вузлами комерційного обліку КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО»
узвіз Кудрявський, 2

Найменування показників

Тариф

грн/Гкал

1

Планована виробнича собівартість, у т. ч.:

0,62

1.1

Прямі матеріальні витрати, у т.ч.:

0,00

1.1.1

На придбання електроенергії для технологічних потреб

0,00

1.1.2

Інші прямі матеріальні витрати

0,00

1.2

Прямі витрати на оплату праці

0,36

1.3

Інші прямі витрати, у т. ч.:

0,21

1.3.1

Відрахування на соціальні заходи

0,08

1.3.2

Амортизація

0,02

1.3.3

Інші прямі витрати

0,11

1.4

Загальновиробничі витрати, у т. ч.:

0,05

1.4.1

На оплату праці

0,03

1.4.2

Відрахування на соціальні заходи

0,01

1.4.3

Інші витрати

0,01

2

Адміністративні витрати, у т. ч.:

0,02

2.1

На оплату праці

0,01

2.2

Відрахування на соціальні заходи

0,00

2.3

Інші витрати

0,01

3

Витрати на збут

0,00

3.1

На оплату праці

0,00

3.2

Відрахування на соціальні заходи

0,00

3.3.

Інші витрати

0,00

4

Інші операційні витрати

0,00

5

Фінансові витрати

0,00

6

Повна собівартість

0,64

7

Витрати на відшкодування втрат

0,00

8

Перерахування витрат

0,00

9

Планований прибуток, у т.ч.:

0,03

9.1

Податок на прибуток

0,01

9.2

Резервний капітал та дивіденди

0,00

9.3

На здійснення заходів інвестиційної програми (інвестиційна складова), у тому числі:

0,00

9.3.1

На оснащення будівель вузлами комерційного обліку

0,00

9.4

На забезпечення обігових коштів

0,03

9.5

Інше використання прибутку

0,00

10

Тариф на постачання теплової енергії, грн/Гкал

0,67

11

Податок на додану вартість

0,13

12

Тариф на постачання теплової енергії, грн/Гкал з ПДВ

0,80

 

Директор Департаменту економіки
та інвестицій виконавчого органу
Київської міської ради (Київської
міської державної адміністрації)                                    Наталія МЕЛЬНИК

 

 

 

Додаток 35
до розпорядження виконавчого органу
Київської міської ради
(Київської міської державної адміністрації)
____________________ №________

Структура тарифів на послугу з постачання теплової енергії без урахування витрат на утримання та ремонт центральних теплових пунктів, з урахуванням витрат на утримання та ремонт індивідуальних теплових пунктів, з урахування витрат на оснащення будівель вузлами комерційного обліку КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО»

Найменування показників

населення

грн/Гкал

1

2

3

1

Планована виробнича собівартість, у т. ч.:

1 825,94

1.1

Прямі матеріальні витрати, у т. ч.:

1 054,82

1.1.1

На придбання палива

359,44

1.1.2

На оплату послуги з транспортування природного газу

7,94

1.1.3

На оплату послуги з розподілу природного газу

22,83

1.1.4

На придбання електроенергії для технологічних потреб

75,68

1.1.5

На холодну воду для технологічних потреб та водовідведення

6,60

1.1.6

На придбання теплової енергії в інших суб'єктів господарювання

0,00

1.1.7

На теплову енергію, вироблену власними ТЕЦ, ТЕС, АЕС, КГУ

507,42

1.1.8

На теплову енергію, вироблену власними установками, що використовують альтернативні джерела енергії

20,64

1.1.9

На транспортування власної та/або купованої теплової енергії іншими суб'єктами господарювання

0,00

1.1.10

Матеріали, запасні частини та інші матеріальні ресурси

54,27

1.2

Прямі витрати на оплату праці

180,20

1.3

Інші прямі витрати, у т. ч.:

490,74

1.3.1

Відрахування на соціальні заходи

39,64

1.3.2

Амортизація

2,56

1.3.3

На покриття втрат власної теплової енергії в теплових мережах, у тому числі:

380,05

1.3.3.1

Понаднормативні втрати

0,00

1.3.4

На покриття втрат теплової енергії інших ліцензіатів у власних теплових мережах, у тому числі:

0,00

1.3.4.1

Понаднормативні втрати

0,00

1.3.5

Інші прямі витрати

68,49

1.4

Загальновиробничі витрати, у т. ч.:

100,18

1.4.1

Витрати на оплату праці

67,47

1.4.2

Відрахування на соціальні заходи

14,84

1.4.3

Інші витрати

17,87

2

Адміністративні витрати, у т. ч.:

23,24

2.1

Витрати на оплату праці

11,58

2.2

Відрахування на соціальні заходи

2,54

2.3

Інші витрати

9,12

3

Витрати на збут, у т. ч.:

0,00

3.1

Витрати на оплату праці

0,00

3.2

Відрахування на соціальні заходи

0,00

3.3

Інші витрати

0,00

4

Інші операційні витрати

0,00

5

Фінансові витрати

0,00

6

Повна собівартість

1 849,18

7

Витрати на відшкодування втрат

0,00

8

Перерахування витрат

0,00

9

Планований прибуток, у т.ч.:

135,44

9.1

Податок на прибуток

24,38

9.2

Резервний капітал та дивіденди

0,00

9.3

На здійснення заходів інвестиційної програми (інвестиційна складова), у тому числі:

58,21

9.3.1

На оснащення будівель вузлами комерційного обліку

39,28

9.4

На забезпечення обігових коштів

52,85

9.5

Інше використання прибутку

0,00

10

Тариф на послугу з постачання теплової енергії, грн/Гкал, без ПДВ

1 984,62

11

Податок на додану вартість

396,92

12

Тариф на послугу з постачання теплової енергії, грн/Гкал, з ПДВ

2 381,54

 

Директор Департаменту економіки
та інвестицій виконавчого органу
Київської міської ради (Київської
міської державної адміністрації)                                    Наталія МЕЛЬНИК

 

 

 

Додаток 36
до розпорядження виконавчого органу
Київської міської ради
(Київської міської державної адміністрації)
____________________ №________

Структура тарифів на послугу з постачання теплової енергії без урахування витрат на утримання та ремонт центральних теплових пунктів, з урахуванням витрат на утримання та ремонт індивідуальних теплових пунктів, без урахування витрат на оснащення будівель вузлами комерційного обліку КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО»

Найменування показників

населення

грн/Гкал

1

2

3

1

Планована виробнича собівартість, у т. ч.:

1 825,94

1.1

Прямі матеріальні витрати, у т. ч.:

1 054,82

1.1.1

На придбання палива

359,44

1.1.2

На оплату послуги з транспортування природного газу

7,94

1.1.3

На оплату послуги з розподілу природного газу

22,83

1.1.4

На придбання електроенергії для технологічних потреб

75,68

1.1.5

На холодну воду для технологічних потреб та водовідведення

6,60

1.1.6

На придбання теплової енергії в інших суб'єктів господарювання

0,00

1.1.7

На теплову енергію, вироблену власними ТЕЦ, ТЕС, АЕС, КГУ

507,42

1.1.8

На теплову енергію, вироблену власними установками, що використовують альтернативні джерела енергії

20,64

1.1.9

На транспортування власної та/або купованої теплової енергії іншими суб'єктами господарювання

0,00

1.1.10

Матеріали, запасні частини та інші матеріальні ресурси

54,27

1.2

Прямі витрати на оплату праці

180,20

1.3

Інші прямі витрати, у т. ч.:

490,74

1.3.1

Відрахування на соціальні заходи

39,64

1.3.2

Амортизація

2,56

1.3.3

На покриття втрат власної теплової енергії в теплових мережах, у тому числі:

380,05

1.3.3.1

Понаднормативні втрати

0,00

1.3.4

На покриття втрат теплової енергії інших ліцензіатів у власних теплових мережах, у тому числі:

0,00

1.3.4.1

Понаднормативні втрати

0,00

1.3.5

Інші прямі витрати

68,49

1.4

Загальновиробничі витрати, у т. ч.:

100,18

1.4.1

Витрати на оплату праці

67,47

1.4.2

Відрахування на соціальні заходи

14,84

1.4.3

Інші витрати

17,87

2

Адміністративні витрати, у т. ч.:

23,24

2.1

Витрати на оплату праці

11,58

2.2

Відрахування на соціальні заходи

2,54

2.3

Інші витрати

9,12

3

Витрати на збут, у т. ч.:

0,00

3.1

Витрати на оплату праці

0,00

3.2

Відрахування на соціальні заходи

0,00

3.3

Інші витрати

0,00

4

Інші операційні витрати

0,00

5

Фінансові витрати

0,00

6

Повна собівартість

1 849,18

7

Витрати на відшкодування втрат

0,00

8

Перерахування витрат

0,00

9

Планований прибуток, у т.ч.:

87,54

9.1

Податок на прибуток

15,76

9.2

Резервний капітал та дивіденди

0,00

9.3

На здійснення заходів інвестиційної програми (інвестиційна складова), у тому числі:

18,93

9.3.1

На оснащення будівель вузлами комерційного обліку

0,00

9.4

На забезпечення обігових коштів

52,85

9.5

Інше використання прибутку

0,00

10

Тариф на послугу з постачання теплової енергії, грн/Гкал, без ПДВ

1 936,72

11

Податок на додану вартість

387,34

12

Тариф на послугу з постачання теплової енергії, грн/Гкал, з ПДВ

2 324,06

 

Директор Департаменту економіки
та інвестицій виконавчого органу
Київської міської ради (Київської
міської державної адміністрації)                                    Наталія МЕЛЬНИК

 

 

 

Додаток 37
до розпорядження виконавчого органу
Київської міської ради
(Київської міської державної адміністрації)
____________________ №________

Структура тарифів на послугу з постачання теплової енергії з урахуванням витрат на утримання та ремонт центральних теплових пунктів, без урахування витрат на утримання та ремонт індивідуальних теплових пунктів, з урахування витрат на оснащення будівель вузлами комерційного обліку КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО»

Найменування показників

населення

грн/Гкал

1

2

3

1

Планована виробнича собівартість, у т. ч.:

1 640,33

1.1

Прямі матеріальні витрати, у т. ч.:

1 036,27

1.1.1

На придбання палива

359,44

1.1.2

На оплату послуги з транспортування природного газу

7,94

1.1.3

На оплату послуги з розподілу природного газу

22,83

1.1.4

На придбання електроенергії для технологічних потреб

88,49

1.1.5

На холодну воду для технологічних потреб та водовідведення

6,56

1.1.6

На придбання теплової енергії в інших суб'єктів господарювання

0,00

1.1.7

На теплову енергію, вироблену власними ТЕЦ, ТЕС, АЕС, КГУ

507,42

1.1.8

На теплову енергію, вироблену власними установками, що використовують альтернативні джерела енергії

20,64

1.1.9

На транспортування власної та/або купованої теплової енергії іншими суб'єктами господарювання

0,00

1.1.10

Матеріали, запасні частини та інші матеріальні ресурси

22,95

1.2

Прямі витрати на оплату праці

112,36

1.3

Інші прямі витрати, у т. ч.:

391,52

1.3.1

Відрахування на соціальні заходи

24,72

1.3.2

Амортизація

2,35

1.3.3

На покриття втрат власної теплової енергії в теплових мережах, у тому числі:

270,21

1.3.3.1

Понаднормативні втрати

0,00

1.3.4

На покриття втрат теплової енергії інших ліцензіатів у власних теплових мережах, у тому числі:

39,33

1.3.4.1

Понаднормативні втрати

0,00

1.3.5

Інші прямі витрати

54,91

1.4

Загальновиробничі витрати, у т. ч.:

100,18

1.4.1

Витрати на оплату праці

67,47

1.4.2

Відрахування на соціальні заходи

14,84

1.4.3

Інші витрати

17,87

2

Адміністративні витрати, у т. ч.:

23,24

2.1

Витрати на оплату праці

11,58

2.2

Відрахування на соціальні заходи

2,54

2.3

Інші витрати

9,12

3

Витрати на збут, у т. ч.:

0,00

3.1

Витрати на оплату праці

0,00

3.2

Відрахування на соціальні заходи

0,00

3.3

Інші витрати

0,00

4

Інші операційні витрати

0,00

5

Фінансові витрати

0,00

6

Повна собівартість

1 663,57

7

Витрати на відшкодування втрат

0,00

8

Перерахування витрат

0,00

9

Планований прибуток, у т.ч.:

126,39

9.1

Податок на прибуток

22,75

9.2

Резервний капітал та дивіденди

0,00

9.3

На здійснення заходів інвестиційної програми (інвестиційна складова), у тому числі:

58,21

9.3.1

На оснащення будівель вузлами комерційного обліку

39,28

9.4

На забезпечення обігових коштів

45,43

9.5

Інше використання прибутку

0,00

10

Тариф на послугу з постачання теплової енергії, грн/Гкал, без ПДВ

1 789,96

11

Податок на додану вартість

357,99

12

Тариф на послугу з постачання теплової енергії, грн/Гкал, з ПДВ

2 147,95

 

Директор Департаменту економіки
та інвестицій виконавчого органу
Київської міської ради (Київської
міської державної адміністрації)                                    Наталія МЕЛЬНИК

 

 

 

Додаток 38
до розпорядження виконавчого органу
Київської міської ради
(Київської міської державної адміністрації)
____________________ №________

Структура тарифів на послугу з постачання теплової енергії з урахуванням витрат на утримання та ремонт центральних теплових пунктів, без урахування витрат на утримання та ремонт індивідуальних теплових пунктів, без урахування витрат на оснащення будівель вузлами комерційного обліку КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО»

Найменування показників

населення

грн/Гкал

1

2

3

1

Планована виробнича собівартість, у т. ч.:

1 640,33

1.1

Прямі матеріальні витрати, у т. ч.:

1 036,27

1.1.1

На придбання палива

359,44

1.1.2

На оплату послуги з транспортування природного газу

7,94

1.1.3

На оплату послуги з розподілу природного газу

22,83

1.1.4

На придбання електроенергії для технологічних потреб

88,49

1.1.5

На холодну воду для технологічних потреб та водовідведення

6,56

1.1.6

На придбання теплової енергії в інших суб'єктів господарювання

0,00

1.1.7

На теплову енергію, вироблену власними ТЕЦ, ТЕС, АЕС, КГУ

507,42

1.1.8

На теплову енергію, вироблену власними установками, що використовують альтернативні джерела енергії

20,64

1.1.9

На транспортування власної та/або купованої теплової енергії іншими суб'єктами господарювання

0,00

1.1.10

Матеріали, запасні частини та інші матеріальні ресурси

22,95

1.2

Прямі витрати на оплату праці

112,36

1.3

Інші прямі витрати, у т. ч.:

391,52

1.3.1

Відрахування на соціальні заходи

24,72

1.3.2

Амортизація

2,35

1.3.3

На покриття втрат власної теплової енергії в теплових мережах, у тому числі:

270,21

1.3.3.1

Понаднормативні втрати

0,00

1.3.4

На покриття втрат теплової енергії інших ліцензіатів у власних теплових мережах, у тому числі:

39,33

1.3.4.1

Понаднормативні втрати

0,00

1.3.5

Інші прямі витрати

54,91

1.4

Загальновиробничі витрати, у т. ч.:

100,18

1.4.1

Витрати на оплату праці

67,47

1.4.2

Відрахування на соціальні заходи

14,84

1.4.3

Інші витрати

17,87

2

Адміністративні витрати, у т. ч.:

23,24

2.1

Витрати на оплату праці

11,58

2.2

Відрахування на соціальні заходи

2,54

2.3

Інші витрати

9,12

3

Витрати на збут, у т. ч.:

0,00

3.1

Витрати на оплату праці

0,00

3.2

Відрахування на соціальні заходи

0,00

3.3

Інші витрати

0,00

4

Інші операційні витрати

0,00

5

Фінансові витрати

0,00

6

Повна собівартість

1 663,57

7

Витрати на відшкодування втрат

0,00

8

Перерахування витрат

0,00

9

Планований прибуток, у т.ч.:

78,49

9.1

Податок на прибуток

14,13

9.2

Резервний капітал та дивіденди

0,00

9.3

На здійснення заходів інвестиційної програми (інвестиційна складова), у тому числі:

18,93

9.3.1

На оснащення будівель вузлами комерційного обліку

0,00

9.4

На забезпечення обігових коштів

45,43

9.5

Інше використання прибутку

0,00

10

Тариф на послугу з постачання теплової енергії, грн/Гкал, без ПДВ

1 742,06

11

Податок на додану вартість

348,41

12

Тариф на послугу з постачання теплової енергії, грн/Гкал, з ПДВ

2 090,47

 

Директор Департаменту економіки
та інвестицій виконавчого органу
Київської міської ради (Київської
міської державної адміністрації)                                    Наталія МЕЛЬНИК

 

 

 

 

Додаток 39
до розпорядження виконавчого органу
Київської міської ради
(Київської міської державної адміністрації)
____________________ №________

Структура тарифів на послугу з постачання теплової енергії без урахування витрат на утримання та ремонт центральних теплових пунктів, без урахування витрат на утримання та ремонт індивідуальних теплових пунктів, з урахування витрат на оснащення будівель вузлами комерційного обліку КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО»

Найменування показників

населення

грн/Гкал

1

2

3

1

Планована виробнича собівартість,

у т. ч.:

1 647,52

1.1

Прямі матеріальні витрати, у т. ч.:

1 007,65

1.1.1

На придбання палива

359,44

1.1.2

На оплату послуги з транспортування природного газу

7,94

1.1.3

На оплату послуги з розподілу природного газу

22,83

1.1.4

На придбання електроенергії для технологічних потреб

65,71

1.1.5

На холодну воду для технологічних потреб та водовідведення

6,55

1.1.6

На придбання теплової енергії в інших суб'єктів господарювання

0,00

1.1.7

На теплову енергію, вироблену власними ТЕЦ, ТЕС, АЕС, КГУ

507,42

1.1.8

На теплову енергію, вироблену власними установками, що використовують альтернативні джерела енергії

20,64

1.1.9

На транспортування власної та/або купованої теплової енергії іншими суб'єктами господарювання

0,00

1.1.10

Матеріали, запасні частини та інші матеріальні ресурси

17,12

1.2

Прямі витрати на оплату праці

93,71

1.3

Інші прямі витрати, у т. ч.:

445,98

1.3.1

Відрахування на соціальні заходи

20,61

1.3.2

Амортизація

2,31

1.3.3

На покриття втрат власної теплової енергії в теплових мережах, у тому числі:

380,05

1.3.3.1

Понаднормативні втрати

0,00

1.3.4

На покриття втрат теплової енергії інших ліцензіатів у власних теплових мережах, у тому числі:

0,00

1.3.4.1

Понаднормативні втрати

0,00

1.3.5

Інші прямі витрати

43,01

1.4

Загальновиробничі витрати, у т. ч.:

100,18

1.4.1

Витрати на оплату праці

67,47

1.4.2

Відрахування на соціальні заходи

14,84

1.4.3

Інші витрати

17,87

2

Адміністративні витрати, у т. ч.:

23,24

2.1

Витрати на оплату праці

11,58

2.2

Відрахування на соціальні заходи

2,54

2.3

Інші витрати

9,12

3

Витрати на збут, у т. ч.:

0,00

3.1

Витрати на оплату праці

0,00

3.2

Відрахування на соціальні заходи

0,00

3.3

Інші витрати

0,00

4

Інші операційні витрати

0,00

5

Фінансові витрати

0,00

6

Повна собівартість

1 670,76

7

Витрати на відшкодування втрат

0,00

8

Перерахування витрат

0,00

9

Планований прибуток, у т.ч.:

126,74

9.1

Податок на прибуток

22,81

9.2

Резервний капітал та дивіденди

0,00

9.3

На здійснення заходів інвестиційної програми (інвестиційна складова), у тому числі:

58,21

9.3.1

На оснащення будівель вузлами комерційного обліку

39,28

9.4

На забезпечення обігових коштів

45,72

9.5

Інше використання прибутку

0,00

10

Тариф на послугу з постачання теплової енергії, грн/Гкал, без ПДВ

1 797,50

11

Податок на додану вартість

359,50

12

Тариф на послугу з постачання теплової енергії, грн/Гкал, з ПДВ

2 157,00

 

Директор Департаменту економіки
та інвестицій виконавчого органу
Київської міської ради (Київської
міської державної адміністрації)                                    Наталія МЕЛЬНИК

 

 

 

Додаток 40
до розпорядження виконавчого органу
Київської міської ради
(Київської міської державної адміністрації)
____________________ №________

Структура тарифів на послугу з постачання теплової енергії без урахування витрат на утримання та ремонт центральних теплових пунктів, без урахування витрат на утримання та ремонт індивідуальних теплових пунктів, без урахування витрат на оснащення будівель вузлами комерційного обліку КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО»

 

Найменування показників

населення

грн/Гкал

1

2

3

1

Планована виробнича собівартість, у т. ч.:

1 647,52

1.1

Прямі матеріальні витрати, у т. ч.:

1 007,65

1.1.1

На придбання палива

359,44

1.1.2

На оплату послуги з транспортування природного газу

7,94

1.1.3

На оплату послуги з розподілу природного газу

22,83

1.1.4

На придбання електроенергії для технологічних потреб

65,71

1.1.5

На холодну воду для технологічних потреб та водовідведення

6,55

1.1.6

На придбання теплової енергії в інших суб'єктів господарювання

0,00

1.1.7

На теплову енергію, вироблену власними ТЕЦ, ТЕС, АЕС, КГУ

507,42

1.1.8

На теплову енергію, вироблену власними установками, що використовують альтернативні джерела енергії

20,64

1.1.9

На транспортування власної та/або купованої теплової енергії іншими суб'єктами господарювання

0,00

1.1.10

Матеріали, запасні частини та інші матеріальні ресурси

17,12

1.2

Прямі витрати на оплату праці

93,71

1.3

Інші прямі витрати, у т. ч.:

445,98

1.3.1

Відрахування на соціальні заходи

20,61

1.3.2

Амортизація

2,31

1.3.3

На покриття втрат власної теплової енергії в теплових мережах, у тому числі:

380,05

1.3.3.1

Понаднормативні втрати

0,00

1.3.4

На покриття втрат теплової енергії інших ліцензіатів у власних теплових мережах, у тому числі:

0,00

1.3.4.1

Понаднормативні втрати

0,00

1.3.5

Інші прямі витрати

43,01

1.4

Загальновиробничі витрати, у т. ч.:

100,18

1.4.1

Витрати на оплату праці

67,47

1.4.2

Відрахування на соціальні заходи

14,84

1.4.3

Інші витрати

17,87

2

Адміністративні витрати, у т. ч.:

23,24

2.1

Витрати на оплату праці

11,58

2.2

Відрахування на соціальні заходи

2,54

2.3

Інші витрати

9,12

3

Витрати на збут, у т. ч.:

0,00

3.1

Витрати на оплату праці

0,00

3.2

Відрахування на соціальні заходи

0,00

3.3

Інші витрати

0,00

4

Інші операційні витрати

0,00

5

Фінансові витрати

0,00

6

Повна собівартість

1 670,76

7

Витрати на відшкодування втрат

0,00

8

Перерахування витрат

0,00

9

Планований прибуток, у т.ч.:

78,84

9.1

Податок на прибуток

14,19

9.2

Резервний капітал та дивіденди

0,00

9.3

На здійснення заходів інвестиційної програми (інвестиційна складова), у тому числі:

18,93

9.3.1

На оснащення будівель вузлами комерційного обліку

0,00

9.4

На забезпечення обігових коштів

45,72

9.5

Інше використання прибутку

0,00

10

Тариф на послугу з постачання теплової енергії, грн/Гкал, без ПДВ

1 749,60

11

Податок на додану вартість

349,92

12

Тариф на послугу з постачання теплової енергії, грн/Гкал, з ПДВ

2 099,52

 

Директор Департаменту економіки
та інвестицій виконавчого органу
Київської міської ради (Київської
міської державної адміністрації)                                    Наталія МЕЛЬНИК

 

 

 

Додаток 41
до розпорядження виконавчого органу
Київської міської ради
(Київської міської державної адміністрації)
____________________ №________

Структура тарифів на послугу з постачання теплової енергії окремо для кожного багатоквартирного будинку, обладнаного системою автономного теплопостачання, без урахування витрат на оснащення будівель вузлами комерційного обліку КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО»
вул. Боткіна, 4

Найменування показників

населення

грн/Гкал

1

2

3

1

Планована виробнича собівартість, у т. ч.:

1 174,62

1.1

Прямі матеріальні витрати, у т. ч.:

953,73

1.1.1

На придбання палива

841,80

1.1.2

На оплату послуги з транспортування природного газу

18,59

1.1.3

На оплату послуги з розподілу природного газу

52,90

1.1.4

На придбання електроенергії для технологічних потреб

33,87

1.1.5

На холодну воду для технологічних потреб та водовідведення

3,76

1.1.6

Матеріали, запасні частини та інші матеріальні ресурси

2,81

1.2

Прямі витрати на оплату праці

76,01

1.3

Інші прямі витрати, у т. ч.:

58,56

1.3.1

Відрахування на соціальні заходи

16,72

1.3.2

Амортизація

32,31

1.3.3

Інші прямі витрати

9,53

1.4

Загальновиробничі витрати, у т. ч.:

86,32

1.4.1

Витрати на оплату праці

58,13

1.4.2

Відрахування на соціальні заходи

12,79

1.4.3

Інші витрати

15,40

2

Адміністративні витрати, у т. ч.:

20,04

2.1

Витрати на оплату праці

9,98

2.2

Відрахування на соціальні заходи

2,19

2.3

Інші витрати

7,87

3

Витрати на збут, у т. ч.:

0,00

3.1

Витрати на оплату праці

0,00

3.2

Відрахування на соціальні заходи

0,00

3.3

Інші витрати

0,00

4

Інші операційні витрати

0,00

5

Фінансові витрати

0,00

6

Повна собівартість

1 194,66

7

Витрати на відшкодування втрат

0,00

8

Перерахування витрат

0,00

9

Планований прибуток, у т.ч.:

58,27

9.1

Податок на прибуток

10,48

9.2

Резервний капітал та дивіденди

0,00

9.3

На здійснення заходів інвестиційної програми (інвестиційна складова), у тому числі:

0,00

9.3.1

На оснащення будівель вузлами комерційного обліку

0,00

9.4

На забезпечення обігових коштів

47,79

9.5

Інше використання прибутку

0,00

10

Тариф на на послугу з постачання теплової енергії, грн/Гкал, без ПДВ

1 252,93

11

Податок на додану вартість

250,59

12

Тариф на послугу з постачання теплової енергії, грн/Гкал, з ПДВ

1 503,52

 

Директор Департаменту економіки
та інвестицій виконавчого органу
Київської міської ради (Київської
міської державної адміністрації)                                    Наталія МЕЛЬНИК

 

 

 

Додаток 42
до розпорядження виконавчого органу
Київської міської ради
(Київської міської державної адміністрації)
____________________ №________

Структура тарифів на послугу з постачання теплової енергії окремо для кожного багатоквартирного будинку, обладнаного системою автономного теплопостачання, без урахування витрат на оснащення будівель вузлами комерційного обліку КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО»
вул. Добрий шлях, 64 

Найменування показників

населення

грн/Гкал

1

2

3

1

Планована виробнича собівартість, у т. ч.:

1 993,80

1.1

Прямі матеріальні витрати, у т. ч.:

1 572,77

1.1.1

На придбання палива

1 184,18

1.1.2

На оплату послуги з транспортування природного газу

26,16

1.1.3

На оплату послуги з розподілу природного газу

52,92

1.1.4

На придбання електроенергії для технологічних потреб

194,78

1.1.5

На холодну воду для технологічних потреб та водовідведення

10,56

1.1.6

Матеріали, запасні частини та інші матеріальні ресурси

104,17

1.2

Прямі витрати на оплату праці

76,05

1.3

Інші прямі витрати, у т. ч.:

198,54

1.3.1

Відрахування на соціальні заходи

16,73

1.3.2

Амортизація

28,04

1.3.3

Інші прямі витрати

153,77

1.4

Загальновиробничі витрати, у т. ч.:

146,44

1.4.1

Витрати на оплату праці

98,62

1.4.2

Відрахування на соціальні заходи

21,70

1.4.3

Інші витрати

26,12

2

Адміністративні витрати, у т. ч.:

33,98

2.1

Витрати на оплату праці

16,92

2.2

Відрахування на соціальні заходи

3,72

2.3

Інші витрати

13,34

3

Витрати на збут, у т. ч.:

0,00

3.1

Витрати на оплату праці

0,00

3.2

Відрахування на соціальні заходи

0,00

3.3

Інші витрати

0,00

4

Інші операційні витрати

0,00

5

Фінансові витрати

0,00

6

Повна собівартість

2 027,78

7

Витрати на відшкодування втрат

0,00

8

Перерахування витрат

0,00

9

Планований прибуток, у т.ч.:

98,92

9.1

Податок на прибуток

17,80

9.2

Резервний капітал та дивіденди

0,00

9.3

На здійснення заходів інвестиційної програми (інвестиційна складова), у тому числі:

0,00

9.3.1

На оснащення будівель вузлами комерційного обліку

0,00

9.4

На забезпечення обігових коштів

81,12

9.5

Інше використання прибутку

0,00

10

Тариф на послугу з постачання теплової енергії, грн/Гкал, без ПДВ

2 126,70

11

Податок на додану вартість

425,34

12

Тариф на послугу з постачання теплової енергії, грн/Гкал, з ПДВ

2 552,04

 

Директор Департаменту економіки
та інвестицій виконавчого органу
Київської міської ради (Київської
міської державної адміністрації)                                    Наталія МЕЛЬНИК

 

 

 

 

Додаток 43
до розпорядження виконавчого органу
Київської міської ради
(Київської міської державної адміністрації)
____________________ №________

Структура тарифів на послугу з постачання теплової енергії окремо для кожного багатоквартирного будинку, обладнаного системою автономного теплопостачання, без урахування витрат на оснащення будівель вузлами комерційного обліку КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО»
вул. Кудрявська, 16

Найменування показників

населення

грн/Гкал

1

2

3

1

Планована виробнича собівартість, у т. ч.:

1 612,56

1.1

Прямі матеріальні витрати, у т. ч.:

1 243,80

1.1.1

На придбання палива

997,37

1.1.2

На оплату послуги з транспортування природного газу

22,03

1.1.3

На оплату послуги з розподілу природного газу

53,06

1.1.4

На придбання електроенергії для технологічних потреб

99,43

1.1.5

На холодну воду для технологічних потреб та водовідведення

4,93

1.1.6

Матеріали, запасні частини та інші матеріальні ресурси

66,98

1.2

Прямі витрати на оплату праці

76,25

1.3

Інші прямі витрати, у т. ч.:

149,19

1.3.1

Відрахування на соціальні заходи

16,78

1.3.2

Амортизація

64,54

1.3.3

Інші прямі витрати

67,87

1.4

Загальновиробничі витрати, у т. ч.:

143,32

1.4.1

Витрати на оплату праці

96,51

1.4.2

Відрахування на соціальні заходи

21,24

1.4.3

Інші витрати

25,57

2

Адміністративні витрати, у т. ч.:

33,26

2.1

Витрати на оплату праці

16,56

2.2

Відрахування на соціальні заходи

3,64

2.3

Інші витрати

13,06

3

Витрати на збут, у т. ч.:

0,00

3.1

Витрати на оплату праці

0,00

3.2

Відрахування на соціальні заходи

0,00

3.3

Інші витрати

0,00

4

Інші операційні витрати

0,00

5

Фінансові витрати

0,00

6

Повна собівартість

1 645,82

7

Витрати на відшкодування втрат

0,00

8

Перерахування витрат

0,00

9

Планований прибуток, у т.ч.:

80,29

9.1

Податок на прибуток

14,45

9.2

Резервний капітал та дивіденди

0,00

9.3

На здійснення заходів інвестиційної програми (інвестиційна складова), у тому числі:

0,00

9.3.1

На оснащення будівель вузлами комерційного обліку

0,00

9.4

На забезпечення обігових коштів

65,84

9.5

Інше використання прибутку

0,00

10

Тариф на послугу з постачання теплової енергії, грн/Гкал, без ПДВ

1 726,11

11

Податок на додану вартість

345,22

12

Тариф на послугу з постачання теплової енергії, грн/Гкал, з ПДВ

2 071,33

 

Директор Департаменту економіки
та інвестицій виконавчого органу
Київської міської ради (Київської
міської державної адміністрації)                                    Наталія МЕЛЬНИК

 

 

 

 

Додаток 44
до розпорядження виконавчого органу
Київської міської ради
(Київської міської державної адміністрації)
____________________ №________

Структура тарифів на послугу з постачання теплової енергії окремо для кожного багатоквартирного будинку, обладнаного системою автономного теплопостачання, без урахування витрат на оснащення будівель вузлами комерційного обліку КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО»
вул. Кудрявська, 27/29

Найменування показників

населення

грн/Гкал

1

2

3

1

Планована виробнича собівартість, у т. ч.:

1 596,19

1.1

Прямі матеріальні витрати, у т. ч.:

1 256,37

1.1.1

На придбання палива

1 050,01

1.1.2

На оплату послуги з транспортування природного газу

23,19

1.1.3

На оплату послуги з розподілу природного газу

52,89

1.1.4

На придбання електроенергії для технологічних потреб

62,36

1.1.5

На холодну воду для технологічних потреб та водовідведення

8,22

1.1.6

Матеріали, запасні частини та інші матеріальні ресурси

59,70

1.2

Прямі витрати на оплату праці

76,00

1.3

Інші прямі витрати, у т. ч.:

146,10

1.3.1

Відрахування на соціальні заходи

16,72

1.3.2

Амортизація

47,89

1.3.3

Інші прямі витрати

81,49

1.4

Загальновиробничі витрати, у т. ч.:

117,72

1.4.1

Витрати на оплату праці

79,28

1.4.2

Відрахування на соціальні заходи

17,44

1.4.3

Інші витрати

21,00

2

Адміністративні витрати, у т. ч.:

27,33

2.1

Витрати на оплату праці

13,61

2.2

Відрахування на соціальні заходи

2,99

2.3

Інші витрати

10,73

3

Витрати на збут, у т. ч.:

0,00

3.1

Витрати на оплату праці

0,00

3.2

Відрахування на соціальні заходи

0,00

3.3

Інші витрати

0,00

4

Інші операційні витрати

0,00

5

Фінансові витрати

0,00

6

Повна собівартість

1 623,52

7

Витрати на відшкодування втрат

0,00

8

Перерахування витрат

0,00

9

Планований прибуток, у т.ч.:

79,20

9.1

Податок на прибуток

14,25

9.2

Резервний капітал та дивіденди

0,00

9.3

На здійснення заходів інвестиційної програми (інвестиційна складова), у тому числі:

0,00

9.3.1

На оснащення будівель вузлами комерційного обліку

0,00

9.4

На забезпечення обігових коштів

64,95

9.5

Інше використання прибутку

0,00

10

Тариф на послугу з постачання теплової енергії, грн/Гкал, без ПДВ

1 702,72

11

Податок на додану вартість

340,54

12

Тариф на послугу з постачання теплової енергії, грн/Гкал, з ПДВ

2 043,26

 

Директор Департаменту економіки
та інвестицій виконавчого органу
Київської міської ради (Київської
міської державної адміністрації)                                    Наталія МЕЛЬНИК

 

 

 

 

Додаток 45
до розпорядження виконавчого органу
Київської міської ради
(Київської міської державної адміністрації)
____________________ №________

Структура тарифів на послугу з постачання теплової енергії окремо для кожного багатоквартирного будинку, обладнаного системою автономного теплопостачання, без урахування витрат на оснащення будівель вузлами комерційного обліку КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО»
вул. Михайла Максимовича, 7

Найменування показників

населення

грн/Гкал

1

2

3

1

Планована виробнича собівартість, у т. ч.:

1149,16

1.1

Прямі матеріальні витрати, у т. ч.:

904,24

1.1.1

На придбання палива

817,80

1.1.2

На оплату послуги з транспортування природного газу

18,06

1.1.3

На оплату послуги з розподілу природного газу

52,91

1.1.4

На придбання електроенергії для технологічних потреб

7,91

1.1.5

На холодну воду для технологічних потреб та водовідведення

2,05

1.1.6

Матеріали, запасні частини та інші матеріальні ресурси

5,51

1.2

Прямі витрати на оплату праці

76,04

1.3

Інші прямі витрати, у т. ч.:

84,47

1.3.1

Відрахування на соціальні заходи

16,73

1.3.2

Амортизація

58,46

1.3.3

Інші прямі витрати

9,28

1.4

Загальновиробничі витрати, у т. ч.:

84,41

1.4.1

Витрати на оплату праці

56,84

1.4.2

Відрахування на соціальні заходи

12,51

1.4.3

Інші витрати

15,06

2

Адміністративні витрати, у т. ч.:

19,59

2.1

Витрати на оплату праці

9,76

2.2

Відрахування на соціальні заходи

2,14

2.3

Інші витрати

7,69

3

Витрати на збут, у т. ч.:

0,00

3.1

Витрати на оплату праці

0,00

3.2

Відрахування на соціальні заходи

0,00

3.3

Інші витрати

0,00

4

Інші операційні витрати

0,00

5

Фінансові витрати

0,00

6

Повна собівартість

1168,75

7

Витрати на відшкодування втрат

0,00

8

Перерахування витрат

0,00

9

Планований прибуток, у т.ч.:

57,01

9.1

Податок на прибуток

10,26

9.2

Резервний капітал та дивіденди

0,00

9.3

На здійснення заходів інвестиційної програми (інвестиційна складова), у тому числі:

0,00

9.3.1

На оснащення будівель вузлами комерційного обліку

0,00

9.4

На забезпечення обігових коштів

46,75

9.5

Інше використання прибутку

0,00

10

Тариф на послугу з постачання теплової енергії, грн/Гкал, без ПДВ

1225,76

11

Податок на додану вартість

245,15

12

Тариф на послугу з постачання теплової енергії, грн/Гкал, з ПДВ

1470,91

 

Директор Департаменту економіки
та інвестицій виконавчого органу
Київської міської ради (Київської
міської державної адміністрації)                                    Наталія МЕЛЬНИК

 

 

 

 

Додаток 46
до розпорядження виконавчого органу
Київської міської ради
(Київської міської державної адміністрації)
____________________ №________

Структура тарифів на послугу з постачання теплової енергії окремо для кожного багатоквартирного будинку, обладнаного системою автономного теплопостачання, без урахування витрат на оснащення будівель вузлами комерційного обліку КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО»
вул. Шполянська, 6-а

Найменування показників

населення

грн/Гкал

1

2

3

1

Планована виробнича собівартість, у т. ч.:

1 714,76

1.1

Прямі матеріальні витрати, у т. ч.:

1 053,79

1.1.1

На придбання палива

947,38

1.1.2

На оплату послуги з транспортування природного газу

0,00

1.1.3

На оплату послуги з розподілу природного газу

0,00

1.1.4

На придбання електроенергії для технологічних потреб

86,77

1.1.5

На холодну воду для технологічних потреб та водовідведення

4,03

1.1.6

Матеріали, запасні частини та інші матеріальні ресурси

15,61

1.2

Прямі витрати на оплату праці

76,16

1.3

Інші прямі витрати, у т. ч.:

458,86

1.3.1

Відрахування на соціальні заходи

16,76

1.3.2

Амортизація

240,09

1.3.3

Інші прямі витрати

202,01

1.4

Загальновиробничі витрати, у т. ч.:

125,95

1.4.1

Витрати на оплату праці

84,82

1.4.2

Відрахування на соціальні заходи

18,66

1.4.3

Інші витрати

22,47

2

Адміністративні витрати, у т. ч.:

29,24

2.1

Витрати на оплату праці

14,56

2.2

Відрахування на соціальні заходи

3,20

2.3

Інші витрати

11,48

3

Витрати на збут, у т. ч.:

0,00

3.1

Витрати на оплату праці

0,00

3.2

Відрахування на соціальні заходи

0,00

3.3

Інші витрати

0,00

4

Інші операційні витрати

0,00

5

Фінансові витрати

0,00

6

Повна собівартість

1 744,00

7

Витрати на відшкодування втрат

0,00

8

Перерахування витрат

0,00

9

Планований прибуток, у т.ч.:

85,07

9.1

Податок на прибуток

15,31

9.2

Резервний капітал та дивіденди

0,00

9.3

На здійснення заходів інвестиційної програми (інвестиційна складова), у тому числі:

0,00

9.3.1

На оснащення будівель вузлами комерційного обліку

0,00

9.4

На забезпечення обігових коштів

69,76

9.5

Інше використання прибутку

0,00

10

Тариф на послугу з постачання теплової енергії, грн/Гкал, без ПДВ

1 829,07

11

Податок на додану вартість

365,81

12

Тариф на на послугу з постачання теплової енергії, грн/Гкал, з ПДВ

2 194,88

 

Директор Департаменту економіки
та інвестицій виконавчого органу
Київської міської ради (Київської
міської державної адміністрації)                                    Наталія МЕЛЬНИК

 

 

 

 

Додаток 47
до розпорядження виконавчого органу
Київської міської ради
(Київської міської державної адміністрації)
____________________ №________

Структура тарифів на послугу з постачання теплової енергії окремо для кожного багатоквартирного будинку, обладнаного системою автономного теплопостачання, без урахування витрат на оснащення будівель вузлами комерційного обліку КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО»
узвіз Кудрявський, 2

Найменування показників

населення

грн/Гкал

1

2

3

1

Планована виробнича собівартість, у т. ч.:

1 536,17

1.1

Прямі матеріальні витрати, у т. ч.:

1 217,11

1.1.1

На придбання палива

942,75

1.1.2

На оплату послуги з транспортування природного газу

20,82

1.1.3

На оплату послуги з розподілу природного газу

52,97

1.1.4

На придбання електроенергії для технологічних потреб

135,36

1.1.5

На холодну воду для технологічних потреб та водовідведення

3,15

1.1.6

Матеріали, запасні частини та інші матеріальні ресурси

62,06

1.2

Прямі витрати на оплату праці

76,11

1.3

Інші прямі витрати, у т. ч.:

123,02

1.3.1

Відрахування на соціальні заходи

16,75

1.3.2

Амортизація

50,91

1.3.3

Інші прямі витрати

55,36

1.4

Загальновиробничі витрати, у т. ч.:

119,93

1.4.1

Витрати на оплату праці

80,77

1.4.2

Відрахування на соціальні заходи

17,77

1.4.3

Інші витрати

21,39

2

Адміністративні витрати, у т. ч.:

27,84

2.1

Витрати на оплату праці

13,86

2.2

Відрахування на соціальні заходи

3,05

2.3

Інші витрати

10,93

3

Витрати на збут, у т. ч.:

0,00

3.1

Витрати на оплату праці

0,00

3.2

Відрахування на соціальні заходи

0,00

3.3

Інші витрати

0,00

4

Інші операційні витрати

0,00

5

Фінансові витрати

0,00

6

Повна собівартість

1 564,01

7

Витрати на відшкодування втрат

0,00

8

Перерахування витрат

0,00

9

Планований прибуток, у т.ч.:

76,30

9.1

Податок на прибуток

13,73

9.2

Резервний капітал та дивіденди

0,00

9.3

На здійснення заходів інвестиційної програми (інвестиційна складова), у тому числі:

0,00

9.3.1

На оснащення будівель вузлами комерційного обліку

0,00

9.4

На забезпечення обігових коштів

62,57

9.5

Інше використання прибутку

0,00

10

Тариф на на послугу з постачання теплової енергії, грн/Гкал, без ПДВ

1 640,31

11

Податок на додану вартість

328,06

12

Тариф на послугу з постачання теплової енергії, грн/Гкал, з ПДВ

1 968,37

 

Директор Департаменту економіки
та інвестицій виконавчого органу
Київської міської ради (Київської
міської державної адміністрації)                                    Наталія МЕЛЬНИК

 

 

 

 

 

Додаток 48
до розпорядження виконавчого органу
Київської міської ради
(Київської міської державної адміністрації)
____________________ №________

Структури тарифів на послугу з постачання гарячої води з урахуванням витрат на утримання та ремонт центральних теплових пунктів, без урахування витрат на утримання та ремонт індивідуальних теплових пунктів, з урахуванням витрат на оснащення будівель вузлами комерційного обліку КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО»

Найменування показників

населення

грн/м³

1

Планована виробнича собівартість, у тому числі:

85,53

1.1

Прямі матеріальні витрати, у тому числі:

85,53

1.1.1

На придбання теплової енергії для надання послуг з постачання гарячої води

74,41

1.1.2

На питну воду для надання послуг з постачання гарячої води

11,12

2

Повна планована собівартість

85,53

3

Перерахування витрат

0,00

4

Планований прибуток, у тому числі:

5,66

4.1

Прибуток у тарифі на теплову енергію для потреб відповідної категорії споживачів

4,64

4.2

Податок на прибуток

1,02

5

Тариф на послугу з постачання гарячої води, грн/м³, без ПДВ

91,19

6

Податок на додану вартість

18,24

7

Тариф на послугу з постачання гарячої води, грн/м³, з ПДВ

109,43

 

Директор Департаменту економіки
та інвестицій виконавчого органу
Київської міської ради (Київської
міської державної адміністрації)                                    Наталія МЕЛЬНИК

 

 

 

 

 

Додаток 49
до розпорядження виконавчого органу
Київської міської ради
(Київської міської державної адміністрації)
____________________ №________

Структури тарифів на послугу з постачання гарячої води з урахуванням витрат на утримання та ремонт центральних теплових пунктів, без урахування витрат на утримання та ремонт індивідуальних теплових пунктів, без урахування витрат на оснащення будівель вузлами комерційного обліку КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО»

Найменування показників

населення

грн/м³

1

Планована виробнича собівартість, у тому числі:

85,46

1.1

Прямі матеріальні витрати, у тому числі:

85,46

1.1.1

На придбання теплової енергії для надання послуг з постачання гарячої води

74,34

1.1.2

На питну воду для надання послуг з постачання гарячої води

11,12

2

Повна планована собівартість

85,46

3

Перерахування витрат

0,00

4

Планований прибуток, у тому числі:

3,51

4.1

Прибуток у тарифі на теплову енергію для потреб відповідної категорії споживачів

2,88

4.2

Податок на прибуток

0,63

5

Тариф на послугу з постачання гарячої води, грн/м³, без ПДВ

88,97

6

Податок на додану вартість

17,79

7

Тариф на послугу з постачання гарячої води, грн/м³, з ПДВ

106,76

 

Директор Департаменту економіки
та інвестицій виконавчого органу
Київської міської ради (Київської
міської державної адміністрації)                                    Наталія МЕЛЬНИК

 

 

 

 

 

Додаток 50
до розпорядження виконавчого органу
Київської міської ради
(Київської міської державної адміністрації)
____________________ №________

Структури тарифів на послугу з постачання гарячої води без урахування витрат на утримання та ремонт центральних теплових пунктів, з урахуванням витрат на утримання та ремонт індивідуальних теплових пунктів, з урахуванням витрат на оснащення будівель вузлами комерційного обліку КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО»

Найменування показників

населення

грн/м³

1

Планована виробнича собівартість, у тому числі:

93,80

1.1

Прямі матеріальні витрати, у тому числі:

93,80

1.1.1

На придбання теплової енергії для надання послуг з постачання гарячої води

82,68

1.1.2

На питну воду для надання послуг з постачання гарячої води

11,12

2

Повна планована собівартість

93,80

3

Перерахування витрат

0,00

4

Планований прибуток, у тому числі:

6,06

4.1

Прибуток у тарифі на теплову енергію для потреб відповідної категорії споживачів

4,97

4.2

Податок на прибуток

1,09

5

Тариф на послугу з постачання гарячої води, грн/м³, без ПДВ

99,86

6

Податок на додану вартість

19,97

7

Тариф на послугу з постачання гарячої води, грн/м³, з ПДВ

119,83

 

Директор Департаменту економіки
та інвестицій виконавчого органу
Київської міської ради (Київської
міської державної адміністрації)                                    Наталія МЕЛЬНИК

 

 

 

 

Додаток 51
до розпорядження виконавчого органу
Київської міської ради
(Київської міської державної адміністрації)
____________________ №________

Структури тарифів на послугу з постачання гарячої води без урахування витрат на утримання та ремонт центральних теплових пунктів, з урахуванням витрат на утримання та ремонт індивідуальних теплових пунктів, без урахування витрат на оснащення будівель вузлами комерційного обліку КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО»

Найменування показників

населення

грн/м³

1

Планована виробнича собівартість, у тому числі:

93,86

1.1

Прямі матеріальні витрати, у тому числі:

93,86

1.1.1

На придбання теплової енергії для надання послуг з постачання гарячої води

82,74

1.1.2

На питну воду для надання послуг з постачання гарячої води

11,12

2

Повна планована собівартість

93,86

3

Перерахування витрат

0,00

4

Планований прибуток, у тому числі:

3,92

4.1

Прибуток у тарифі на теплову енергію для потреб відповідної категорії споживачів

3,21

4.2

Податок на прибуток

0,71

5

Тариф на послугу з постачання гарячої води, грн/м³, без ПДВ

97,78

6

Податок на додану вартість

19,56

7

Тариф на послугу з постачання гарячої води, грн/м³, з ПДВ

117,34

 

Директор Департаменту економіки
та інвестицій виконавчого органу
Київської міської ради (Київської
міської державної адміністрації)                                    Наталія МЕЛЬНИК

 

 

 

 

 

Додаток 52
до розпорядження виконавчого органу
Київської міської ради
(Київської міської державної адміністрації)
____________________ №________

Структури тарифів на послугу з постачання гарячої води без урахування витрат на утримання та ремонт центральних теплових пунктів, без урахування витрат на утримання та ремонт індивідуальних теплових пунктів, з урахуванням витрат на оснащення будівель вузлами комерційного обліку КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО»

Найменування показників

населення

грн/м³

1

Планована виробнича собівартість, у тому числі:

85,65

1.1

Прямі матеріальні витрати, у тому числі:

85,65

1.1.1

На придбання теплової енергії для надання послуг з постачання гарячої води

74,53

1.1.2

На питну воду для надання послуг з постачання гарячої води

11,12

2

Повна планована собівартість

85,65

3

Перерахування витрат

0,00

4

Плановий прибуток, у тому числі:

5,66

4.1

Прибуток у тарифі на теплову енергію для потреб відповідної категорії споживачів

4,64

4.2

Податок на прибуток

1,02

5

Тариф на послугу з постачання гарячої води, грн/м³, без ПДВ

91,31

6

Податок на додану вартість

18,26

7

Тариф на послугу з постачання гарячої води, грн/м³, з ПДВ

109,57

 

Директор Департаменту економіки
та інвестицій виконавчого органу
Київської міської ради (Київської
міської державної адміністрації)                                    Наталія МЕЛЬНИК

 

 

 

 

 

Додаток 53
до розпорядження виконавчого органу
Київської міської ради
(Київської міської державної адміністрації)
____________________ №________

Структури тарифів на послугу з постачання гарячої води без урахування витрат на утримання та ремонт центральних теплових пунктів, без урахування витрат на утримання та ремонт індивідуальних теплових пунктів, без урахування витрат на оснащення будівель вузлами комерційного обліку КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО»

Найменування показників

населення

грн/м³

1

Планована виробнича собівартість, у тому числі:

85,82

1.1

Прямі матеріальні витрати, у тому числі:

85,82

1.1.1

На придбання теплової енергії для надання послуг з постачання гарячої води

74,70

1.1.2

На питну воду для надання послуг з постачання гарячої води

11,12

2

Повна планована собівартість

85,82

3

Перерахування витрат

0,00

4

Планований прибуток, у тому числі:

3,52

4.1

Прибуток у тарифі на теплову енергію для потреб відповідної категорії споживачів

2,89

4.2

Податок на прибуток

0,63

5

Тариф на послугу з постачання гарячої води, грн/м³, без ПДВ

89,34

6

Податок на додану вартість

17,86

7

Тариф на послугу з постачання гарячої води, грн/м³, з ПДВ

107,20

 

Директор Департаменту економіки
та інвестицій виконавчого органу
Київської міської ради (Київської
міської державної адміністрації)                                    Наталія МЕЛЬНИК

 

 

 

 

 

Додаток 54
до розпорядження виконавчого органу
Київської міської ради
(Київської міської державної адміністрації)
____________________ №________

Структури тарифів на послугу з постачання гарячої води, що виробляється за допомогою системи автономного теплопостачання, без урахування витрат на оснащення будівель вузлами комерційного обліку окремо для кожного багатоквартирного будинку КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО»
вул. Боткіна, 4 

Найменування показників

населення

грн/м³

1

2

3

1

Планована виробнича собівартість, у тому числі:

64,73

1.1

Прямі матеріальні витрати, у тому числі:

64,73

1.1.1

На придбання теплової енергії для надання послуг з постачання гарячої води

53,61

1.1.2

На питну воду для надання послуг з постачання гарячої води

11,12

2

Повна планована собівартість

64,73

3

Перерахування витрат

0,00

4

Планований прибуток, у тому числі:

2,61

4.1

Прибуток у тарифі на теплову енергію для потреб відповідної категорії споживачів

2,14

4.2

Податок на прибуток

0,47

5

Тариф на послугу з постачання гарячої води, грн/м³, без ПДВ

67,34

6

Податок на додану вартість

13,47

7

Тариф на послугу з постачання гарячої води, грн/м³, з ПДВ

80,81

 

Директор Департаменту економіки
та інвестицій виконавчого органу
Київської міської ради (Київської
міської державної адміністрації)                                    Наталія МЕЛЬНИК

 

 

 

 

 

Додаток 55
до розпорядження виконавчого органу
Київської міської ради
(Київської міської державної адміністрації)
____________________ №________

Структури тарифів на послугу з постачання гарячої води, що виробляється за допомогою системи автономного теплопостачання, без урахування витрат на оснащення будівель вузлами комерційного обліку окремо для кожного багатоквартирного будинку КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО»
вул. Добрий шлях, 64 

Найменування показників

населення

грн/м³

1

2

3

1

Планована виробнича собівартість, у тому числі:

101,98

1.1

Прямі матеріальні витрати, у тому числі:

101,98

1.1.1

На придбання теплової енергії для надання послуг з постачання гарячої води

90,86

1.1.2

На питну воду для надання послуг з постачання гарячої води

11,12

2

Повна планована собівартість

101,98

3

Перерахування витрат

0,00

4

Планований прибуток, у тому числі:

4,43

4.1

Прибуток у тарифі на теплову енергію для потреб відповідної категорії споживачів

3,63

4.2

Податок на прибуток

0,80

5

Тариф на послугу з постачання гарячої води, грн/м³, без ПДВ

106,41

6

Податок на додану вартість

21,28

7

Тариф на послугу з постачання гарячої води, грн/м³, з ПДВ

127,69

 

Директор Департаменту економіки
та інвестицій виконавчого органу
Київської міської ради (Київської
міської державної адміністрації)                                    Наталія МЕЛЬНИК

 

 

 

 

 

 

Додаток 56
до розпорядження виконавчого органу
Київської міської ради
(Київської міської державної адміністрації)
____________________ №________

Структури тарифів на послугу з постачання гарячої води, що виробляється за допомогою системи автономного теплопостачання, без урахування витрат на оснащення будівель вузлами комерційного обліку окремо для кожного багатоквартирного будинку КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО»
вул. Кудрявська, 27/29 

Найменування показників

населення

грн/м³

1

2

3

1

Планована виробнича собівартість, у тому числі:

83,31

1.1

Прямі матеріальні витрати, у тому числі:

83,31

1.1.1

На придбання теплової енергії для надання послуг з постачання гарячої води

72,19

1.1.2

На питну воду для надання послуг з постачання гарячої води

11,12

2

Повна планована собівартість

83,31

3

Перерахування витрат

0,00

4

Планований прибуток, у тому числі:

3,52

4.1

Прибуток у тарифі на теплову енергію для потреб відповідної категорії споживачів

2,89

4.2

Податок на прибуток

0,63

5

Тариф на послугу з постачання гарячої води, грн/м³, без ПДВ

86,83

6

Податок на додану вартість

17,37

7

Тариф на послугу з постачання гарячої води, грн/м³, з ПДВ

104,20

 

Директор Департаменту економіки
та інвестицій виконавчого органу
Київської міської ради (Київської
міської державної адміністрації)                                    Наталія МЕЛЬНИК

 

 

 

 

 

Додаток 57
до розпорядження виконавчого органу
Київської міської ради
(Київської міської державної адміністрації)
____________________ №________

Структури тарифів на послугу з постачання гарячої води, що виробляється за допомогою системи автономного теплопостачання, без урахування витрат на оснащення будівель вузлами комерційного обліку окремо для кожного багатоквартирного будинку КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО»
вул. Михайла Максимовича, 7 

Найменування показників

населення

грн/м³

1

2

3

1

Планована виробнича собівартість, у тому числі:

63,49

1.1

Прямі матеріальні витрати, у тому числі:

63,49

1.1.1

На придбання теплової енергії для надання послуг з постачання гарячої води

52,37

1.1.2

На питну воду для надання послуг з постачання гарячої води

11,12

2

Повна планована собівартість

63,49

3

Перерахування витрат

0,00

4

Планований прибуток, у тому числі:

2,55

4.1

Прибуток у тарифі на теплову енергію для потреб відповідної категорії споживачів

2,09

4.2

Податок на прибуток

0,46

5

Тариф на послугу з постачання гарячої води, грн/м³, без ПДВ

66,04

6

Податок на додану вартість

13,21

7

Тариф на послугу з постачання гарячої води, грн/м³, з ПДВ

79,25

 

Директор Департаменту економіки
та інвестицій виконавчого органу
Київської міської ради (Київської
міської державної адміністрації)                                    Наталія МЕЛЬНИК

 

 

 

 

 

Додаток 58
до розпорядження виконавчого органу
Київської міської ради
(Київської міської державної адміністрації)
____________________ №________

Структури тарифів на послугу з постачання гарячої води, що виробляється за допомогою системи автономного теплопостачання, без урахування витрат на оснащення будівель вузлами комерційного обліку окремо для кожного багатоквартирного будинку КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО»
вул. Шполянська, 6-а 

Найменування показників

населення

грн/м³

1

2

3

1

Планована виробнича собівартість, у тому числі:

97,09

1.1

Прямі матеріальні витрати, у тому числі:

97,09

1.1.1

На придбання теплової енергії для надання послуг з постачання гарячої води

85,97

1.1.2

На питну воду для надання послуг з постачання гарячої води

11,12

2

Повна планована собівартість

97,09

3

Перерахування витрат

0,00

4

Планований прибуток, у тому числі:

4,20

4.1

Прибуток у тарифі на теплову енергію для потреб відповідної категорії споживачів

3,44

4.2

Податок на прибуток

0,76

5

Тариф на послугу з постачання гарячої води, грн/м³, без ПДВ

101,29

6

Податок на додану вартість

20,26

7

Тариф на послугу з постачання гарячої води, грн/м³, з ПДВ

121,55

 

Директор Департаменту економіки
та інвестицій виконавчого органу
Київської міської ради (Київської
міської державної адміністрації)                                    Наталія МЕЛЬНИК

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]