Версія для людей із вадами зору

У лютому 2018 року

Звіти про опрацювання запитів на отримання публічної інформації
Дата оприлюднення
02 березня 2018року

У лютому 2018 року до виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) надійшло 502 запити на отримання публічної інформації. Всі запити були зареєстровані в управлінні інформаційного забезпечення та доступу до публічної інформації апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

За формою надходження:

  • Електронною поштою – 270 запитів;
  • Через органи влади – 99 запитів;
  • Особисто – 84 запити;
  • Поштою – 35 запитів;
  • Від інших органів, установ, організацій – 8 запитів;
  • Усно (телефоном) – 6 запитів.

Найбільша кількість запитів надійшла від фізичних осіб – 356 запитів.

Також запити надійшли від юридичних осіб – 146 запитів та від об’єднання громадян без статусу юридичної особи – 21 запит.

Запитувачів цікавила: інформація довідково-енциклопедичного характеру – 24 запити; правова інформація – 12 запитів; науково-технічна інформація – 9 запитів; статистична інформація – 1 запит; інформація про товар – 1 запит; інформація про стан довкілля – 1 запит; податкова інформація – 1 запит та інші види інформації – 453 запити.

Відповідно до частини другої статті другої Закону України «Про доступ до публічної інформації» 12 листів було розглянуто відповідно до Закону України «Про звернення громадян».

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua