Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Щомісячна матеріальна допомога дітям

ЩОМІСЯЧНА МАТЕРІАЛЬНА ДОПОМОГА ДІТЯМ КИЯН - ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

ПІДСТАВА

Рішення Київської міської ради від 03.03.2016 року № 118/118 «Про надання додаткових пільг та гарантій сім'ям киян - Героїв Небесної Сотні та киянам - постраждалим учасникам Революції Гідності».

КАТЕГОРІЇ ОСІБ

неповнолітні діти, в тому числі пасинки, падчерки.

НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ

Щомісячна матеріальна допомога неповнолітнім дітям, пасинкам, падчеркам киян - Героїв Небесної Сотні надається на підставі заяви одного з батьків або особи, що їх замінює, до якої додаються:

  • копія паспорта громадянина України;
  • копія документа, що підтверджує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку у паспорті);
  • копія свідоцтва про народження дитини, пасинка, падчерки або копія документа, що посвідчує усиновлення;
  • копія довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи (для внутрішньо переміщених осіб);
  • документ, який підтверджує, що Герой Небесної Сотні на момент своєї загибелі був зареєстрований та проживав у місті Києві;
  • довідка з місця навчання (за необхідності).

Департамент соціальної політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) додає до зазначених документів інформацію про наявність особи, яка звернулась або члени сім'ї якої звернулись за призначенням щорічної або щомісячної матеріальної допомоги у Списку осіб, смерть яких пов'язана з участю в масових акціях громадського протесту, що відбулися у період з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року, члени сімей яких мають право на одержання одноразової грошової допомоги та доплати до пенсії у зв'язку з втратою годувальника, затвердженому наказом Міністерства соціальної політики України від 08 травня 2014 року N 278, а також у списку осіб, яким посмертно присвоєно звання Герой України за громадянську мужність, патріотизм, героїчне відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, самовіддане служіння Українському народові, виявлені під час Революції Гідності.

ПРОЦЕДУРА

Управління праці та соціального захисту населення районної в місті Києві державної адміністрації, до якого надійшла заява про надання щомісячної матеріальної допомоги, використовує інформацію про склад сім'ї заявника, що зареєстровані на одній житловій площі, з інформаційної системи "Реєстр територіальної громади міста Києва".

Щомісячна матеріальна допомога надається на підставі наданих документів, передбачених цим Порядком, відповідно до наказу директора Департаменту соціальної політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) не пізніше 10 днів з моменту реєстрації відповідної заяви.

Виплата щомісячної адресної матеріальної допомоги здійснюється до досягнення отримувачем щомісячної матеріальної допомоги 18-річного віку та припиняється з 1 числа наступного за цієї подією місяця.

У разі навчання отримувача щомісячної матеріальної допомоги за денною формою навчання у вищих навчальних закладах I - IV рівня акредитації та професійно-технічних навчальних закладах виплата щомісячної адресної матеріальної допомоги продовжується до закінчення навчання в цих навчальних закладах, але не довше ніж до досягнення отримувачем щомісячної матеріальної допомоги 23 років.

РОЗМІР

Розмір щомісячної матеріальної допомоги визначається щорічно розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) за поданням Департаменту соціальної політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

УПОВНОВАЖЕНИЙ ОРГАН

Департамент соціальної політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

Центр по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат за адресою проспект Комарова, 7, каб. 116, телефон для довідок: (044) 408 74 44.

Дізнатись більше про виплати чи отримати консультацію з інших питань можна, звернувшись до:

  • Центру допомоги учасників АТО за адресою: вул. Хрещатик, 36, каб.115, телефон для довідок (044) 202 76 93, (067) 242 37 18;
  • Центру по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат за адресою: проспект Комарова, 7, каб. 116, телефон для довідок: (044) 408 74 44.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]