Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Звіти та інфографіка

На виконання доручення Київського міського голови Кличка В.В. Київська міська рада, виконавчий орган Київської міської ради (Київська міська державна адміністрація) оприлюднюють звіти та іншу інформацію про надання міських пільг та гарантій киянам-членам сімей Героїв Небесної Сотні та киянам-постраждалим учасникам Революції Гідності.

Відповідно до частини п'ятої статті 6 Закону України "Про доступ до публічної інформації" не може бути обмежено доступ до інформації про розпорядження бюджетними коштами, володіння, користування чи розпорядження державним, комунальним майном, у тому числі до копій відповідних документів, умови отримання цих коштів чи майна, прізвища, імена, по батькові фізичних осіб та найменування юридичних осіб, які отримали ці кошти або майно. При дотриманні вимог, передбачених частиною другою цієї статті, зазначене положення не поширюється на випадки, коли оприлюднення або надання такої інформації може завдати шкоди інтересам національної безпеки, оборони, розслідуванню чи запобіганню злочину.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]