Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Повідомити про корупцію

Управління з питань запобігання та виявлення корупції апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) є самостійним та функціонально незалежним  структурним підрозділом апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), утвореним з метою організації та здійснення заходів із запобігання та виявлення корупції.

До повноважень управління з питань запобігання та виявлення корупції належать отримання та розгляд повідомлень про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції», здійснення співпраці з викривачами.

Інформація для здійснення повідомлення має бути відома викривачу у зв’язку з його трудовою, професійною, господарською, громадською, науковою діяльністю, проходженням ним служби чи навчання або його участю у передбачених законодавством процедурах, які є обов’язковими для початку такої діяльності, проходження служби чи навчання.

Повідомлення має містити фактичні дані, що підтверджують можливе вчинення корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції», які можуть бути перевірені, зокрема, відомості про обставини правопорушення, місце і час його вчинення, особу, яка вчинила правопорушення тощо.

Повідомлення може бути здійснене викривачем без зазначення авторства (анонімно).

Повідомлення можна подати через спеціальну телефонну лінію, офіційний вебсайт, захищену електронну пошту.

Спеціальна телефонна лінія, за якою приймаються повідомлення: +38(067) 242-32-70

Режим роботи на період дії карантину:
Понеділок – четвер 08:00 – 17:00, п’ятниця  08:00 - 15:45
Обідня перерва 12:00 – 12:45

Захищена електронна поштова скринька, за якою приймаються повідомлення: [email protected].

Повідомити через офіційний вебсайт можливо шляхом заповнення запропонованої  форми.

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]