Версія для людей із вадами зору

Віталій Кличко: «Силовики не навели доказів корупції, нібито знайдених під час обшуку в «Київавтодорі»

24 березня 2017 року, 18:48

 

Силовики не навели жодних доказів корупційних дій, нібито знайдених під час обшуку в «Київавтодорі». Про це Київський міський голова Віталій Кличко заявив у ефірі телеканалу «Newsone».

«Я був дуже здивований, коли побачив у ЗМІ фотографії із горами готівки та купою печаток. Пролунали звинувачення, що було знайдено багато доказів корупції, – розповів Віталій Кличко. – Ми готові до співпраці, але питання в тому, що протоколи обшуку в «Київавтодорі», підписані слідчими, показують, що ні готівки, ні «чорної» бухгалтерії, ні коштовностей на підприємстві не було знайдено. І тому дуже дивно, коли з одного боку ми маємо інформацію, що нібито знайдені докази, а з іншого – є документи, які говорять про протилежне. Тому ми вимагаємо пояснень та хочемо чітко розуміти, що відбулося».

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua