Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Повідомити про корупцію

Департамент з питань запобігання та виявлення корупції виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) є самостійним та функціонально незалежним структурним підрозділом виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), утвореним для здійснення контролю за дотриманням антикорупційного законодавства у виконавчому органі Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

До повноважень Департаменту з питань запобігання та виявлення корупції належить розгляд повідомлень про порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» у виконавчому органі Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), за дорученням Київського міського голови, у районних в місті Києві державних адміністраціях, на підприємствах, в установах, організаціях територіальної громади Києва та здійснення співпраці з викривачами.

Інформація для здійснення повідомлення має бути відома викривачу у зв’язку з його трудовою, професійною, господарською, громадською, науковою діяльністю, проходженням ним служби чи навчання або його участю в передбачених законодавством процедурах, які є обов’язковими для початку такої діяльності, проходження служби чи навчання.

Повідомлення має містити фактичні дані, що підтверджують можливе вчинення корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції», які можуть бути перевірені, зокрема, будь-які відомості та/або дані, які відомі особі.

Викривач може лишити повідомлення без зазначення авторства (анонімно).

Повідомлення можна подати через спеціальну телефонну лінію, офіційний вебсайт, захищену електронну пошту.

Режим роботи Департаменту

Понеділок – четвер: 08:00 – 17:00, п’ятниця: 08:00 – 15:45.

Обідня перерва: 12:00 – 12:45.

Спеціальна телефонна лінія, за якою приймаються повідомлення: 096-644-11-69.

Захищена електронна поштова скринька, за якою приймаються повідомлення: [email protected]

Повідомити про можливе вчинення корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення також можна через офіційний вебсайт, заповнивши форму нижче.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]