Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Нелегальна чи неналежна реклама. Що робити?

ГУ Держпродспоживслужби в м. Києві здійснюється контроль за дотриманням законодавства про рекламу. Так, до управління необхідно звертатись у випадках:

  • коли реклама підриває довіру суспільства до реклами;

  • коли реклама не відповідає принципам добросовісної конкуренції;

  • якщо реклама містить інформацію або зображення, які порушують етичні, гуманістичні, моральні норми, нехтують правилами пристойності, не враховують особливу чутливість дітей та завдає їм шкоду тощо.

Наприклад, заборонено, щоб реклама алкогольних напоїв та тютюнових виробів розміщувалась поблизу навчальних закладів. Як скласти звернення до ГУ Держпродспоживслужби в м. Києві  читайте за посиланням чи телефонуйте за консультацією до управління за номером (044)4869585.

Щоб повідомити про незаконне розміщення реклами можете звернутись до КП «Київрекламa» через модуль сповіщення про об’єкти, які слід демонтувати чи перевірити законність їх встановлення. Також на сайті підприємства діє інтерактивна карта рекламних засобів, на яку нанесені місця розташування рекламних носіїв міста з зазначенням наявності дозволу. За інформацією звертайтесь за номером (044)4814721.

Також консультацію можна отримати за телефоном Контактного центра міста Києва 1551(зі стаціонарного) та (044)2057337 (з мобільного).

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]