Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Як закрити ФОП?

Згідно Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», щоб закрити ФОП, необхідно:

1. Державна реєстрація  припинення підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця здійснюється відділами з питань державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців  через Центри надання адміністративних послуг районних в місті Києві державних адміністрацій.

2. Фізична особа-підприємець повинна закрити усі відкриті рахунки в банках для зарахування коштів на ім’я ФОП.

3. До Державної фіксальної служби України:

4. Пенсійний фонд України

Після перевірки орган ПФУ видає довідку про відсутність заборгованостей.

  • Якщо ФОП має найманих робітників:

    • ПФУ проводить документальну перевірку щодо правильності обчислення та сплати внесків у 10-денний строк. На підставі виданого акта перевірки проводяться остаточні розрахунки з Пенсійним фондом.

Інформацію щодо порядку отримання зазначеної адміністративної послуги розміщено на  Офіційному веб-порталі адміністративних послуг Києва, де можна також ознайомитись з інформаційними картками залежно від району.

Для отримання консультацій звертайтесь до Центру надання адміністративних послуг м.Києва за номером (044)202-60-39,  kyivcnap.gov.ua,  [email protected]  або сторінку у соціальній мережі Фейсбук fb.com/MDCKyiv.

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]