Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Як доїхати до аеропорту «Бориспіль»?

Для зручності пасажирів міжнародний аеропорт «Бориспіль» пропонує користуватись автобусним сервісом Sky Bus, яким можна дістатись до аеропорту та з аеропорту. На сайті також можна ознайомитись з іншими автобусними перевізниками, що реалізують свої послуги в аеропорту. Телефон довідкової аеропорту – (044) 363 77 77.

З Міжнародного аеропорту «Бориспіль» до Києва (через станцію метро «Харківська» до Південного вокзалу залізничної станції Київ-Пасажирський) можна дістатися автобусами Sky Bus, що відправляються з терміналів В, D. До аеропорту автобуси відправляються від Південного залізничного вокзалу, в касі №3 якого можна придбати квиток.

Детальніше про трансфер з аеропорту, розклад руху автобусів, вартість та умови надання послуг перевізника, як придбати квиток можна дізнатись на сайті SkyBus. Телефон служби підтримки (044) 225 06 60. Інформацію щодо відправлення та прибуття автобусів Sky Bus можна отримати цілодобово за номером (095) 431 07 17.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]