Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

19 травня Віталій Кличко візьме участь у Велодні та привітає учасників Кубку відкриття сезону – 2018 на столичному велотреку

(подію завершено)

19
травня субота
час проведення 10:00

У суботу, 19 травня, мер столиці Віталій Кличко візьме участь у київському Велодні. Це спортивне свято у столиці відбудеться вже в 12-й раз. Очікується, що участь у ньому візьмуть понад 6 тисяч велосипедистів.

Старт із Європейської площі столиці. Там о 10:30 розпочнеться традиційний флешмоб: учасники на знак пошани до своїх велосипедів одночасно піднімуть їх угору над собою.

Після традиційного групового фото старт велопараду дасть мер Києва Віталій Кличко, а очолять найпочесніші гості — діти зі своїми батьками. Мета цієї суспільної акції — популяризувати такий екологічний вид транспорту, як велосипед.

Веломаршрут розпочинатиметься із Європейської площі. Далі колона проїде Володимирським узвозом через Поштову площу, вулицю Набережно-Хрещатицьку, Гаванський міст. Фінішує Велодень у парку «Муромець» на Трухановому острові (колишній парк Дружби народів). Там відбудеться велоквест, велоконкурси, працюватиме дитяча розважальна зона.

Брифінг для преси розпочнеться о 10:20 на Європейській площі біля Національної філармонії (Володимирський узвіз, 2).

Телефон для акредитації: +38063-344-40-05 (Анна Даниленко), офіційний сайт Велодня: http://bikeday.kiev.ua/

Об 11:30 Віталій Кличко привітає учасників Кубку Відкриття сезону – 2018 на столичному велотреку. Змагання, які триватимуть три дні, присвячені річниці відкриття Київського велотреку після реконструкції у 2017 році. Саме тоді відбулися перші змагання на оновленому велотреку.

Участь у Кубку візьмуть понад 100 спортсменів із України, а також команди з Білорусі та Польщі. Це перші змагання сезону-2018. Вони розраховані на професійних спортсменів, юніорів, вихованців спортшкіл та любителів, які змагатимуться у різних категоріях. Візьмуть у змаганнях участь і діти, які рік тому почали навчатися у велошколі, відкритій на базі Київського велотреку.

Телефон для акредитації: (044) 202-74-88, 202-74-33 або [email protected].

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]