Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

20 березня обговорюватимуть проект нової редакції Концепції Статуту територіальної громади міста Києва

(подію завершено)

20
березня понеділок
час проведення 10:00
вул. Хрещатик, 36, каб. № 1017 

У понеділок, 20 березня, о 10:00 відбудеться засідання тимчасової робочої групи з обговорення проекту нової редакції Концепції Статуту територіальної громади міста Києва. Доповідачі: Олександр Батанов − доктор юридичних наук, професор, провідний науковий співробітник Інституту держави і права ім. В. М. Корецького НАН України.

Під час засідання за «круглим столом» обговорюватимуть такі розділи: «Загальні положення», «Правова основа Статуту», «Внесення змін до Статуту», «Прикінцеві положення» проекту нової редакції Концепції Статуту територіальної громади міста Києва.

Взяти безпосередню участь у обговоренні зазначених розділів проекту Концепції можна, зателефонувавши у Відділ з питань місцевого самоврядування Департаменту суспільних комунікацій за номером (044) 230 92 07.

Детальніше про проект Концепції, графік засідань всіх робочих груп, надані киянами пропозиції та зауваження, розміщені на офіційному сайті Департаменту суспільних комунікацій. Засідання планується провести в режимі онлайн-трансляції.

 

Місце проведення: вул. Хрещатик, 36, каб. № 1017 

 

Телефони для акредитації представників ЗМІ: (044) 202 74 61, 202 74 48 

Акредитуватися журналісти також можуть, надіславши листа з інформацією про назву ЗМІ, прізвище та ім’я журналістів та їхні контактні дані на електронну адресу: [email protected] (у темі листа обов’язково зазначити назву події)

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]