Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

17 березня відбудеться круглий стіл: «Реалізація репродуктивних прав людини в Україні та США. Допоміжне материнство»

(подію завершено)

17
березня п'ятниця
час проведення 14:00
вул. Хрещатик, 36, кімн. 514

Сьогодні, 17 березня, о 14:00 розпочнеться круглий стіл: «Реалізація репродуктивних прав людини в Україні та США. Допоміжне материнство». Обговорити актуальні питання та порівняти стан законодавчого і нормотворчого регулювання допоміжних репродуктивних технологій із сучасним законодавством США запрошують Комітет з медичного права Асоціації правників України, Громадська рада при КМДА, ГО «Громадська ініціатива «Право на здоров’я».

Серед питань, що заплановано розглянути:

-  Судова практика при застосуванні допоміжних репродуктивних технологій в Україні (ключовий спікер – юрист, заступник міністра охорони здоров᾽я України 2014-2015 років Наталя Лісневська).

- Стан правового регулювання допоміжних репродуктивних технологій в Україні. Законодавчі ініціативи у сфері застосування репродуктивних технологій та невирішені проблеми (ключовий спікер – адвокат, фахівець в галузі медичного та репродуктивного права, керівник «Юридичного бюро Олени Бабич», член робочої групи з розробки законопроекту «Про допоміжні репродуктивні технології» Олена Бабич).

- Правове регулювання застосування допоміжних репродуктивних технологій в США (ключовий спікер – Alya Guseva, Associate Professor of Sociology Boston University).

- Медико-правові аспекти репродуктивного лікування громадян України. Оформлення правовідносин при застосуванні ДРТ (ключовий спікер – представник Української асоціації репродуктивної медицини).

- Організаційно-правові моменти лікування іноземців: від обстеження до дозволу на виїзд дитини за кордон (ключовий спікер – директор юридичного відділу, спеціаліст в галузі сімейного та репродуктивного права МА «Допоміжне материнство» Сергій Лисиця).

- Лікування іноземців в Україні: виклики сьогодення (ключовий спікер –  заступник голови Комітету АПУ з цивільного, сімейного та спадкового права, партнер AGA Partners Ірина Мороз).

Кількість учасників обмежена! Попередня реєстрація обов’язкова!

 

Місце проведення: Київ, вул. Хрещатик, 36, кімн. 514

 

Акредитація ЗМІ за телефонами: (044) 202 74 48, 202 74 61

Акредитуватися журналісти також можуть, надіславши листа з інформацією про назву ЗМІ, прізвище та ім’я журналістів та їхні контактні дані на електронну адресу: [email protected] (у темі листа обов’язково зазначити назву події).

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]