Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

26 грудня відбудеться прес-конференція за результатами науково-практичної конференції «Культурна спадщина і сталий розвиток»

(подію завершено)

26
грудня середа
час проведення 14:00

26 грудня о 14:00 відбудеться прес-конференція за результатами науково-практичної конференції «Культурна спадщина і сталий розвиток».

Прес-конференція символічно пройде у рамках виставки «Археологічний портрет стародавнього Києва: життя рибалки, фальшивомонетника, митника... (за матеріалами розкопок архітектурно-археологічної експедиції у 2016–2018 рр. під керівництвом Гліба Івакіна)».

На виставці представлені матеріали трьох київських розкопів, які відбулися в історичній частині міста: на вул. Десятинна, 9 (на подвір’ї посольства Великої Британії в Україні), де досліджено поховання рубежу Х–ХІ ст.; на території парка «Володимирська гірка», де виявлено зразки давньоруського церковного начиння; на вул. Кирилівська, 37, де зафіксовано п’ять давніх культурних горизонтів, найдавніший з яких сформувався близько 1400 років тому. Вперше за багато років розкопок на Подолі ділянку вдалося дослідити повною мірою, до материка.

Про минулі розкопки, про сучасний стан археології в столиці, про те, що робити далі, розкажуть:

  • Віктор Чабай, директор Інституту археології Національної академії наук України, член-кореспондент НАН України;
  • Всеволод Івакін, завідувач відділу археології Києва, начальник Архітектурно-археологічної експедиції Інституту археології НАН України;
  • Олександр Никоряк, директор Департаменту охорони культурної спадщини;
  • Сергій Груздо, генеральний директор Київського науково-методичного центру по охороні, реставрації та використанню пам`яток історії, культури і заповідних територій;
  • Тетяна Загорулько, перший заступник генерального директора Київського науково-методичного центру по охороні, реставрації та використанню пам`яток історії, культури і заповідних територій.

Місце проведення: вул. Андріївський узвіз, 5/31 (приміщення Історико-архітектурного заповідника «Давній Київ»).

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]