Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

27 грудня презентують оновлений простір бібліотеки для дітей у Подільському районі

(подію завершено)

27
грудня четвер
час проведення 17:00
вул. Межигірська, 25

27 грудня о 17:00 презентують оновлений простір бібліотеки імені Валі Котика для дітей Централізованої бібліотечної системи Подільського району м. Києва. Про це повідомили у Департаменті культури КМДА.

Захід відбудеться за участю керівництва Київської міської державної адміністрації, Подільської РДА, Департаменту культури, депутатів Київської міської ради, громадськості.

Проект оновлення реалізовано завдяки підтримці Департаменту культури КМДА, Подільської РДА, ГО «Бібліотека майбутнього» та організації «Лакібукс».

Окрім головної цінності – книг, тут можна знайти затишок для роботи в тихому місці, користуватися комп’ютерами, інтернетом та зоною організації харчування, освоювати роботу 3D-моделювання, відвідувати лекції й регулярні додаткові заняття для дітей і підлітків.

 

Місце проведення: вул. Межигірська, 25, бібліотека для дітей ЦБС Подільського району м. Києва.

 

Вхід вільний.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]