Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

27 грудня у КМДА відбудуться новорічні вистави для дітей із сімей, що потребують допомоги

(подію завершено)

27
грудня четвер
час проведення 11:00

27 грудня об 11:00 та о 14:00 у Колонній залі Київської міської державної адміністрації відбудуться новорічні вистави для дітей із сімей, що опинились у складних життєвих обставинах.

Серед запрошених – клієнти мережі Центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді м. Києва, зокрема, діти з багатодітних, малозабезпечених, прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу, а також із сімей переселенців та родин, де є демобілізовані учасники антитерористичної операції.

Організатори: Київський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за сприяння Служби у справах дітей та сім’ї КМДА.

Нагадаємо, що вже більше десяти років Центри соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді столиці запрошують своїх постійних клієнтів на новорічні вистави та музичні театралізовані новорічні казки з врученням подарунків.

 

Місце проведення: вул. Хрещатик, 36, 2-й поверх, Колонна зала.

 

Обов’язкова акредитація представників ЗМІ за тел.: 097-528-96-09, 063-349-55-69, 456-77-81 (Шабатіна Анна).

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]